0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #160 -: Юни 04, 2014, 11:24:42 am »
Златен дъжд, Nachita_nachita съжалявам и много ви стискам палци за следващия път.


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #161 -: Юни 05, 2014, 08:16:11 am »
 :bori_007:Здравейте,момичета ! Често влизам и чета за радостите и болките,които споделяте.Радвам се на положителните тестове и съчувствам
на тъгата на другите от нас! Тъжно е да разбереш,че мечтата отново няма да има бебешко личице и този път...Но се възхищавам на духа на всички ви!!
Това ми дава сили да продължавам и аз напред. Миналата година за кратко и аз разбрах какво е да изпиташ чувството на щастие от
това да разбереш,че в теб расте живот. Уви не за дълго! На 28.05. беше и моя трансфер,днес е 8 ден/така поне го изчислих аз/. Имам назначени инжекции,шепа хапчета,лепенки
и т.н.Познато до болка на всички ви. Но мисълта,че няма да се получи и този път ме изпълва с ужас. Имам въпрос,който не вярвам да се стори глупав на никоя от вас , понеже знам че
всяка от нас търси признака,който ще даде надежда и вяра,че този път се е получило. А именно- нормално ли е на този ден от трансфера да нямам никакви,ама абсолютно никакви признаци-
нито температура сутрин,нито болки в корема като ПМС,нито тооолкова силно болезнени гърди,нито зацапване....просто нищо,ама нищо?????? Ще се радвам ,ако някоя от вас сподели как се чувства
след трансфер и има ли такива ,като мен с успешен опит без никакви симптоми? Тестът ми е чаааак на 17.06. Ще се побъркам от чакане вече и все търся някой симптом,но уви нищо не усещам!!!
Благодаря на тези,които ще ми отговорят и ще се радвам да се присъединя към вас..
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #162 -: Юни 05, 2014, 08:25:06 am »
Много момичета не веднъж са писали,че за видели положителен тест без нито един симптом преди това.Липсата им на този етап не бива да те тревожи.Почивай или върши нещо до теста -зависи как се чувстваш по-добре и на 17 -ти ни зарадвай с добра новина.Вярвай,че може да стане!
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #163 -: Юни 05, 2014, 09:03:46 am »
Дай Боже чудото да се е случило,макар че докторът не даваше големи шансове за ембриона/средно качество/ и само един,върнат на 3 ден! Как искам да се случи на всяка от вас,само ако знаете!!!...... :babbycarrage:
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #164 -: Юни 05, 2014, 09:22:55 am »
Момичета, ако след 5 дни стимулация имам само 4 фоликула има ли шанс тепърва да тръгнат още или по-скоро не  :ask:? Качихме още дозите. То вярно, че ми трябват 1-2 успешни, но ако са само 4 шансът да ги докараме до 1 или2 сполучливи намалява, та ми е малко притеснено  osi_1.
Гледам да не го мисля, но няма как да не го мисля съвсем...
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #165 -: Юни 05, 2014, 09:38:45 am »
zazu1 Аз тръгнах с 2 фоликула на стимулация с Елонва,после Пурегон, но тръгна само още 1,който така и не се разви до нужните милиметри. Пунктираха 2, извадиха 2Я, едната годна. Върнаха 1 оплодена и сега чакам до тест. На самия трансфер видяха,че са тръгнали още 3 фоликула , но вече късно...Но пък има случаи,когато в по-късните дни тръгват и други фоликули.Дано при теб се развият повечко... osi_9
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #166 -: Юни 05, 2014, 10:01:16 am »
А колко са нужните милиметри, за да ги пунктират?
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #167 -: Юни 05, 2014, 10:10:07 am »
А колко са нужните милиметри, за да ги пунктират?

водещите фоликули да са достигнали диаметър от над 18 мм;
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #168 -: Юни 05, 2014, 10:47:52 am »
Благодаря  osi_9.
При мен водещият беше 1 см. някъде последно. Надявам се от 4 - два да стават поне  :wink: Няма да го мисля. И без друго не мога да повлияя на процеса.
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #169 -: Юни 05, 2014, 10:54:46 am »
zazu1  не го мисли!!! Каквото трябва да стане, то ще стане.. И една да е ,но качествена да е!! ти вкоя клиника си и какъв метод правихте?
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #170 -: Юни 05, 2014, 10:59:32 am »
При д-р Владимиров. Ин витро - класическо за сега.
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #171 -: Юни 05, 2014, 11:03:55 am »
Стискам палци за теб  :)
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #172 -: Юни 05, 2014, 11:07:49 am »
Благодаря   :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #173 -: Юни 05, 2014, 11:16:40 am »
На 28.05. беше и моя трансфер,днес е 8 ден/така поне го изчислих аз/. Тестът ми е чаааак на 17.06.

kremenka, защо ще чакаш толкова дълго, преди да направиш теста?
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #174 -: Юни 05, 2014, 12:02:19 pm »
Lary75 Защото имам Прегнил през 5 дни, като последния е на 11.06. Дано ни е на късмет тази дата,мила!!! На мама рождения ден беше тогава,за мен това е знак! Стискам палци да ни се получат нещата... ти имаш ли някакви признаци, че нещо може да се е получило?
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #175 -: Юни 05, 2014, 14:16:08 pm »
Lary75 Защото имам Прегнил през 5 дни, като последния е на 11.06. Дано ни е на късмет тази дата,мила!!! На мама рождения ден беше тогава,за мен това е знак! Стискам палци да ни се получат нещата... ти имаш ли някакви признаци, че нещо може да се е получило?

Ахаа, пропуснала съм момента с Прегнила.
При мен признаците спряха да се проявяват преди 7 месеца - имам си толкова месечно бебе :). Но се надявам скоро пак да вляза активно в тази тема.

Не се притеснявай относно признаците. В началото нямах абсолютно никакви. При отрицателните си тестове имах доста повече неразположения, придърпвания и т.н., а при положителния - нямаше нищо. Затова ти пожелавам да нямаш никакви признаци, а след това да имаш прекрасни две чертички :)

Стискам ти силно палци. Успех  :balk_602:
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #176 -: Юни 05, 2014, 15:26:20 pm »
Lary75  :bfp1: чакам 17,за да го видя.... Дано съм от тези без признаци/хихихих/ Да ти е живо и здраво детенцето,мила моя..
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #177 -: Юни 05, 2014, 21:00:44 pm »
Момичета странна работа, вчера съм обиколила половин София докато намеря кой да ми бие мерионал мускулно. Понеже бях по- далечко от клиниката, където ходя и от лл, бях решила че навсякъде може, а и док каза, че не задъжително при тях да ходя, а там където ми е най- близко и удобно. И както бързах за теарър доста се изненадах като ми отказаха в две поликлиники. Накрая ми я биха в спешната помощ на ВМА. От там ми казаха че за втори път им се случва и нямат представа защо отказват. :) за днес вече бях подготвена.  :ask: Имайте предвид, ако на някой му се наложи.


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #178 -: Юни 05, 2014, 21:03:15 pm »
Ааа и във връзка с предния пост, някой дали си поставя мускулните инжекции сам? Май най- добре да се науча да не изпадам повече в такива ситуации.


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #179 -: Юни 05, 2014, 21:06:29 pm »
vaci си слагаше мускулните инжекции сама, и надали е само тя, но това е рядкост.
Най-добре партньрът да се научи - една демонстрация със сестра е достатъчна. Моят мъж се справяше отлично.
Друг вариант е да намериш позната медицинска сестра и тя да идва при теб.