0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #20 -: Януари 07, 2010, 14:56:17 pm »
Моето мнение също е негативно.
Отидох на първичен преглед, който продължи по-малко от 10 мин. Бе ми зададен само един въпрос. Не бе направен преглед, а веднага назначени изследвания. Направих грешката да изследвам хормоните там: първо беше много по-скъпо сравнено с една лаборатория като Цибалаб, второ назначиха ми изследване без да дошъл момента за него (явно водени от комерсиална цел).
Лично - не ги препоръчвам, но всичко е въпрос на избор!   
Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #21 -: Май 31, 2010, 14:09:04 pm »
Здравейте! Аз лично съм много доволна от клиника "РепроБиоМед". В началото на февруари направих ин-витро там и опитът беше успешен от първия път, сега продължавам да следя бременноста си при тях. Успех на всички!
Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #22 -: Юли 21, 2010, 15:14:19 pm »
Аз да кажа също ,че съм страшно разочарована от тази клиника.
Бях на път да са откажа,защото д-р Николов ми каза,че и вторият ми опит е обречен на неуспех при оплодени и читави две яйциклетки.
Както и да е . След повторно направена снимка се оказа ,че имам отново сраствания и първият ми опит просто е бил на хаос и правен напосоки.Мога да пиша още ,но  спирам . Сега съм при най-добрите и позитивно настроени лекари и добри професионалисти!
Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #23 -: Август 31, 2010, 22:44:18 pm »
Нека и аз да се запиша в тази тема.Д-р Табакова си я харесах от телевизията и още щом я видях реших,че това е човекът,на който мога да се доверя,Пациенти сме на клиниката от 2 години и за това време имам всички възможни изследвания и операции,които могат да се направят.Винаги са ми казвали какви какво следва,какви са вариантите и колко ще ми струва,за да си правя сметката кое кога мога да направя.Д-р Николов по време на лапароскопията освен,че ми направи пластика ми отстрани 2 миомни възела и куп сраствания,благодарение,на което аз вече нямам никакви болки нито по време на секс,нито по време на цикъл.По време на първото Ин витро организма ми реагира много зле на стимулациите и едни яйцеклетки тръгнаха бързо,а други бавно,но Д-р Табакова все пак успя да овладее нещата и имах един енбрион,който за съжаление аз не можах да задържа и направих спонтанен аборт в 4 седмица.Сега чакаме да ни одобрат за втори опит и нямам търпение да имаме успех всички ние!Това е мнението ми за РепроБиоМед и екипа,който работи там и освен това новата им клиника е страхотна!
Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #24 -: Октомври 18, 2011, 18:44:47 pm »
Много съм разочарована. 7 години ме мотаят.Първо поне 4 инсета. Ок. после лапаро. Е след като всичко е ок поне още 2 инсета .Ок. Еее щом не става давай ин витро. Ок.Направих 4 ин витра.След всяко се сещаха да ми направят още някое изследване от което може би не ставало. защо не направих всички възможни изследвания още в самото начало? Хайде сега да проверим това, следващия път друго и так 7 години. Всеки път казваше/Табакова/ "Ето станало е .Виж какви са ти хормоните сега. , а Никилив " глупости резултаните са ти такива от хормоните. Чакай краен резултат
Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #25 -: Октомври 18, 2011, 19:39:23 pm »
Да споделя и мойто мнение за клиниката. Аз също не съм доволна. След два неуспешни ICSI и един неуспешен ЗЕТ. Една напълно ненужна лапароскопия, доста често объркани резултати и много малко изследвания, с които да могат да кажат причината за неуспеха. Всеки път все едно се запознавахме наново. Да не говорим за доста по-високите суми за изследвания и процедури. И така загуба на 2 години. Сега се преместихме в друга клиника, където ходим от 4 месеца и вече ни познават всички при положение, че има толкова много пациенти. Всеки си решава сам за себе си какво би било най-добро, но наистина трябва да се внимава много в избора.

Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #26 -: Ноември 24, 2011, 20:30:12 pm »
здр .моми4ета моля даите ми съвет за др.Николов от Репробиомед.Заштото ше ми предстои да подавам дукументи за иси ние сме с мъжки фактор
 за приви пит от 12г. А 4акам с натърпение този момент,и тъ катосме от бургас незнам към коя клиника да се обрна .
Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #27 -: Ноември 24, 2011, 20:35:43 pm »
здр .моми4ета моля даите ми съвет за др.Николов от Репробиомед.Заштото ше ми предстои да подавам дукументи за иси ние сме с мъжки фактор
 за приви пит от 12г. А 4акам с натърпение този момент,и тъ катосме от бургас незнам към коя клиника да се обрна .

Д- р Николов преди 2 години ми каза , че няма смисъл и инвитро да правя . Със зверска стимулация и трагичен резултат .

В момента съм бременна . Опита ми беше , разбира се в друга клиника . Сама си прави изводите , но тук има доста информация за тази клиника ,така че .... Успех където и да си !
Re: моля дайте мнение за клиника "РепроБиоМЕД
« Отговор #28 -: Юли 17, 2013, 14:20:04 pm »
Здравейте момичета,
Искам и аз да споделя моя опит с тази клиника Репробиомед и по-специално с д-р Николов и д-р Табакова. И така да започна по темата. С мъжа ми имаме вече от там едно неуспешно инвитро май месец,но не това е проблема. Отношението на тези хора е ужасно там,въпреки,че ние си платихме всичко.Първо ни казаха ,че можем да участваме в програмата им за Достъпно инвитро,а в последствие ни поискаха 7313лв. Е как ви звучи мили момичета-пладнешки обир.
Стимулираха ме само 6 дни и всеки ден ми се крещеше,че съм тежък случай и че всичко било божа работа.
Всеки ден измисляха все нови и нови изследвания и естествено всичко си заплащахме като попове.
Един ужас преживяхме там мили момичета.Искам с тази си публикация да помогна на всички,които са се насочили към тази клиника.Всеки път с д-р Николов се запознавахме отново и отново. Той така и не си направи и труда да ни запомни дори и имената. Абе какво да ви разказвам повече- пълен кошмар. Сега сме в друга клиника и на есен ни предстои втори опит. Пожелавам успех на всички момичета