0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #220 -: Юни 10, 2014, 16:57:21 pm »
Ами така както е написана, да положителен ти така, че честито и на теб  :bori_020: :bighug:
  Ехаааааа.... дано си права... На преглед и повторен тест  съм на 17.06. Стискам палци за теб и за мен, за всички....
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #221 -: Юни 10, 2014, 17:23:42 pm »
Успех, момичета!
Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност  :)


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #222 -: Юни 10, 2014, 17:27:18 pm »
Ти в коя клиника си? И аз стискам за всички скоро да са +++++


*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #223 -: Юни 10, 2014, 17:37:30 pm »
Ихааа!!!
Креми и Божинова, страхотни новини и за двете!!!  :bighug: :bighug: Изключително се радваме за вас, които ви стискахме палци от сърце! Сега ви желаем успех и ще стискаме палци за удвояване и т.н. на резултата и безпроблемни 8-9- месеца до ревящ финал!   :goodluck: :goodluck:
И малка нотка на егоизъм усещам  :oops:,  защото е страхотно, когато чета положителни новини, усещам нов прилив на надежда и се надявам, че скоро дай Боже ще дойде и моя ред! Благодаря ви за това!

Стискаме палци и се пазете!
:bighug: :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #224 -: Юни 10, 2014, 17:43:16 pm »
Ти в коя клиника си? И аз стискам за всички скоро да са +++++
Аз съм в клиниката на д-р Табакова и д-р Николов, но в Бургаския им филиал. Много съм доволна от вниманието,
отговорното отношение и съпричастността им, въпреки многото негативни коментари,които прочетох за тях.
Това ми е първи опит ИКСИ по фонда,надявам се и последен..
Благодаря за милите думи,момичета.. От сърце пожелавам на всички вас и на мен да се сбъдне
 най-съкровената ни мечта-да имаме рожба!!! Прегръщам ви силно,силно всяка по отделно и се радвам,че ви има...
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #225 -: Юни 10, 2014, 17:44:40 pm »
naskomimi скоро ще бременееш и ти, силно вярвам че ще успеем всички, много много ви целувам и аз ви благодаря че ви има :)


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #226 -: Юни 11, 2014, 16:21:38 pm »
Момичета нещо взех да се ошашквам  :D. Не е харктерно за мен. В петък ми е пункцията. На вас правили ли са ви някакве тестове за алергични реакции. Мен само ме разпитаха дали съм алергична към нещо и ми дадоха един куп декларации, които ще прегледам по- подробно довечера. Ама сега почнах да премислям по- трезво и ще изчакам да ми се натрупат повече въпроси накуп преди да звъня на док.  :?
« Последна редакция: Юни 11, 2014, 16:29:33 pm от alexxxa »


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #227 -: Юни 11, 2014, 16:26:37 pm »
Не са ми правили предварително тестове за упойката, която се използва при пункция. Освен ако не са ме драсвали по ръката без да се усетя, когато вече ме подготвят за пункцията, ама от много шашкане и вълнение тогава ми се губят доста моменти. Това не е пълната анестезия, която се прави при операции, а някакъв друг вид упойка - извини ме ама сега не мога да се сетя как се нарича точно. Ако нещо те тревожи разпитай анестезиолога или сестрата, преди да започнете. Успех!
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #228 -: Юни 11, 2014, 16:32:33 pm »
hope love, благодаря много поуспокоих се малко :). Определено ще ги разпитам. Просто досега много добре знаех какво ме чака и си бях ок, но явно с наближаването на процедурата ме е подгонило шубето малко  :).


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #229 -: Юни 11, 2014, 17:47:45 pm »
Здравей, не се притеснявай, а бъди много положителна и спокойна. На мен също не ми правиха тестове, защото е много лека и безобидна упойка, но за да си спокойна разпитай като отидеш. Няма нищо страшно, аз много бързо се събудих и все едно бях спала. Стискам палци и успех :)


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #230 -: Юни 11, 2014, 19:10:17 pm »
Благодаря, вече съм по - спокойна


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #231 -: Юни 16, 2014, 21:04:34 pm »
Да се запиша, в списъка на чакащите. Днес ми върнаха две ембриончета, дано да успеят да се имплантират. За протокола  :oops: упойката за пункцията лека ама много приказлива, дано да не съм говорила много глупости. Половинката каза, че отвън чувал как 10 минути не съм спряла да дърдоря и после явно са ми увеличили дозата, защото настъпила тишина. А аз нищо не помня.  8O И после имам няколко телефонни разговора, които също не помня  :? :)


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #232 -: Юни 16, 2014, 21:06:03 pm »
alexxxa успех и след няколо дни хубаво ЧХГ  :D

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #233 -: Юни 16, 2014, 21:31:51 pm »
Успех, alexxxa, стискам палци за положителен резултат  :D

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #234 -: Юни 16, 2014, 23:12:15 pm »
alexxxa имаш стиснати палчета и от мене успех!  :D
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #235 -: Юни 17, 2014, 00:20:54 am »
Благодаря момичета  :bighug:


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #236 -: Юни 18, 2014, 13:27:42 pm »
Здравейте момичета,
нова съм във форума и искам да ви питам - някой от вас бил ли на симулация с Гонал ф. Аз съм от 3 дни на него и май днес дадох алергична реакция - малки зачервени петна с червена точица в средата в областта на корема. Моля някой от вас ако е имал да сподели опит. Благодаря предварително!
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #237 -: Юни 18, 2014, 14:11:58 pm »
Била съм на Гонал няколко пъти, не съм имала проблеми. Подобни зачервявания са ми се появявали от Цетротида. Говори с някого в клиниката - лекар или акушерка.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #238 -: Юни 19, 2014, 11:50:50 am »
k789, сигурна ли си, че точицата не е от иглата, да не си уцелила някой кръвоносен съд без да искаш. Иначе аз също бях на гонал и не съм имала проблеми. Наистина най- добре да питаш, лекаря, който ти го е изписал. Може да е от някое друго от лекрствата, коа приемаш такива. Успех с процедурата!


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #239 -: Юни 19, 2014, 22:31:07 pm »
Момичета,
аз само да дам отчет,че няма да успея да се класирам за тази темичка.Отидох миналата седмица суйна-буйна да започваме стимулация на 2ри ден и док видя задържан фуликул.Каза ,че няма да ми дава противозачатъчни,а ще го изчакаме да се изчисти сам и ще отложим за следващия цикъл.Обачеееееееее...точно следващия цикъл тя ще е отпуска,а нямам никакво желание да ме прехврърлят тези които я заместват.И така Оствам за към Август.Надявам се ,всичко да е наред.
Егати каръка,никога до сега не съм имала задържан фоликул,а съм по клиниките от 6-7 години  :? Но както казват-човека предполага,бог разполага.Надявам се да има по-добри планове за мен.
Желая ви успех,стискам силно палчета,следя ви, направо ще се срещенем в Августовската тема,за да видим там Трицифрените си ЧХГ-та  :D