0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Имаме бебееее
« Отговор #40 -: Ноември 25, 2015, 12:22:52 pm »
Честита рожба, Мира! Бъдете живи и здрави и се наслаждавайте на всеки един миг, защото толкова бързо растат дечицата. На мен започват да ми липсват тези моменти, когато се притеснявах дали всичко правя както трябва. :) Целувки на принцеса Никол!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Имаме бебееее
« Отговор #41 -: Декември 11, 2015, 09:02:16 am »
Честита дъщеричка, Мира!Честита сбъдната мечта, Никол!  Да расте здраво, умно, палаво и безгрижно! Да изпълва дните ти с  щастие и умиление! Толкова много ти се радвам, браво, браво, браво! Бъдете здрави!
Re: Имаме бебееее
« Отговор #42 -: Януари 13, 2016, 09:29:44 am »
Лелееее,с месеци не съм влизала във форума и съм пропуснала новината.Миренце,мила,безкрайно се радвам за теб.Сълзите пак текат,този път от радост.Бъдете здрави и безкрайно щастливи.Целувам ви и двете. :bighug:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Имаме бебееее
« Отговор #43 -: Януари 14, 2016, 08:09:36 am »
Прекрасна новина за една прекрасна мама. Както и прекрасно име (аз съм леко пристрастна към Никитата  :lol:). Желая на малката госпожица безгрижно и слънчево детство и много игри с верни приятели! А на мама бързо възстановяване!
Re: Имаме бебееее
« Отговор #44 -: Април 20, 2016, 15:16:35 pm »
Колко време не съм влизала тук, но новините са прекрасни! Честито, мила Мира! Желая ви безкрайно щастие !!!!!!!!!!! :D


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке