0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #600 -: Ноември 20, 2010, 21:17:09 pm »

Момичета, благодаря ви за мненията.
Действително е разумно организмът да не се подлага на допълнителен стрес и особено в този период да не се лишава от белтъчини. Просто след многото проблеми и несполуки си бях дала обет, а сегашните дълги пости съвпадат с опита ми.Разбира се, че не искам да рискувам.Прави сте.Дано там където трябва да ми простят ще ми простят, че отстъпвам от дадената дума.Само в сряда и в петък за мен е компромисното решение.
Уповавах се на мнението на имунолозите. Някак си ми бе неудобно да питам за това док. Благодаря ви момичета / Мая, Мира, Ними /, мнението ви бе много важно за мен.
Ними, искам да се докосна до теб за да "прихвана" и аз от твоето щастие. Честито и от мен, лека , спокойна и щастлива бременност.( едва днес разбрах, не съм влизала от 10 дни )
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #601 -: Ноември 20, 2010, 22:47:38 pm »
ikar, мисля че и бременните са освободени от пости, така че... ;)
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #602 -: Ноември 20, 2010, 23:23:08 pm »
Zdraveite momi4eta,da se zapisha urinen na 10 den sled transfer,kruven na 16 den i dvata polojitelni,drugata sedmitsa v nedelq sum na purvi pregled.Uspeh na vsi4ki.Izvinete me za kirilitsata no imam problemi s kompiutara :)
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #603 -: Ноември 20, 2010, 23:32:47 pm »
Ива, честита радост! Леко бременеене!
Успех на всички ни !
« Последна редакция: Ноември 20, 2010, 23:37:09 pm от ikar »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #604 -: Ноември 21, 2010, 12:19:33 pm »
Браво Ива, успех до края. Момичета взеха много хубави новини да идват. Дано така продължим и другата година. Пожелавам на всички, които чакаме да се включим и ние по този начин догодина.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #605 -: Ноември 21, 2010, 16:09:14 pm »
Моят тест е отрицателен, оставам член на голямото семейство Надежда. Благодаря на екипа на цялата клиника, че ме подкрепят!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #606 -: Ноември 21, 2010, 16:27:38 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #607 -: Ноември 21, 2010, 16:28:30 pm »
Съжалявам КЪДИ,вярвам че следващият опит ще бъде вашият ! :bighug:


Момичета може ли някой да ми обясни с каква цел се правят промивките след хистеро?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #608 -: Ноември 21, 2010, 16:58:28 pm »
Къди, кураж и вяра !
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #609 -: Ноември 21, 2010, 17:55:44 pm »
И аз съм тук с мрачни новини.След като ми дойде в петък вечрта на 16 ден,имах час за преглед в събота.Аз съм нова в клиниката и все още съм само на прегледи.Този път бях при д-р Персенска,много мила жена.Каза,че яйчниците ми са много зле,каза ми да пия 2 месеца Фемостон и Фертилейд и януари,на десети ден от цикъла да си запиша час за преглед.Аз много се притесних и не разбрах какво следва после.Някой пил ли е тези хормони?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #610 -: Ноември 21, 2010, 18:46:42 pm »
И аз съм тук с мрачни новини.След като ми дойде в петък вечрта на 16 ден,имах час за преглед в събота.Аз съм нова в клиниката и все още съм само на прегледи.Този път бях при д-р Персенска,много мила жена.Каза,че яйчниците ми са много зле,каза ми да пия 2 месеца Фемостон и Фертилейд и януари,на десети ден от цикъла да си запиша час за преглед.Аз много се притесних и не разбрах какво следва после.Някой пил ли е тези хормони?
В какъв смисъл яйчниците са ти "много зле"?Ти не попита ли какво има в предвид?Имаш ли поставена диагноза или не ?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #611 -: Ноември 21, 2010, 18:54:16 pm »
Диагноза нямам.Имам 2 опита в друга клиника с доста силна стимулация.Първият път направих 9 фоликула,а вторият 4.Тогава докторът каза ти си за донорска яйцеклетка.От там имам инхибин и антимюлеров,които са в норма и ФСХ,което на 3-ти ден е било високо после се нормализира.Думите на д-р Персенска бяха:много лоши яйчници,как са го изкарали тоя инхибин?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #612 -: Ноември 21, 2010, 19:37:50 pm »
Диагноза нямам.Имам 2 опита в друга клиника с доста силна стимулация.Първият път направих 9 фоликула,а вторият 4.Тогава докторът каза ти си за донорска яйцеклетка.От там имам инхибин и антимюлеров,които са в норма и ФСХ,което на 3-ти ден е било високо после се нормализира.Думите на д-р Персенска бяха:много лоши яйчници,как са го изкарали тоя инхибин?
Когато чуя израза , че в някоя клиника са те пратили на донорска яйцеклетка и веднага разбирам коя е въпросната клиника ...
Според мен отговор на стимулация с 9 яйц.не е чак толкова лош и едва ли единственият шанс е донорска яйцеклетка.Д-р Персенска ти каза това за яйчниците след преглед или имаше и правени изследвания на хормони в клиниката?Не мога да коментирам нейните думи , но мога да ти пожелая успех!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #613 -: Ноември 21, 2010, 19:50:56 pm »
Всички изследвания и хормони бяха от другата клиника от юни месец.Сега в четвъртък бях пуснала хормони на щитовидната жлеза и пролактин,те са в норма.Това идване на цикъла толкова рано не ми се беше случвало,док ме прегледа и тогава каза,че не са добре нещата,но има няколко варианта-с лека стимулация,ако не реагирам добре с клостил,или на ЕЦ да съберем яйцеклетки.От изследванията ми лятото само ФСХ на 3-ти ден беше 32,после по време на стимулация-8.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #614 -: Ноември 21, 2010, 19:58:08 pm »
КЪДИ съжалявам мила,но знай,че ще успеем :bighug:

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #615 -: Ноември 21, 2010, 20:46:14 pm »
Цеци,та 9 яицекл.никак не са малко,дори и 4 стигат,ако има6 кусмет.Моя позната успя само с 1а не си била в плевенската клиника?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #616 -: Ноември 21, 2010, 21:07:08 pm »
Цеци,та 9 яицекл.никак не са малко,дори и 4 стигат,ако има6 кусмет.Моя позната успя само с 1а не си била в плевенската клиника?
Не , била е в клиниката на д-р Владимиров според мен.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #617 -: Ноември 21, 2010, 21:53:41 pm »
Да при д-р Владимиров-1 инсе,1 инвитро и 1 икси.Трансферите са ми били на 5-ти ден.Първият път имах 5 ембриона,3 върнахме и 2 унищожихме(по-малко от 3 не се замръзаявали).Вторият път не бях много съгласна,но...За щастие оцеля 1 ембрион,който пък остана в катетъра и се наложи втори трансфер и накрая"-".Винаги съм искала да бъда пациент на вашата клиника,но тези часове.Дано тук ни е късметът!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #618 -: Ноември 21, 2010, 22:12:54 pm »
От изследванията ми лятото само ФСХ на 3-ти ден беше 32,после по време на стимулация-8.

щом ФСХ е стигало до 32, имало е причина за това. и тази причина е ясна. фактът, че после е спаднало до 8, не променя нищо, за съжаление. причината да се е повишило до 32 си е налице.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #619 -: Ноември 21, 2010, 22:18:46 pm »
От изследванията ми лятото само ФСХ на 3-ти ден беше 32,после по време на стимулация-8.

щом ФСХ е стигало до 32, имало е причина за това. и тази причина е ясна. фактът, че после е спаднало до 8, не променя нищо, за съжаление. причината да се е повишило до 32 си е налице.
Е не може ли да се повиши моментно , аз не съм много наясно , но как така един път е 32 , а после 8 , няма ли основателна причина за тези вариации ?
« Последна редакция: Ноември 21, 2010, 22:22:58 pm от evita1717 »