0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #100 -: Март 30, 2008, 21:59:04 pm »
здр и от мен моля ви ,  каже те ми защто не , ми идва цикъла пих един месец билка за ПКЯ и не иска , да ми идва веце 43 дена а и не съм бременна нз ,но как можах да се доверя на тези хора нима не ,разбират колко е важно здравето какво да правя кажете ми . :( :( :(
Обади се на "тези хора" и им БЛАГОДАРИ!
Честито и лека бременност!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #101 -: Март 31, 2008, 08:10:46 am »
благодаря ви много пожелавам го и на вас адски много съм щастлива стана чудо , с мен  :D
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #102 -: Март 31, 2008, 08:33:26 am »
Браво, Todorova! :D
Честито!!! Лека и безпроблемна бременност! :crossfingers:
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #103 -: Март 31, 2008, 14:24:57 pm »
Господ ,да е с всички нас всичко е Божа работа вярвай те , в чудесата те съществуват мерси за пожеланията  :)
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #104 -: Март 31, 2008, 16:50:09 pm »
момичета съжалявам че ви натоварвам с мойте глупости ама вече не искам да ходя при доктори.смятате ли че тези билки ще помогнат за ПКЯ и за стимулиране на овулацията.Някой беше писал че са му помогнали и за регулиране на хормоните.
дайте и някакви оринтировъчни цени.Някой поръчвал ли си ги е по пощата.Адреса само ул.Поп Богомил ли е и има ли някакво има тази аптека.Просто мисля ако попощаат не стане да помоля една приятелка но иска да я насоча правилно къде да отиде.
Вярвам в чудесата!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #105 -: Март 31, 2008, 17:12:59 pm »
мила тази аптека се намира на ул.поп богомил 38 до лъвов мост а тел . е 02/9839916 билките идват с куриер до дома на клиента , това е . :D успех
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #106 -: Март 31, 2008, 17:26:46 pm »
благодаря много .сега ще звънна да ги поръчам.ако някой с ПКЯ ги е пил и е доволен ще се радвам да ми каже кяакъв е ефекта.А цена можеш ли да ми кажеш на тези билки или на които имаш цени.Аз вече не вярвам че нещо ще ми помогне да си регулирам цикъла.И да работим за бебе.
Вярвам в чудесата!
*
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #107 -: Март 31, 2008, 18:17:25 pm »
Около 5 лева са.
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #108 -: Март 31, 2008, 19:49:41 pm »
  Аз нямам ПКЯ ,но понякога образувам ЛУФ или фоликулярни кисти.Много съм доволна от билките за ,,Липса на овулация,, ,защото от както ги пия не съм имала изобщо кисти,дори доктора ми се 4уди.При всеки оба4е е индивидуално, за това трябва да се внимава!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #109 -: Април 07, 2008, 18:51:08 pm »
Поръчах си билките.Чакама да пристигнат и от другия цикъл почвам.Някой да си е поръчвал такива за кисти и ову и да знае кака се пият.те казаха че ще напишат ама аз все пак да питам.Иначе цените са 5лв за кисти и 7 лв за ову.ама може и да съм ги разменила.а иначе аз си плащам доставката.дано да помогнат да порегулирам нещата.дано и с нас стане чудо.сега сме се поуспокоили и минахме през периода с разочалованията.така че стискайте палци.
Вярвам в чудесата!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #110 -: Април 07, 2008, 20:06:11 pm »
  Когато се обаждах им казах,че правя кисти и не винаги имам овулация, изпратиха ми само едни билки -за липса на овулация и ми казаха,че е за двете неща.На теб ще ти пращат два различни вида ли?  Иначе аз откакто ги пия не съм имала кисти,а преди това ако не всеки цикъл,то поне през цикъл.
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #111 -: Април 07, 2008, 20:23:13 pm »
  Когато се обаждах им казах,че правя кисти и не винаги имам овулация, изпратиха ми само едни билки -за липса на овулация и ми казаха,че е за двете неща.На теб ще ти пращат два различни вида ли?  Иначе аз откакто ги пия не съм имала кисти,а преди това ако не всеки цикъл,то поне през цикъл.
да казаха ми че ще ми пратят два пакета.първо да пия един месец тези за кистите после един месец за овуто и да си го меря и ако не съм забременяла щели да ми дадат такива за забраменяване.ама при почти всички това не било се налагало щото още първите месеци всичко е наред и бебчето идвало.
Вярвам в чудесата!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #112 -: Април 07, 2008, 20:44:57 pm »
  Е,не е то4но така ,ама дай Боже при теб да стане бързо.  :P  Успех ти желая!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #113 -: Април 09, 2008, 22:10:58 pm »
Момичета билките пристигнаха.Вътре пише как се приготвят но не и как се пият.Някой да знае.То май трябва да взема да звънна в аптеката да ми кажат.Стискайте ми палци да се оправят нещата че до гуша ми е дошло от хормонални препарати и противозачатъчни.
Вярвам в чудесата!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #114 -: Април 09, 2008, 22:13:58 pm »
  По 3 пъти на ден половин час преди хранене!Поне така е било за всичките билки,които съм поръчвала. Успех!  :P
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #115 -: Април 09, 2008, 22:17:18 pm »
исках да питам от кога се почва и непрекъснато ли се пие.щото тя ми каза че ао забременея да го спирам.почва ли се в някой точно определен период и пие ли се точно определен брой дни.Тука четох за 11 ден от цикъла и други неща ама вече се обърках
Вярвам в чудесата!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #116 -: Април 09, 2008, 22:20:37 pm »
 Тези за кистите се пият от първия ден,а знам че тия за забременяването са от 11 ден,ама най-добре се обади и питай за да не те бъркам.
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #117 -: Април 14, 2008, 12:18:27 pm »
токе що звънях в аптеката.казаха ми първо да пия този чай за кистите и да го пия докато свърши пакета.и после този за овулацията.Казаха ми че няма значение кога ще ги почна което на мен ми стана много странно тъй като тука няколко момичета писаха че се почва в определени дни от цикъла.малко съм притеснена.според вас какво да правя и как да ги пия.
Вярвам в чудесата!
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #118 -: Април 15, 2008, 08:27:13 am »
gucci_,peroshinka ти е обяснила правилно. Чая за кисти се пие без прекъсване, чая за ову - също, чай за забременяване - от 11 ден на цикъла.
Аз май съм с ЛУФ-синдром и си взех чая за овулация. Обаче май съм и с хидросалингс, та не знам има ли смисъл да оправям ЛУФ-а.... :BangHead:
*

    kotetopet

  • *
  • 3
  • чакаща своето чудо
Re: За билките от аптеката на ул."Поп Богомил"
« Отговор #119 -: Април 15, 2008, 19:48:21 pm »
Здравейте,момичета!Страшно съм щастлива,защото на мен билките ми повлияха само за две седмици.Ще обясня по-подробно за какво става въпрос.
След като два месеца след проследяване с УЗИ се установи ,че нямам овулация бях стимулирана с клостилбегит.Образувах два фоликула,които обаче не се пукнаха и се превърнаха в кисти с размери 48мм и 50мм.Предписаха ми противозачатъчни регулон и след първия месец кистите намаляха на 24 и 26 мм.След втория месец едната се махна,но другата си остана на 20 мм и два месеца си стоеше толкова.И така след три месеца на регулон реших на своя глава да ги спра и да започна да пия чая за кисти.Днес ми е 14-ти ден от пиенето  му,и след преглед се установи,че кистата я няма и че имам доминантен фоликул 12.5 мм на 10 ден от МЦ.Не вярвах,че така бързо ще усетя ефекта на чая,но е факт,така че вярвайте.Успех!