0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #280 -: Август 19, 2014, 08:45:33 am »
Денис , би ли погледнала графиката ми за този месец , аз се свързах с лекарката за резултата от цитонамазката , каза да изчакам да видя дали ще ми дойде и тогава да взимам глобулите , но аз смятам след следващия цикъл да сменя лекарката и да повторя изследването.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #281 -: Август 19, 2014, 10:58:52 am »
Купих днес тестове за овулация, ако да започна тестването от 17ти или 18ти дали ще е късно?
Не е късно - О. предстои
Май този месец нещата са по-различни - температурата ми хич не е стабилна, имам чувството,че няма да има О този месец  :( Не знам дали ще ми стигнат тестовете до края


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #282 -: Август 19, 2014, 12:53:04 pm »
Здравейте на всички!
Току що се регистрирах и още не се ориентирам в сайта. Искам да Ви покажа графиката ми, която е за един месец на зад и ако може някой да ми даде някакво мнение. Благодаря Ви предварително.
« Последна редакция: Август 19, 2014, 12:57:53 pm от Suzka_87 »
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #283 -: Август 19, 2014, 14:43:12 pm »
Здравейте, момичета! Моля някой да коментира графиката ми. От скоро меря бт и несъм много на ясно.                                 Меря сутрин 7-7.30 ректално с дигитален тер.цикъл 30,32 дни.Благодаря!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #284 -: Август 19, 2014, 19:54:01 pm »
Здравейте на всички!
Току що се регистрирах и още не се ориентирам в сайта. Искам да Ви покажа графиката ми, която е за един месец на зад и ако може някой да ми даде някакво мнение. Благодаря Ви предварително.

Здравей, не виждам температурни стойности в графиката ти. Мериш ли базална температура?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #285 -: Август 19, 2014, 19:55:25 pm »
Здравейте, момичета! Моля някой да коментира графиката ми. От скоро меря бт и несъм много на ясно.                                 Меря сутрин 7-7.30 ректално с дигитален тер.цикъл 30,32 дни.Благодаря!
Здравей, моля прикачи графика.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #286 -: Август 20, 2014, 06:39:32 am »
Денис , би ли погледнала графиката ми за този месец , аз се свързах с лекарката за резултата от цитонамазката , каза да изчакам да видя дали ще ми дойде и тогава да взимам глобулите , но аз смятам след следващия цикъл да сменя лекарката и да повторя изследването.
Ako е имало О. - може да е била на 19 ден от МЦ
Според мен е имало повече от 1 фоликул.
Ако пак се повтори - проследи О. на УЗ/ФМ/, направи изследвания.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #287 -: Август 20, 2014, 06:41:29 am »
Купих днес тестове за овулация, ако да започна тестването от 17ти или 18ти дали ще е късно?
Не е късно - О. предстои
Май този месец нещата са по-различни - температурата ми хич не е стабилна, имам чувството,че няма да има О този месец  :( Не знам дали ще ми стигнат тестовете до края

Стойностите са добре за ФФ.
Дано да има О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #288 -: Август 20, 2014, 07:21:50 am »
Здравей Денис,  моля те виж и моята графика. Май вече е имало ивулация. Най- странното е, че температурата е толкова посроянна. До сега не ми се е случвало.
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #289 -: Август 20, 2014, 10:44:20 am »
Здравейте на всички!
Току що се регистрирах и още не се ориентирам в сайта. Искам да Ви покажа графиката ми, която е за един месец на зад и ако може някой да ми даде някакво мнение. Благодаря Ви предварително.

Здравей, не виждам температурни стойности в графиката ти. Мериш ли базална температура?
Здравей, не съм мерила температурата, но от утре ще започна. Искам да те помоля да ми кажеш кога е най-благоприятно да я меря и с какъв термометър! Благодаря!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #290 -: Август 20, 2014, 16:44:17 pm »
Здравей Suzka_87, много е писано за БТ и нейното измерване, ето ти един линк към такава тема, има доста инфо:
http://zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=799&Itemid=144


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #291 -: Август 20, 2014, 20:38:01 pm »
Здравейте на всички!
Току що се регистрирах и още не се ориентирам в сайта. Искам да Ви покажа графиката ми, която е за един месец на зад и ако може някой да ми даде някакво мнение. Благодаря Ви предварително.

Здравей, не виждам температурни стойности в графиката ти. Мериш ли базална температура?
Здравей, не съм мерила температурата, но от утре ще започна. Искам да те помоля да ми кажеш кога е най-благоприятно да я меря и с какъв термометър! Благодаря!
Здравей, само да добавя, че  ако ходиш на плаж, това повишава базалната температура и наистина е важно температурата да се мери в един и същи час. Успех!  yahoo_17 stork-boy
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #292 -: Август 20, 2014, 21:40:30 pm »
Днес теста ми е слабо положителен  :balk_46: Може би все пак ще има О този месец


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #293 -: Август 21, 2014, 09:33:33 am »
Здравейте на всички!
Току що се регистрирах и още не се ориентирам в сайта. Искам да Ви покажа графиката ми, която е за един месец на зад и ако може някой да ми даде някакво мнение. Благодаря Ви предварително.

Здравей, не виждам температурни стойности в графиката ти. Мериш ли базална температура?
Здравей, не съм мерила температурата, но от утре ще започна. Искам да те помоля да ми кажеш кога е най-благоприятно да я меря и с какъв термометър! Благодаря!
Здравей, само да добавя, че  ако ходиш на плаж, това повишава базалната температура и наистина е важно температурата да се мери в един и същи час. Успех!  yahoo_17 stork-boy
Благодрая ти много! Почвам да я меря и пак ще се съветвам с Вас! :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #294 -: Август 21, 2014, 09:34:53 am »
Здравей Suzka_87, много е писано за БТ и нейното измерване, ето ти един линк към такава тема, има доста инфо:
http://zachatie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=799&Itemid=144
Благодаря ти много! :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #295 -: Август 21, 2014, 09:54:05 am »
Denis може ли да ми погледнеш графиката да кажеш какво мислиш. Имам чувството,че все по-малко разбирам нещата - вчера теста ми беше отрицателен по мое мнение защото втората чертичка беше доста по-бледа от контролната и съм го писала отрицателен. Но днес Т ми падна, а нали LH се вдига 24 часа преди О - това значи ли, че О не е когато ми падне Т?
При предния гинекологичен преглед установиха, че фоликула ми вече се беше пукнал в деня на падане на температурата - сутринта ми падна Т, а при прегледа вечерта се установи тази структура с размери 20 мм и течност в коремната кухина - т.е правя извода,че О ми е когато падне Т. А този месец тестовете и БТ показват друго.... Как да тълкувам правилно нещата???


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #296 -: Август 22, 2014, 00:40:53 am »
Denis може ли да ми погледнеш графиката да кажеш какво мислиш. Имам чувството,че все по-малко разбирам нещата - вчера теста ми беше отрицателен по мое мнение защото втората чертичка беше доста по-бледа от контролната и съм го писала отрицателен. Но днес Т ми падна, а нали LH се вдига 24 часа преди О - това значи ли, че О не е когато ми падне Т?
При предния гинекологичен преглед установиха, че фоликула ми вече се беше пукнал в деня на падане на температурата - сутринта ми падна Т, а при прегледа вечерта се установи тази структура с размери 20 мм и течност в коремната кухина - т.е правя извода,че О ми е когато падне Т. А този месец тестовете и БТ показват друго.... Как да тълкувам правилно нещата???
Според мен овулацията ти предстои, може би всеки момент.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #297 -: Август 22, 2014, 11:14:59 am »
Denis може ли да ми погледнеш графиката да кажеш какво мислиш. Имам чувството,че все по-малко разбирам нещата - вчера теста ми беше отрицателен по мое мнение защото втората чертичка беше доста по-бледа от контролната и съм го писала отрицателен. Но днес Т ми падна, а нали LH се вдига 24 часа преди О - това значи ли, че О не е когато ми падне Т?
При предния гинекологичен преглед установиха, че фоликула ми вече се беше пукнал в деня на падане на температурата - сутринта ми падна Т, а при прегледа вечерта се установи тази структура с размери 20 мм и течност в коремната кухина - т.е правя извода,че О ми е когато падне Т. А този месец тестовете и БТ показват друго.... Как да тълкувам правилно нещата???
Според мен овулацията ти предстои, може би всеки момент.
Благодаря за мнението. Днес ще купя още тестове защото една опаковка вече свърши.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #298 -: Август 22, 2014, 21:22:32 pm »
Здравей Денис,  моля те виж и моята графика. Май вече е имало ивулация. Най- странното е, че температурата е толкова посроянна. До сега не ми се е случвало.
Може да е имало О. на 47 ден от МЦ - ако БТ се задържи висока

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #299 -: Август 22, 2014, 21:29:48 pm »
Denis може ли да ми погледнеш графиката да кажеш какво мислиш. Имам чувството,че все по-малко разбирам нещата - вчера теста ми беше отрицателен по мое мнение защото втората чертичка беше доста по-бледа от контролната и съм го писала отрицателен. Но днес Т ми падна, а нали LH се вдига 24 часа преди О - това значи ли, че О не е когато ми падне Т?
При предния гинекологичен преглед установиха, че фоликула ми вече се беше пукнал в деня на падане на температурата - сутринта ми падна Т, а при прегледа вечерта се установи тази структура с размери 20 мм и течност в коремната кухина - т.е правя извода,че О ми е когато падне Т. А този месец тестовете и БТ показват друго.... Как да тълкувам правилно нещата???
Супер е графиката дотук - О. предстои
Не може да се правят никакви предположения за О. - МЦ-ли не се развиват по един и същи начин, само може да се объркаш и заблудиш.
Вярва се на тестовете за О.+ стойностите на БТ
По графика не може да се предполага кога ще настъпи О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум