0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #100 -: Март 22, 2007, 22:05:08 pm »
Гъбка, да честитим ли ?? казвай бързо
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #101 -: Март 22, 2007, 22:39:29 pm »
гъбка, браво, ама не ни дръж в напрежение. то ти си си дала лентичка, та какво напрежение ама... :D наистина ти се радвам много!
аз изпитвам невероятна носталгия по този период! явно и ти :D
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #102 -: Март 22, 2007, 22:42:23 pm »
Ми на мен ми изглежда чудесна  лентичката на Гъбка! Ще се честити, така ми се струва :D
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #103 -: Март 23, 2007, 06:25:31 am »
Лейди, радвам се за теб. А не идва ли такъв специалист при д-р Стаменов?


На мен Стаменов ми каза да отида в бившата 3-а градска при един доктор с В му започваше името (не ми се смейте), обаче той беше отпуска, но пак съм доволна, доц. Павлова ме гледа.
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #104 -: Март 23, 2007, 13:02:00 pm »
Тъкмо се връщам от гинеколожката, ходих да си взема резултатите от изследванията. Всичко ми е супер, кръв, урина, цитонамазка, нямам токсоплазмоза, само микробиологията ми куца. Сдобила съм се с анаеробни бактерии. Докторката каза, че немогат да се лекуват докато не мине 20 седмица, а въпроса ми е в такъв случай опасни ли са и трябва ли изобщо да се лекуват преди да родя? Знам, че до 20 седмица имам още доста време, но все пак...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #105 -: Март 23, 2007, 13:19:25 pm »
Някой да знае какво става с Васи? Май вече трябва да има ново зачатниче в редиците :D
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #106 -: Март 23, 2007, 13:21:13 pm »
Някой да знае какво става с Васи? Май вече трябва да има ново зачатниче в редиците :D
Точно това си мислех! Надявам се съвсем скоро да ни зарадва!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #107 -: Март 23, 2007, 13:26:38 pm »
няма още май май, тя нейната госпожица й харесва на топло в мама. явно уютен апартамента  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #108 -: Март 23, 2007, 13:47:07 pm »
Ами не исках да се хваля, ама отново съм бременна. Незнайно как, но се е получило. След като се роди сина ми с мъжа ми спряхме да се пазим, понеже така и така нямаше как да стане отново чудо. А детенцето взе, че стана веднага тоя път и нямам думи да опиша колко сме щастливи. Моя доктор каза, че просто не е виждал друг такъв случай и отново не вярваше, че съм забременяла от мъжа ми, който уж не можеше да бъде баща. Та сега и в тая тема ще се включвам
Целувам ви всички и ви желая да имате моя късмет:)
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #109 -: Март 23, 2007, 14:08:59 pm »
Кой е казал, че живеем в свят, в който не се случват чудеса!

Гъбка, целувки и на лято може да се видим пак по Варненско!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #110 -: Март 23, 2007, 14:15:07 pm »
браво гъбка, всичко хубаво ти желая.Става как да не става, аз също забременях няколко месеца след като родих.Уж нямаше да мога да имам и едно дете, пък то какво стана.И аз не съм се пазила с мислта, че повече няма да забременя никога
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #111 -: Март 23, 2007, 14:19:28 pm »
Ами не исках да се хваля, ама отново съм бременна.
Страшно много се радвам за теб!  :bighug: Другият път като се видим ще седна по близо до теб  :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #112 -: Март 23, 2007, 14:22:43 pm »
Честито Гъбка, браво- ей тая шушулка дето ми е в ръцете и тя не можеше да стане от мъжа ми, ама напук на всичко ... ти знаеш как е.
Лека и приятна бременност ти пожелавам.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #113 -: Март 23, 2007, 14:33:08 pm »
Честито, мога да си представя колко си щастлива :D Дано всичко да е наред и след 8 месеца да те радва една красива госпожица/предполагам и на още един юнак няма да се разсърдиш :lol:/
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #114 -: Март 23, 2007, 14:46:43 pm »
peta, може и в мен да седнеш за по-сигурно:)
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #115 -: Март 23, 2007, 14:49:29 pm »
peta, може и в мен да седнеш за по-сигурно:)

:balk_21:
« Последна редакция: Март 23, 2007, 14:51:31 pm от peta »
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #116 -: Март 23, 2007, 18:10:28 pm »
гъбка, просто не мога да не ти честитя. нямам думи да кажа колко много се радвам за вас. лека бременност :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #117 -: Март 23, 2007, 18:10:45 pm »
Прекрасно е това което ти се случва, Гъбка!  :flower:

Много щастие мила,
 спокойни  :cloud9: и после  :babyflips: като  :sunshine:!

П:П: :kickgirl: Сестричка за бате,
 да я води за ръчичка!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #118 -: Март 23, 2007, 19:58:30 pm »
Айде и аз да се запиша в темичката.
samorasliche, Бейлерян наистина е бременна с второ детенце.
Ами много хубаво - радвам се за нея, но аз какво ще правя с избор на лекар сега??Колко трябва да ги сменя до края на бременността и каква е гаранцията, че и следващата няма да е бременна!!??В крайна сметка можеха да ме предупредят още в началото :evil:
И най-важното!! :DГъбке, честита бременност от мен :P - радвам се за прекрасната изненада и дано са повече тази година за всички момичета тук :P
« Последна редакция: Март 23, 2007, 20:01:14 pm от samorasliche »

Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #119 -: Март 23, 2007, 20:50:25 pm »
Още сме с корем, голям зор с тва излизане, признаци никакви.

samorasliche, предполагам някой ще поеме хората след като тя излезе в болнични, ако излиза изобщо де. А относно смяната мисля, май имаме право веднъж само да сменим лекаря от ЖК, но не съм сигурна.
« Последна редакция: Март 23, 2007, 20:52:45 pm от wassilena »
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!