0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2015, 08:37:56 am »
Охооооо,още една бургазлийка ,тука!!  :D Ами той Док е "направил" половината бебета в град ,в последните години. :lol: :lol: Ти за раждането не бери грижа, преди тебе сме ,с опит сме вече  и като му дойде времето ,ще даваме и съвети :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2015, 10:58:08 am »
Бургазлийка съм разбира се  :D Само , че през последните години съм под прикритие като Поморийка  :lol:
А за раждането да... има достааа време :) Доста неща ще науча до тогава  :wink:
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #22 -: Февруари 23, 2015, 19:25:27 pm »
GeryCh, толкова се радвам за теб  :D сигурно е много хубаво :) пожелавам ти лека бременност и прекрасни пухкави и щастливи бебета накрая :)
Два дни доста ме боля корема и после в събота внезапно се почувствах много добре чак съмнително. Нито ме болеше нещо, нито бях подута.... но си казах, че каквото и да става ще става и няма какво да направя приемам си лекарствата настройвам се позитивно  osi_15 но не е никак лесно. Иначе теста трябва да го направя на 2 март - понеделник. Смятам да не го правя преди това или да правя кръвни тестове когато тогава.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #23 -: Март 02, 2015, 10:24:03 am »
Момичета днес видях двете чертички :D
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #24 -: Март 02, 2015, 10:40:38 am »
Момичета днес видях двете чертички :D
Браво, честито! Лека бременност и здраво бебче ти желая!
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #25 -: Март 02, 2015, 10:44:54 am »
Виктория Честито и от мен  :bighug: Леко бременеене ти пожелавам  osi_9
Колко дни след ЕТ се тества?
Само такива хубави новини да има в темата  :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #26 -: Март 02, 2015, 16:00:05 pm »
Мисля, че 14 дни след ЕТ всъщност когато ми каза доктора тогава го направих.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #27 -: Март 02, 2015, 22:42:18 pm »
Момичета днес видях двете чертички :D

Честито! Една прекрасна бременност да изкараш!
Кога си на преглед?

Gerych, няма ли да се местиш вече в другата темичка?
« Последна редакция: Март 02, 2015, 22:45:19 pm от kafffi »
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #28 -: Март 03, 2015, 07:54:26 am »
Честити ти  :bfp: Пожелавам ти една спокойна бременност и успешен финал!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #29 -: Март 03, 2015, 09:37:43 am »
Следващият преглед ми го назначиха за 16 ти март. Момичета направо не мога да повярвам и не смея да се зарадвам. Тихичко си стискам палци и си чакам следващия преглед. Аз имам един спонтанен аборт и една извънматочна и много сълзи и след това две години никакви резултати. Настройвам се положително :))))
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #30 -: Март 03, 2015, 09:48:44 am »
Настройвам се положително :))))

Само така  :) Всичко ще е наред този път  :crossfingers:
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #31 -: Март 03, 2015, 10:13:25 am »
Следващият преглед ми го назначиха за 16 ти март. Момичета направо не мога да повярвам и не смея да се зарадвам. Тихичко си стискам палци и си чакам следващия преглед. Аз имам един спонтанен аборт и една извънматочна и много сълзи и след това две години никакви резултати. Настройвам се положително :))))
Този път всичко ще е наред! :-)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #32 -: Март 03, 2015, 11:42:13 am »
Здравейте момичета,
Благодаря на всички за позитивните коментари за АГ Варна и по-специално за д-р Александров!
От известно време се колебая към кой д-р да се обърна - д-р Александров или д-р Георги Козовски. Ние сме с мъжки фактор - Олигоастенотератозооспермия. Незная кой от двамата е по-добър за нашия случай и се чувствам много объркана. 
Можете ли да ми кажете каква е общата сума за инвитрото с медикаментите?

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #33 -: Март 03, 2015, 11:56:29 am »
Здравейте момичета,
Благодаря на всички за позитивните коментари за АГ Варна и по-специално за д-р Александров!
От известно време се колебая към кой д-р да се обърна - д-р Александров или д-р Георги Козовски. Ние сме с мъжки фактор - Олигоастенотератозооспермия. Незная кой от двамата е по-добър за нашия случай и се чувствам много объркана. 
Можете ли да ми кажете каква е общата сума за инвитрото с медикаментите?
Здравей, за мъжкия фактор не мога да те посъветвам, защото при нас проблемът беше в моите хормони, макар и да не стигнахме до ин-витро. Щяхме да правим процедура милата есен, но забременях естествено. По принцип схемата ми беше с Гонал и Цитротид, но какво лекарство за стимулация ще ти назначат, зависи от твоето състояние. Лекарствата си ги набавяш ти отделно, МЦАР Варна няма ангажимент към тях. Можеш да ги закупиш от страната, или чужбина, както прецениш. Аз щях да си купувам лекарствата от Одрин, тъй като са по-евтини. Ценоразписът за ин-витро, или икси, може би ще бъде във вашия случай, можеш да намериш тук: http://invitro-varna.com/index.php?m=402&lang=1
Общо процедурата плюс лекарствата, ако ги купиш от БГ излиза към 4000-4500 лв., но пак зависи от лекарствата. Успех!
« Последна редакция: Март 03, 2015, 11:58:42 am от kati_vm »
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #34 -: Март 03, 2015, 12:31:54 pm »
Много ти благодаря, kati_vm!
Може ли да ми изпратиш на лични телефона на д-р Александров или Ани.
Днес звънях на посочените телефони в уеб сайта, но никой не ми вдигна.

Благодаря още веднъж за съдействието!

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #35 -: Март 03, 2015, 13:02:36 pm »
Здравей

Това е телефонът на акушерката Ани : 0889 535 743.

Момичета, искам да Ви попита, от къде си купувахте лекарствата, на мен ми препоръчаха аптеката до синьото пазарче, но не знам как са цените там. Става въпрос за Gonal f 900, cetrotide, ginexid.

Благодаря!

*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #36 -: Март 03, 2015, 13:24:44 pm »
Здравей

Това е телефонът на акушерката Ани : 0889 535 743.

Момичета, искам да Ви попита, от къде си купувахте лекарствата, на мен ми препоръчаха аптеката до синьото пазарче, но не знам как са цените там. Става въпрос за Gonal f 900, cetrotide, ginexid.

Благодаря!
Здравей, за стимулациите ми за инсетата, аз си купувах лекарствата от там. На доставни цени са. Иначе от чужбина. Успех!
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #37 -: Март 03, 2015, 13:24:59 pm »
Здравей

Това е телефонът на акушерката Ани : 0889 535 743.

Момичета, искам да Ви попита, от къде си купувахте лекарствата, на мен ми препоръчаха аптеката до синьото пазарче, но не знам как са цените там. Става въпрос за Gonal f 900, cetrotide, ginexid.

Благодаря!



Здравей! Цената на гонал 900 във въпросната аптека е около 760лв, а на цитротида 60лв. За съжаление във Варна вече само там могат да се намерят тези лекарства. За последната ми процедура аз си ги купих от Турция. В Румъния също са по-евтини. Ако не са ти спешни опитай да си ги вземаш от вън.

Гинексид има във всяка аптека, както и другите лекарства, които ще ти трябват - утрогестан и естрофем
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #38 -: Март 03, 2015, 13:33:31 pm »
Благодаря за отговорите момичета!

Мисля, че има още време и може и една екскурзия  до Турция да направим :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #39 -: Март 03, 2015, 13:37:54 pm »
Благодаря ви от все сърце мили момичета за оказаното съдействие!
Успех на всички нас за сбъдване на най-съкровенната мечта, смисъла на нашия живот  :) и усмихнато бременеене!
Дали някой от вас не е от Бургас или района?