0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #80 -: Ноември 29, 2008, 21:23:12 pm »
sne_do, трансферът на замразени ембриони е 290 лв. На мен също ми предстои скоро. Бих искала да попитам момичетата, които са правили такъв, освен тази цена какво друго се заплаща? Предполагам прегледите и хормони ако се пускат, въпреки липсата на стимулация. Но има ли нещо друго, че то така - почти без пари  :wink:.
По въпроса с обслужването - аз не съм срещала нелюбезно отношение. Е имам си любимки, но все пак съм избрала клиниката заради доктора.
За мъжете - потресаващо е, че точно тези мъже там, знаят през какво минават жените им и въпреки това не се чувстват неудобно да си седят и да четат женски списания супер съсредоточено.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #81 -: Ноември 30, 2008, 12:09:20 pm »
С какви лекарства прави стимулациите д-р Владимиров?
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #82 -: Ноември 30, 2008, 14:07:03 pm »
По принцип с гонал и мерионал.При мен при 1 икси имаше и декапептил а при 2 икси цитротай,на мен декапептила не ми действаше добре.Късмет!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #83 -: Ноември 30, 2008, 15:13:39 pm »
С какви лекарства прави стимулациите д-р Владимиров?

с различни. зависи от конкретния случай.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #84 -: Декември 01, 2008, 17:32:09 pm »
Бих искала да попитам момичетата, които са правили такъв, освен тази цена какво друго се заплаща? Предполагам прегледите и хормони ако се пускат, въпреки липсата на стимулация. Но има ли нещо друго, че то така - почти без пари  :wink:.

Заплащат се прегледите, които не са много-2-3,хормони не се пускат.Успеех!!! :crossfingers:
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #85 -: Декември 02, 2008, 20:22:23 pm »
Благодаря ти, everton!  :D
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #86 -: Декември 03, 2008, 12:29:09 pm »
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #87 -: Декември 03, 2008, 15:50:00 pm »
sne_do, binky-s и на мен ми предстои опит със замразени при нашия доктор :),утре съм в София и живот и здраве в началота на другата седмица ще е трансфера.Със сигурност ще знам по-вече утре.
по въпроса за отношението на персонала в клиниката ,досега не съм видяла или усетила лошо отношение , напротив винаги съм посрещана с усмивка.
Пожелавам успех на всички момичета в процедура и на тези които си очакват резултатите.Трябва да вярваме ,че всичко ще е както го искаме.
УСПЕХ


*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #88 -: Декември 04, 2008, 10:27:26 am »
galian_75 КЪСМЕТ!!!!!
Дано това да е успешната процедура.
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #89 -: Декември 21, 2008, 14:56:14 pm »
Доктор Владимиров е и моят доктор, макар и скоро да завърши първият ми неуспешен опит  :(
Няма да обяснявам защо опита беше неуспешен и ще спестя това, че можехме до някъде да го предвидим. Въпреки всичко, вярвам на доктора и за мен той е страхотен специалист и професионалист.
Препоръчвам го с две ръце.
За организацията в клиниката и часовете, няма да коментирам. Навсякъде е едно и също и за съжаление няма как да го избегнем. Персоналът е любезен и нямам оплаквания. Светла не съм я забелязала да е нелюбезна  :? даже напротив...
Но всеки има право на мнение, за това е форум.

П.П. Колкото до мъжете в чакалнята   :x УЖАС...
Как не се усещат тези хора. И ако те не се усетят, жените им нямат ли акъл пък?
Като почнат да се държат за ръце и да се гушкат в чакалнята, чак се чувствам тъпо, че моя мъж чака в колата или изобщо не е дошъл.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #90 -: Декември 21, 2008, 15:14:06 pm »
П.П. Колкото до мъжете в чакалнята   :x УЖАС...
Как не се усещат тези хора. И ако те не се усетят, жените им нямат ли акъл пък?

извинявам се, че излизам извън заглавието на темата, но напълно разбирам възмущението ви от подобни прояви и имам конструктивно предложение - просто им КАЖЕТЕ на тия, несъобразителните и невъзпитаните господа, че искате да ви отстъпят мястото си по медицински причини! а да видим кой ще се изрепчи на такова нещо! разбирате ли ме - не се възмущавайте в себе си, а си поискайте правото да седнете гласно и настойчиво.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #91 -: Декември 21, 2008, 15:38:05 pm »
Момичета, а колко струва един опит икси при нашия док на лимтиран цикъл? Всъщност май имаше цена за ЕЦ, но знам, че док не прави без стимулация, а с лека такава, затова написах лимитиран?

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #92 -: Декември 21, 2008, 16:57:48 pm »
Душе - ако  не греша - инвитро на естествен беше  1250 ,а  икси около 1500 - ама може и да  бъркам   .Мен  януари ме чака  икси  на естествен ,ако "котка не ми мине пътя"  казано  метафорично .Да не се засечем :wink:
Октомври бяхме започнали  процедура  ,но я  прекратихме заради друг проблем.Икси на естествен-ама за около 5 дни   имах  цитротайд + гонал 150 .
И аз  знам че на абслютно естествен не е привърженик.Тогава  разбрах ,че цената  която е за естествен ,се отнася и за това  което правим с лека стимулация .


*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #93 -: Декември 21, 2008, 17:18:57 pm »
nimika, благодаря ти за отговора. Аз правих икси с много силна стимулация миналия път при него и имах само 2 яйцеклетки. Стимулацията ми беше 16 дни по 400 лв, можеш да си направиш сметката. Повече за нищо на света не бих правила вече такава. Дори и док се съгласи, че при мен няма смисъл от силна стимулация. До колкото разбрах, ще имам цитротайд за около 5 дни + гонал, но не знам точно колко. Разкажи, ако обичаш как протича тази процедура в дни и пари, ориентировъчно. Знам, че при всеки е различно. Не знам аз кога ще започна, зависи дали ще събера сумата и дали ще ми дадат малко неплатена от работа. Дано се засечем и запознаем. Ще ми бъде приятно. Желая ти успех!

*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #94 -: Декември 21, 2008, 20:01:12 pm »
И аз стартирам трето ИКСИ през януари.Доктора ми дава възможност за избор или стимулирано или на ЕЦ,направо ще ми се пръсне сърцето от притеснение, какво да реша.Сумата за стимулираното е сериозна на ЕЦ е поносима но кое е най -доброто .......Много ми се иска да обсъдя въпроса с вас момичета ама още не съм се успокоила,в нервна треска съм и не съм подредила мислите си.Първо ще подредя и украся вкъщи с надеждата да намеря смелост и сили за скок в трети опит с пълното съзнание , че съм взела правилното решение.
Силно стискам палци за хубави яйчица и успешни процедури!!!
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #95 -: Декември 21, 2008, 20:41:13 pm »
ised, поради какви причини ти предлага на ЕЦ?
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #96 -: Декември 22, 2008, 11:20:30 am »
Здравей Джингъл,
По скоро поради финансовата страна на нещата иначе той е за стимулирано инвитро.Аз съм правила и стимулирано и на ЕЦ,при стимулираното имах ЧХГ 21.94 на дванайсти ден от трасфера но нещата не се развиха.Мога да направя още няколко опита на спонтанен цикъл или направо стимулирано, засега имам яйцеклетки оплождат се и се развиват добре ама аз съм на 40 години и не знам до кога ще се радвам на такива ,както се казва трябва да хвана последния валак.При нас водещия факор е мъжки. 
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #97 -: Декември 22, 2008, 14:49:38 pm »
Д-р Владимиров според мен е невероятен лекар.При него правих икси,за съжеление неуспешно.Винаги съм получавала отговори за всичко което ме интересува, тъй като аз четях денонощно и имах много въпроси.Вярно е че съм ходила много рано сутрин за да се видя с него или съм чакала да си тръгнат всички пациенти,но няма начин.Вижте който иска намира начин.Ако отделяше толкова време колокото вие искате на всеки дали щеше да е дошъл вашият ред?
Колкото до персонала какво му е?Супер е!
Според мен при условие че мъжа ми може да е с мен ще е с мен!Когато за толкова кратко време научиш,че единствения начин да имаш дете е икси и това е потвърдено от най-добрите лекари, направиш хиляди изследвания и започнеш процедура която  ти се отразява доста зле имаш нужда от човек до себе си постоянмо.Не случайно се препоръчва и посещение при психолог.Но като няма пари........
Няма смисъл да бъдем толкова критични никой не е перфектен.
Пожелавам на всички успех и весели празници!
 
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #98 -: Декември 22, 2008, 15:42:16 pm »
Според мен при условие че мъжа ми може да е с мен ще е с мен!Когато за толкова кратко време научиш,че единствения начин да имаш дете е икси и това е потвърдено от най-добрите лекари, направиш хиляди изследвания и започнеш процедура която  ти се отразява доста зле имаш нужда от човек до себе си постоянмо.
Дези, няма нищо по-хубаво от това съпруга/приятелят ти да е до теб в такива моменти. Но не е необходимо да е до теб в буквалният смисъл на думата, т.е. да стои на столчето в коридора, когато има още 10 момичета прави и чакащи с часове. През цялата ми стимулация си ходех сама и винаги малко съм завиждала на жените, чиито мъже са до тях в тези моменти, но нямаше начин...
Човекът до теб може да е постоянно и без да заема мястото на някоя жена. След като си минала вече една процедура, сигурно знаеш колко неприятно е усещането в стимулация и как ти се иска да поседнеш за момент. Много често ми се е налагало да вися отвън до прозореца или да си взема торбичка и да седна върху нея на стълбите. Ми кофти е.....
*
Re: ИНВИТРО ПРИ Д-Р ВЛАДИМИРОВ
« Отговор #99 -: Декември 23, 2008, 10:06:09 am »
Значи и аз мога да кажа за д-р Владимиров - стахотен човек и специалист!
С две ръце гласувам за него!
При два опита със ICSI вторият ни беше успешен.
Имаше разбира се някои трудности които бяха неизбежни.
Единият проблем е твърде многото пациенти чакащи в коридора.
Центърът е малък и ми е чудно доктора откъде намира време да работи с толкова много хора! Един път се случи като влязохме с жена ми и той седна за малко и ни помоли да изчакаме докато му донесат кафе. Помоли ни за пет минутки да си почине.
И с присъщия му хумор каза: "Ако не издържа сега после хората ще има да казват за мене "Абе хубав човек беше..."". Та с толкова много работа всеки ден се случва и да забравя някои неща. Затова винаги ходехме при него с предварително съставен списък с въпроси които да попитаме. Иначе той може и да пропусне нещо. Друго нещо с което впоследствие свикнахме е, че не е много приказлив. В началото се притеснявахме от това, но после свикнахме и разбрахме че никога не говори излишни приказки, но когато каже нещо е точно и на място. Обяснява ни абсолютно всичко и следи много внимателно всички процедури. Както казах - изборът е много добър и пожелавам успех на всички негови пациентки!