0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #320 -: Юни 05, 2007, 17:58:22 pm »
Цитат
аз тука не мога да разбера нещо - защо е необходимо да "се водиш на преглед при някого"? в смисъл, аз никъде не се водя, и д-р Владимиров не ми е казвал да се записвам някъде - пускал ми е едни изследвания на кръв и урина досега и ултразвукови прегледи (в 10-та седмица съм).
не разбирам защо да губя време и нерви с лекари, при които просто да "се водя", нали има кой да ми следи бременността. има ли нещо задължително, или?

Ами трябва някъде "да се водиш", защото д-р Владимиров не работи със ЖК по НЗОК / както и д-р Стаменов/ и няма на финала да ти издаде обменна карта за раждане. Макар че циганките влизат да раждат и без такива бумащини ...
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #321 -: Юни 05, 2007, 18:01:09 pm »
ясно, благодаря за отговорите.
а нали може по-късно да се запиша? сега не ми се занимава с това, а и като не ми се налага, съвсем не ми се занимава :)

*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #322 -: Юни 05, 2007, 18:09:01 pm »
Ами май можеш, въпреки че аз като се замисля някъде точно в 10 седмица се записах. А между другото, лекарката при която ходя на ЖК няма договор със НЗОК, но ми води картон с всички необходими неща просто си плащам за всичко, е другия месец ще се местя при друга която си е по ЗК.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #323 -: Юни 05, 2007, 18:19:27 pm »
мацки,аз също имам час в петък 10 часа.На мене д-р.Илиев всеки път ме гледа на ултразвук и пускам кръв и урина.Платила съм си абонамент 200 лева и като ходя там нищо неплащам.
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #324 -: Юни 05, 2007, 18:25:47 pm »
Ромките имат права а ние нямаме.Плаща ме си всички данъци и задължения и ни мачкат като мухи. :BangHead:
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #325 -: Юни 05, 2007, 19:03:29 pm »
lady_11, не е вярно - д-р Владимиров има договор с ЗК и ще ми издаде документите за раждане, както и болнични преди раждането. Няколко пъти вече го питам и не вярвам да ме лъже.
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #326 -: Юни 05, 2007, 19:55:33 pm »
И моите резултати от изследването на урината излязоха днес. Пише, че имам ед.левкоцити. Утре ще ходя на консултация, но се питам това притеснително ли е?


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #327 -: Юни 05, 2007, 19:57:39 pm »
Цитат
lady_11, не е вярно - д-р Владимиров има договор с ЗК и ще ми издаде документите за раждане, както и болнични преди раждането. Няколко пъти вече го питам и не вярвам да ме лъже.

Хубу, не споря. Мислех че той не води женска консултация ...
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #328 -: Юни 05, 2007, 20:19:59 pm »
Според специалистката бъбреците са ми наред, утре отивам да прявя 3-та урина и 3-та стерилна урина с надеждата, че каквото е имало е отшумяло. Аз вярно се бях разсополивила много около предните изследвания, но лекарите не ги свързваха двете неща, а за мен е характерно. Вече два пъти ми се случва - разболявам се уж леко, а резултатите започват да подскачат.
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #329 -: Юни 05, 2007, 21:45:14 pm »
Аз пускам всеки месец урина, кръв по рядко. Ходя на ЖК в Пазарджик, ако случайно ми се наложи направление, иначе ходя в Пловдив, където според мен си ми е истинската ЖК. Между другото посещението при двама доктори (че и повече) е нож с две остриета, защото тази в Пз искаше да ме вкара в болница заради бактериите :?...
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #330 -: Юни 06, 2007, 10:30:51 am »
Това е така всеки лекар си има свой начин .Ходи вярвай на всички и може да откачиш.Успех.
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #331 -: Юни 06, 2007, 11:23:12 am »
Момичета (тези които са на повече от 16 с.) вие правихте ли биохимичен скрининг тест? Чувам и чета много противоречиви неща за него и сериозно започвам да се чудя дали да го правя  :ask:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #332 -: Юни 06, 2007, 11:25:17 am »
Roby,аз не съм правила нищо освен триизмерен в 23 г.с.
*
Re: Темата на бременните- 3 част
« Отговор #333 -: Юни 06, 2007, 11:41:03 am »
Моля някой модератор да заключи 3-та част на "Темата на бременните", за да си открием 4-та! Предполагам, че всички виждат - тази стана много дълга. :)