0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дали съм бременна? - 5 част
« -: Август 02, 2012, 18:47:54 pm »
Здравейте момичета ! Не веднъж съм писала,че цикълът ми е адски нередовен от една година насам. Но друго ми е в мислите сега и ще съм ви благодарна ако кажете вашето мнение. От края на юни до към края на юли - в продължение на месец  имах много слабо кървене.Не знам дали да го определя като цикъл (беше слабо течение,за да е цикъл,но пък ми паднаха две неща като съсирена кръв,а това ми се случва по принцип по време на цикъла)?  8O След този месец кървенето спря напълно,но седмица след това гърдите ми станаха напрегнати и болезнени,имам ПМС,постоянно ми се спи и БТ вече 5 дни е над 37.2 ! На 08.08 съм на лекар,но бих искала и вашето мнение!Благодаря ви ! :wink:
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #1 -: Август 03, 2012, 10:09:43 am »
vaseto_dani, като те чета все едно аз съм писала. Само, че аз имах нередовен цикъл доста години, а от около една година - редовен. Това със съсирената кръв се случи и на мен онзи ден! Правих си тест - за мое съжаление - отрицателен, но пък може и да съм позакъсняла с овулацията и да е станало нещо не когато аз очаквам!....мои си разсъждения! Края на другата седмица съм на лекар и ще знам. Гаденето сутрин от вчера сутринта е доста силно..дано теста греши!
vaseto_dani - пожелавам ти един положителен тест :)
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #2 -: Август 03, 2012, 15:17:56 pm »
Момичета, вчера вечерта си направих тест, и имаше съвсем бледа втора чертичка  :? дали е положителен  :ask: мисля утре сутрин да си направя още един, да видя какво ще покаже той........

Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #3 -: Август 03, 2012, 15:24:14 pm »
Най-добре пусни кръвен тест и ще разбереш със сигурност.
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #4 -: Август 03, 2012, 16:13:08 pm »
Здавейте момичета!Не съм писала сякаш от векове,но за известно време бяхме спрели с опитите,но както и да ето я моята дилема този месец.Месец юни ми дойде с 3 дни по-рано(от 14-ти на 11-ти),месец юли с още един ден(от 11 на 10-ти) Овуто ми закъсня на 28-36.8 градуса,на 29-37.00 гр. ,30-36.9 гр, на 31 забравих да я меря,но следващите дни бкл. и днес БТ е 37.1 .От лювопитство премерих БТ преди малко отново и направо се ококорих беше ми 37.8,но се чувствам много добре,имам си енергия вс. си е ок само дето малко ми се спи,но това е нормално понеже станах ранко и уча нонстоп за държавен изпит.Тук оба4е искам да отворя голяма скоба понеже...преди няколко дни малко се поразболях и личния ме сложи на антибиотик(единствено имах налепи по сливиците но без Т )званях и на гинеколожката ми и каза че едва ли ще забременея сега понеже когато в орг-ма има вирус той убива сперматозоидите и яйцеклетката.МОЛЯ ВИ,кажете какво мислите по проблема и има ли шанс да съм бременна?Благодаря Ви предварително
« Последна редакция: Август 03, 2012, 16:15:41 pm от 6mat4ica »
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #5 -: Август 04, 2012, 08:46:41 am »
6mat4ica,нямам идея дали това за вирусът е вярно, но при мен почти година безуспешни опити,като винаги съм била здрава, бях спряла цигарите и.т.н.... в един момент ми писна , пропуших и точно миналия месец се и простудих и точно тогава стана нашето чудо.Така че не е гаранция, пожелавам ти от цялото си сърце да те зарадват 2-те чертички този месец. :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #6 -: Август 04, 2012, 10:42:05 am »
lili4ka_0906, Щом има бледа втора черта си бременна - честито! На кой ден ти е правен теста? Имаш ли закъснение!

6mat4ica, това за вируса го чувам за първи път. Успокой се и си изчакай датата на М.



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #7 -: Август 04, 2012, 15:22:11 pm »
Мерси момичета,то и аз иначе отказах цигарите още щом решихме че искаме бебе и вече 2 год. нищо...даже и не пия грам алкохол.Аз  вече се съмнявам че е станало този месец понеже днес БТ ми падна на 37.00,гърдите сутринта ме понаболяваха малко -сега почни незабележимо и станах много нервна,което става винаги преди да  ми дойде.Направо всичко живо ме дразни.....така че съм сигурна че ще ми дойде.Мерси за съветите и ще пиша какво е станало
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #8 -: Август 04, 2012, 22:40:10 pm »
Момичета, вчера вечерта си направих тест, и имаше съвсем бледа втора чертичка  :? дали е положителен  :ask: мисля утре сутрин да си направя още един, да видя какво ще покаже той........
Тихичко честито ;) пази се !
шматчице нещо се изгуби, надявам се сте посетили правилните лекари и сте една крачка по-напред до сбъдването на мечтата ви! Това за вируса за първи път го чувам и силно ме съмнява...


Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #9 -: Август 05, 2012, 08:05:39 am »
Момичета, вчера вечерта си направих тест, и имаше съвсем бледа втора чертичка  :? дали е положителен  :ask: мисля утре сутрин да си направя още един, да видя какво ще покаже той........
Миличка , по принцип втората черта , макар и бледа , показва наличие на бременност, но ти си с повече от 5-6 дни закъснение и би трябвало да ти е по-ярка чертичката. Моят съвет е пак да си направиш тестче, ако имаш чувствителен още по-добре ,или да си пуснеш кръвен тест, той със сигурност няма да те подведе.
Стискам ти палци с две ръце, късмет!(дръж ни в течение,какво се случва с теб)
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #10 -: Август 05, 2012, 15:00:02 pm »
Шматчица, аз бях с настинка в дните около имплантацията. Не съм сигурна дали това е било реакция на организма на протичащата имплатация или ембрионът се е имплантирал точно заради спада на имунитета. Мисля, че бях чела нещо от рода, че ембрионът е чуждо тяло и организмът не го приема, затова при някакво заболяване, когато защитните сили на организма са отслабени, имплантацията е по-лесна. Стискам палци!
Лиличка, аз имах едва забележима, почти въображаема втора черта в деня, в който трябваше да ми дойде, веднага направих кръвен тест и след 48 часа още един, да видя дали се удвоява ЧХГ-то. Според мен  си бременна! Успех!
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #11 -: Август 06, 2012, 19:51:02 pm »
Момичета, вчера сутринта си направих още един тест, и нямаше никаква втора чертичка  :( даже едвам забележимата от първия тест липсваше.................и на обяд ми дойде...........явно толкова много съм искала да я видя втората чертичка, че съм си въобразила, не знам........ ще продължаваме с опитите и този месец  osi_9

*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #12 -: Август 07, 2012, 07:45:22 am »
Момичета, вчера сутринта си направих още един тест, и нямаше никаква втора чертичка  :( даже едвам забележимата от първия тест липсваше.................и на обяд ми дойде...........явно толкова много съм искала да я видя втората чертичка, че съм си въобразила, не знам........ ще продължаваме с опитите и този месец  osi_9
съжалявам милаа, понякога внушението е голяма работа :) дано следващия месец да е вашия стискаме палци
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #13 -: Август 07, 2012, 16:02:46 pm »
здравей те на всички!От много време чета форума но за първи път пиша.От 8 месеца правим опити за втора бебе но няма резултат.Април месец имах биохимична бременност.Но да се върна на въпроса-след като си дойдох ме от морето преди седмица имам ужасни болки в кръста който отиват и към яйчниците,гърди те ми са на камък и много чувствителни,поддържам температура 36,9-37,2 и на моменти така ми се гади от напитки и храни който по принцип обичам и да не забравя вечното главоболие и световъртеж.Лелката трябва да ме навести на 17.08 та въпроса ми е дали е рано да си направя тест.Предварително благодаря за отговорите!

*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #14 -: Август 07, 2012, 16:24:17 pm »
Мерси момичета,то и аз иначе отказах цигарите още щом решихме че искаме бебе и вече 2 год. нищо...даже и не пия грам алкохол.Аз  вече се съмнявам че е станало този месец понеже днес БТ ми падна на 37.00,гърдите сутринта ме понаболяваха малко -сега почни незабележимо и станах много нервна,което става винаги преди да  ми дойде.Направо всичко живо ме дразни.....така че съм сигурна че ще ми дойде.Мерси за съветите и ще пиша какво е станало

След като опитвате две години и нищо не се получава е крайно време да потърсите специалист.

здравей те на всички!От много време чета форума но за първи път пиша.От 8 месеца правим опити за втора бебе но няма резултат.Април месец имах биохимична бременност.Но да се върна на въпроса-след като си дойдох ме от морето преди седмица имам ужасни болки в кръста който отиват и към яйчниците,гърди те ми са на камък и много чувствителни,поддържам температура 36,9-37,2 и на моменти така ми се гади от напитки и храни който по принцип обичам и да не забравя вечното главоболие и световъртеж.Лелката трябва да ме навести на 17.08 та въпроса ми е дали е рано да си направя тест.Предварително благодаря за отговорите!

Толкова рано не може да се каже дали си бременна, та те остават още 10 дни до цикъла ти, най-вероятно ако е имало имплантация е била тези дни.

*

    tonsi

  • **
  • 101
  • Добре , че я има нея "НАДЕЖДАТА"
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #15 -: Август 08, 2012, 13:46:16 pm »
Здравйте момичета как сте в тези жеги :) Имам едно вапросче днес ми е 12 ден от цикъла а имам като кафяво течение по гъсто и тъмно ,нормално ли е според вас все едно ще ми идва а то онзи ден ми свърщи дали е от жегите ????
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #16 -: Август 08, 2012, 19:11:44 pm »
Здравейте мили дами  :D,  14.07 е първия ден от последната менструация, продължила около 4 дни, след това кекс :) на 22.07 и след 6 дни капчици кафяви по бельото, гърдите започнаха да ме болят към 28.07 и до сега не са спрели, станаха огромни и едно леко бяло течение според вас има ли шанс този месец да сме улучили момента...знам , че не сте ясновидки , ама ей така да си споделя и запитам:)
Забравих да допълня , че цикълът ми варира между 29 и 31 дена.
« Последна редакция: Август 08, 2012, 19:15:39 pm от alea »
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #17 -: Август 09, 2012, 07:55:11 am »
alea , така както описваш нещата е много вероятно да се е случило вашето чудо,ако искаш вземи си чувствителен тест(блу дрийм или престо) и пробвай , да видим какво ще стане(при мен съвсем обикновен тест отчете 2-3 дни преди М), а кръвния е ясно , че е най точен .  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #18 -: Август 09, 2012, 08:39:20 am »
ivelinca ДАНО да е така, вече съм се отказала да да се вглеждам , понеже  всеки месец  съм бременна и то със сигурност по симптомите , които откривам...е този месец нямам така да се каже симптоми освен  болезнени гърди....и пак все за това мисля.Ще си направя един тест...да видим :balk_81: :balk_81: :balk_56:
Благодаря за отговора, подкрепата е много важна!
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 5 част
« Отговор #19 -: Август 09, 2012, 13:43:32 pm »
Здравейте момичета исках само да Ви попитам на какво може да се дължи слузесто слабо течение(като белтък),болки от време на време в цялата коремна област и БТ 37.2?Преди няколко дни БТ ми падна на 36.9 но после пак се вдигна до 37.2,а в следобедните часове и до 37.4. Вчера бях сигурна че ще ми дойде понеже пак ме заболя много силно главата(както всеки път 1-2 дни преди да ми дойде),обаче тази темп. не пада...датата на евентуалния ми цикъл е утре,но не ми се купуват тестове,ще изчакам..за един ден не е много,ще стисна зъби до утре!поздрави