0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Арахна

Физиотерапия
« -: Ноември 08, 2007, 13:31:12 pm »
Извинявм се за директния въпрос, но ми трябва спешен отговор.Момичета, знаете ли в кои дни от цикъла е добре да се провежда физиотерапия, по-конкретно нагревки на тръбите, след проведена операция.И до момичетата от Варна-къде се правят такива нагревки във Варна? Благодаря ви предварително и ви желая хубави  и успешни дни
Re: Физиотерапия
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2007, 08:02:25 am »
Аз моята я правих първите дни след края на цикъла.Успех :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Физиотерапия
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2007, 08:13:23 am »
след края на цикъла,можеш да започнеш :D
*
Re: Физиотерапия
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2007, 08:25:04 am »
Здравей Арахна!
Аз правих общо 4 курса физиотерапия - два след лапароскопия и два след пластика на тръбите. След цикъл - 10 дни х 2 процедури на ден. Траят около 10 - 15 мин.
Във Варна съм ходила в Градска болница. Там обаче е голяма лудница. Аз лично започнах процедурите чак 2 седмици, след като се срещнах с лекарката. Едва успяха да ме включат в графика.
В поликлиниката във Владиславово също правят физиотерапия - мисля че беше на 3 етаж. И там ходят много хора, но като цяло е доста по-спокойно.
Трябва обаче преди това да се срещнеш с лекар, който да ти назначи процедурите, както и времетраенето им. За ултразвука трябваше да си купя предварително Дипрозон, но това лекарката ще ти каже - зависи какво ще ти бъде назначено.
Надявам се да съм била полезна. Ако те интересува още нещо - питай.