0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

От София съм на 26 години.
От Март месец 2013г. имам ужасно  парене,понякога преди уриниране понякога след това,чувствам го на изхода на влагалището, но няма как да съм сигурна .Има дни в които не ми пари(но те са малко-на 7 дни 1 ден ми е добре).Ходих на двама генеколози пусках си цитонамазка,микробиология,папилома,хламидия и всичко е чисто.Пратиха ме на дерматолог изписа ми интимен душ гел и кремче да се мажа, но и това не помогна.След това реших че може да е цистит защото февруари ми бяха открили ешерихия коли,но с правилно лечение я излекувах, и следователно отидох на уролог не на един а на 3 уролога все препоръчани лекари .Двама от тях ми изписваха все лекарства с червена боровинка пила съм почти всички видове пих и уроваксом(това е ваксина), изпила съм също така много видове пробиотици и нищо.Третия уролог ми даде антибиотик защото се съмняваше за остатък от ешерихията, която не излиза в стерилната урина и други боровинки,но от антибиотика ми ставаше много зле и прекратих 14 дневното лечение на шестия ден.Многото пиене на вода не ми помага...Паренето продължав,чувствам се ужасно когато съм на работа или с прятели.Пускала съм 7 стерилни урини от март месец в различни лаборатории че даже и при позната, и пак нищо.Пусках тест за непоносимост към храни и пак нищо.
Пуснах втора микробиология–на 15.07.2012 на влагалищен секрет отвътре и още един външно.Резултата ме изненада- той е следния:
Липсва бактериален растеж.Не се изолира Кандида.
Не се изолират аеробни микроорганизми
Лактобацили - липсват.
Левкоцити - масово.
Епителни клетки - малко
.
Незнам вече какво да правя.Имам записан час при гинеколожката ми чак на 22.07.2012г. , а ми е адски дискомфортно.
Благодаря предварително