0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #740 -: Април 17, 2019, 21:30:31 pm »
Сега минах прегледа. Много бавно нараства фоликула и най-вероятно ще бъде готов в събота. Тя каза, че ще сложим Прегнил, обаче човека, който обработва материала (ембриолог ли е, не знам) може би нямало да бъде в София. Егати късмета. Май ще трябва да действаме сами, но пък матката ми била обърната много кофти и плувците трябвало да са с много добри параметри, за да достигнат целта. А нашите не са много ок  :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #741 -: Април 17, 2019, 21:44:31 pm »
Ех Лейди... не се знае знае ли се! Ще опитвате у дома. Може пък и доктора да е в Сф. Стискам палци. Павла, мойта приятелка , дето ви писах инвитрото го направи с хашимото. Ти си стриктна и борбена, всичко ще се нареди!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #742 -: Април 17, 2019, 22:41:49 pm »
Аз съм в шок 133,80. Сега ме хвана страха да не падне, да не прокървя. Ще откача!
Супер си е Магиииии :)  :bighug: :bighug: :bighug: :cheerleader: :cloud9:
Аз на 13-ти ден след трансфер бях със 221,7 :) А ти за 7-ми, май мирише на двечкиии :)
А дано! Дай Боже!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cloud9: :babyflips:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #743 -: Април 17, 2019, 23:39:28 pm »
Магиии🤗🤗🤗,честно да ти кажа,не съм изненадана.Много,много се радвам,никакви черни мисли ей!Тоя път е твоя път!Тръпна за следващо ЧХГ,ама как ще забравиш кой ден е,голям си образ!
Лейди,опитвайте си вие пък...то не е като да копаеш камъни.
Павла,кофти работа.Ти обаче си машина,ще се пребориш.Има милиони жени с Хашимото и деца.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #744 -: Април 18, 2019, 01:51:23 am »
Магииии, жестоко!
Коледно-Новогодишни бебета!
 :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #745 -: Април 18, 2019, 07:22:06 am »
Магиии страхотно ЧХГ, дано итре вече е повече от двойно и да има скоро братче или сестричка за Моника.
Това ще е най бързо изписаната темичка, но и с най хубаво новини.
Поразмърда се темата и групата и дано продължи в същия дух.
Маги мей и според мен трябва да излекувал уреаплазмата, тъкмо имаш време преди заповедта.
 :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #746 -: Април 18, 2019, 09:21:13 am »
Магиии честито, браво много хубав резултат, направо страхотен. Много ме зарадва тази сутрин :) Всичко ще е наред, не позволяеай лоши мисли да развалят щастието ти  :bighug:
Момичета задължително ще я изчистя уреаплазмата, Тери след ЦС разбрах че я имам, знам ли, може и преди нея да съм я имала.
Момичета днес сънувах че правя тест и е положителен. Толкова добре се чувствах че не исках сънят да продължава и все се връщах към същото чувство. В съновника пише, че ми предстои дълъг период на неуспехи :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #747 -: Април 18, 2019, 09:31:30 am »
magi mei, 1-2 пъти съм сънувала същото и аз. Това са били единствените ми положителни тестове за бременност, които съм виждала. И после те държи цял ден радостта, която си изпитала на сън. Няма такова нещо като съновник. Сънят отразява нашите желания, страхове. Това, че някой нещо си написал... А на теб не ти ли правиха изследване за хламдия, уреаплазма и микробиология преди  ЦС? В наредбата е на ИАТ е записано "(вкл. при нужда за Mycoplasma, Ureaplasma spp. и L
форми)" за диагностициране на женското безплодие, но не е записано за трансфер. И явно се възползват доста лекари от ПРИ НУЖДА. Каква е тази нужда, как разбираш, че имаш нужда...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #748 -: Април 18, 2019, 09:42:55 am »
Не Тери, преди ЦС не ми пуснаха мукробиология, много странно. Чак края на миналата година като отидох при един професор той реши да ни пусне. Моя се оказа чист, аз с уреаплазма. Показах изследванията в Надежда и те казаха, че не е проблем за забременяване и бам интвитро с уреаплазма. Да, при все че в повечето случаи нямаш оплаквания как се разбира тая нужда и аз не знам.
Объркана съм, трябва да взема решение докато ми дойде заповдта дали следващото инвитро да е в Надежда или другаде.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #749 -: Април 18, 2019, 09:53:59 am »
В Надежда така правят. И аз нямам микробиология на ЦСКА. Това преди 100 години, ама като гледам практиката е същата. Уреаплазма и хламидии не ми бяха пуснали въобще. Моята дружка дето сега направи биохимична е с проблем с хламидии има хронифицирала инфекция. Не и предложиха лапароскопска, направиха два опита там и теста беше кръгла нула. Тук в Плевен и направиха лапароскопска прекъснаха тръбите, защото се видя че са проблем и така.

Много хора има в Надежда вече. Много! Аз съм била техен пациент в продължение на много години, но това което е сега там е като манифактура. Сравнено с преди имам в предвид!

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #750 -: Април 18, 2019, 10:02:26 am »
Маги мей и аз бях в Надежда. Само една кръвна картина имах пусната преди ЦС и нищо друго и преди едната инсеминация един хормон заради задържан фоликул. Нищо друго. Там сме на поточна линия и давай да заминава, пък каквото стане. Даже и грам отношение не видях от нашата лекарка. Затова и няма да стъпя там.
Маги, дойде ти времето и на теб да се зарадваш :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #751 -: Април 18, 2019, 10:10:34 am »
Елате на ДРЗ, момичета. Може да си харесате нови лекари :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #752 -: Април 18, 2019, 10:34:34 am »
Момичета здравейте. Ето знаех си че няма как да е станало. ЧХГ днес, два дни след 1вия тест е 41.89, първата стойност беше 36.33... :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #753 -: Април 18, 2019, 10:37:54 am »
Ох, Лина много съжалявам прилича на биохимична. Аз го преживях това. Ще пуснащ още едно в събота да видиш какво става. Ако е за първи път продължавате с опитите, ако се повтаря изследвания!

И аз да кажа като Тери, елате на ДРЗ. Лекарите са ви на тепсия. Говорите, разпитвате, много е лесно и ви дава добър ориентир.

Извинете ме за някои думи, но редактора пише каквото си иска.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #754 -: Април 18, 2019, 10:43:41 am »
Ех, апбт, съжалявам... Ти някак го усещаше и не си отпусна душичката.  :bighug: :bighug: :bighug: Много съжалявам. Но поне това е първият положителен тест, който си видяла и то след първата таймирана овулация. Знаеш, че биохимичната е много често срещан лош късмет. Важното е, че видя, че си забременяваш без инвитро, инсеминации и т.н.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #755 -: Април 18, 2019, 10:49:13 am »
Тери, Маги, благодаря, че писахте.  :grouphug: Поне днес съм заета и няма да го мисля толкова...Довечера ще ви се оплаквам.. Гушкам ви всички.. Аз само не знам при положение че дуфастона ми е до 19ти вклю. събота сутрин явно няма да го пия и като излезе ЧХГ да преценя. Ще звънна в надежда , след 1ч да ми кажат при каква стойност на чхг да спирам дуфастона.

Как изкара излизането, имаше ли мохито?
« Последна редакция: Април 18, 2019, 10:51:00 am от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #756 -: Април 18, 2019, 10:51:14 am »
Apbt, пий Дуфастон, докато не видиш друго ЧХГ. На никой не е навредил още малко Прогестерон. Аз си удължих цикъла до 40 ден сега с него, не е проблем.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #757 -: Април 18, 2019, 10:54:39 am »
Лина не бързай да спираш дуфастона това с чхг е малко индивидуално и не при всички отначало се удвоява на 48ч така че стискам палци просто да нараства по бавно и вс да е наред
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #758 -: Април 18, 2019, 10:56:22 am »
Ех, Лина, много съжалявам. Тези биохимични са много разочароващи, но да... Често срещан лош късмет. Следващият път ще е до край!

 :bighug:

Маги мей, изумяват ме твоите лекари... Как инвитро с уреаплазма... Да, не пречи на забременяването, но какво от това като забременееш и го загубиш в 14-15 седмица примерно...

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #759 -: Април 18, 2019, 11:08:21 am »
Лина, много съжалявам  :( Но както е казала Тери поне знаеш, че можеш да забременяваш естествено, така че е само въпрос на време и вярвам, че няма да е дълго  :bighug: