0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #20 -: Април 23, 2019, 13:05:03 pm »
Понякога, при вкарването на катетъра се разранява шийката малко. Щом е само нишка и е кафяво, сигурно е това. Аз не бих се притеснявала, Лейди.

Хрис, много тъпо с тази парола. От всички устройства ли е така. Да не с включила разни защити или да си променила паролата? Аз не разбрах защо като ти дайде да пиеш АБ, а не след пункцията. Кистата като я няма, кога ще започвате с опита?

Мели, здравия разум или common sensе  е рядко явление. Малко като призраците- всички говорят за тях, но малцина са ги виждали.
Честит ден на книгата, Шекпиров ден и ден на авторското право!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #21 -: Април 23, 2019, 13:16:10 pm »
Лейди,не дъвчи много :D,или поне леки неща-ябълки,краставици  .Че сега и козунаците идат,да не отпускаш колана.
Как ти понася утрогестана орално?От катетъра ще е.
Много късмет на всички,по една,по две да напуснете темата.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #22 -: Април 23, 2019, 13:37:37 pm »
Тези, които пихте Фертилед. Днес получих буркана. Пише, че е за един месец, по 6 капсули на ден. Малко солено ще ми дойде по 65 евро на месец само за тази добавка. Вие как ги пихте? Аз смятам по 3 капсули на ден да пия, но се чудя дали така няма да прецакам ефективността им. То реално там има всичко, което иначе пия отделно, че и всичко, за което мога да се сетя.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #23 -: Април 23, 2019, 13:45:51 pm »
Павла и аз ги пиех по 3 на ден. Както каза Маги, като видя бебето тогава се местя в бременната тема или по-скоро тогава ще се разклоня в две теми, защото Териииии няма да ви оставяя  :kiss: :bighug:

П.П момичета днес за първи път имам малко кръв. Самия кринон преди малко като пишках излезе оцветен, но ме притеснява, че е ярко червено, а не кафяво  :(
« Последна редакция: Април 23, 2019, 14:02:44 pm от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #24 -: Април 23, 2019, 14:09:03 pm »
Мише, обади ли се на докторката? Аз съм чела, че може да е розов, кафяв, черен, но не трябва да е ярко червено. Ти още ли си на Фраксипарин? Може да е дошъл в повече (това ми обясняваше Русев вчера, затова се следял на две седмици, че може да не е достатъчен или да предизвика кървене). Звънни на Милчева обезателно
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #25 -: Април 23, 2019, 14:14:12 pm »
Мислех да изчакам до утре да видя как е и тогава да и звънна. Защото то не е рядко като кръв, а е по - скоро с консистенцията не стария кринон,който се изхвърля. Много е странно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #26 -: Април 23, 2019, 14:14:27 pm »
Mише, може да е от загнездването, те се "вкопават" още. Не се шашкай, но задължително се чуй с лекаря си!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #27 -: Април 23, 2019, 14:18:11 pm »
Благодаря ви, момичета.
Мишенце, обади се сега, докато са в работно време.
Слънчице, ами как ми понася... Аз не знам, какво са страничните ефекти, умишлено не ги чета. И не знам дали да придавам неразположенията си на лекарството. Иначе, имам апетит особено засилен, спи ми се доста, ниско долу тъпи болки и съм нервна (то това си е постоянно, според ММ)  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #28 -: Април 23, 2019, 14:39:24 pm »
Мише, звънни на доктора, да ти е спокойно. Нищо не губиш. :*  Lady01, здраве да е с апетита. Направи си нарязани краставички и морковки и гризкай :*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #29 -: Април 23, 2019, 14:45:57 pm »
Pav-la,  излезе права явно е от компа. От телефона влязох сега от първият път. А за антибиотика пих го вечерта веднага след пункцията. Просто ми стана странно, че ми казаха цикълът ще ти дойде 10дни след това. Или аз не съм разбрала нещо ....  Тя драмата ми е такава, че ако е така като казаха ще ми дойде по Великден  :(.
Иначе изтича ми заповедта Май месец...и така продължаваме борбата с ДЯ.
« Последна редакция: Април 23, 2019, 14:48:56 pm от Hris_80 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #30 -: Април 23, 2019, 15:00:35 pm »
Прави ли нов АМХ?
Хрис, извинявай, но имам чувството, че сте се отписали. Защо ДЯ? Опитайте поне веднъж с твоя и тогава донорска.
АБ не таймира цикъл. Странно, но сигурно нещо не сте се доразбрали. Мисля, че пункцията няма да ти промени датата на цикъла.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #31 -: Април 23, 2019, 15:13:23 pm »
Последно АМХ 2017г. Ноември 0.521 . Иначе година и половина вече съм при тоя лекар и дебнем Я досега.
 Август 2018 имаше надежда и стартирахме стимулация, не отговорих и приключи опита. От тогава съм с тая киста. И просто нямам Я , няма какво да се стимулираме. Времето си минава вече съм почти на 39 така, че няма за къде да чакам... мислям, че го приех вече ...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #32 -: Април 23, 2019, 15:21:44 pm »
Извинявай. Аз си мислих, че имаш запазена овулация. Колкото и да е трудно, понякога е по- добре с донорска, отколкото да губиш ценно време. АМХ 0,52 преди 2 години е ниско. Ти добавки и тн приемаш ли? Не че са вълшебство, но поне са нещо и докато чакате, знае ли човек...
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #33 -: Април 23, 2019, 16:19:26 pm »
 Ааа няма нищо :-). Когато  почнах да приемам реалността ми стана по-леко на душата. Иначе през изминалата 2018 година поизпих доста хранителни добавки, витамини, но резерва няма как да се възстанови, не е само до качество при мен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #34 -: Април 23, 2019, 18:04:19 pm »
Хрис, както обичам да казвам, човек свиква с всичко, дори с бесилото- помята се, помята, па спре.
Щом си приела факта, тогава ти пожелавам само да стане бързо и да имаш най- слънчевото детенце на света.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #35 -: Април 23, 2019, 18:23:06 pm »
Хора,прокървих.Въпреки утрогестана.Следобед почна да ме боли корема,точно под пъпа,не беше нетърпимо,просто болка,поспах малко и ми мина.И сега кръв.Не е ярка,май по-скоро оранжева.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #36 -: Април 23, 2019, 18:25:10 pm »
Слънчицето  8O свърза ли се с лекар?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #37 -: Април 23, 2019, 18:25:25 pm »
Слънце, много ли е? Няма ли дежурни при Александров? Отиди да видиш какво ще ти кажат! Всичко ще е наред!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #38 -: Април 23, 2019, 18:26:24 pm »
Слънчице пази се ! Не мога да ти дам съвет,на този ранен етап освен да се обадиш на АГ не знам какво друго можел да направиш. Ти тромбофилия пускала ли си?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #39 -: Април 23, 2019, 18:28:16 pm »
Нямат дежурни,единствено мога да пиша на Малена по вайбър,не ми е удобно да звъня.Май не е много,половин ежедневна.