0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Да, по принцип лапароскопията се поема от здравна каса. Иначе оперативна на частно варира мисля между 800 и 1200 лв /грубо, не съм сигурна/.
Ако питаш за д-р Александров, понеже темата е за него, той не работи със Здравната каса. Ето линк към цените в клиниката - http://invitro-varna.com/index.php?m=402&lang=1&Itemid=165
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
А в София кой е най-препоръчвания за лапароскопия според вас и минава ли през здравната каса?Благодаря!
*
Дали има някой чакащ за лапаро? Аз вече съм в чакащите (от повече от 2 седмици), опитах се да разбера от Ани кога горе долу ще ми се обадят, но нищо не ми казаха. Така че ако има и други в списъчето, ще се радвам да обменим информация.

26.09.2019
*
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #223 -: Август 16, 2010, 12:13:16 pm »
Вече се побърках от чакане и се чудя дали да звънна на Ани, но ме притеснява това че имат доста работа и не ми се ще да ги тормозя и аз. Притеснява ме най-вече това, че на цветната снимка Александров каза, че трябвало да ми направят лапарото по-бързо, а вече мина около месец. Как мислите дали да звънна?

26.09.2019
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #224 -: Август 16, 2010, 14:03:51 pm »
Ами миличка по добре се обади,че сега като почнат процедурите съвсем няма да могат да те вместят (по трудно ще е ) ;).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #225 -: Август 16, 2010, 14:23:17 pm »
Втората половина на месеца д-р Александов е в отпуск обикновено, не пречи разбира се да провериш дали има развитие.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #226 -: Септември 01, 2010, 15:37:57 pm »
Ани се обади преди малко, утре ще ми бъде лапароскопията. Както нямаше да се шашкам, сега направо ми треперят ръцете. Трябва да изпия онова вълшебното хапче - XPrep (не знам дали го пиша правилно), а съм на работа - мислите ли че ще имам някакъв сериозен проблем или направо да си тръгвам по-рано и да си го пия вкъщи.

26.09.2019
*
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #227 -: Септември 01, 2010, 16:13:43 pm »
yanicka, най-добре си го изпий в къщи, да не стане някоя беля на работата  :lol: И да не забравиш, след 18.00ч спираш храната( е може по някоя солетка), а след 23.00ч и течностите.
Успех утре!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #228 -: Септември 09, 2010, 16:24:55 pm »
Здравейте, момичета!
И на мен най-вероятно ми предстои лапаро. Другата седмица ще ходя на преглед при
д-р Александров и тогава ще решим какво предстои. Днес ми излязоха резултатите от изследването за хламидия (отрицателни) :D,които тои ми назначи, та той каза да отида пак като имам някакви резултати, за да решим дали цветна снимка или лапароскопия. Аз предпочитам второто, т.к. ще могат да проверят освен за ендометриоза също и за проходимост на тръбите. След всичко прочетено разбирам, че не е страшно. Като ми мине прегледа ще пиша пак.
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #229 -: Ноември 21, 2010, 15:38:20 pm »
Здравейте, момичета! Записана съм за лапароскопия при д-р Александров, но още няма развитие. Ани ми каза, че до Нова Година ще стане. Има ли и други чакащи?
Здравейте, момичета! Записана съм за лапароскопия при д-р Александров...може би някой от дните в следващите 2-3 седмици. Чудя се...защото очаквам цикъл другата седмица, дали това би било пречка...не ми се губи време.
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Здравей,
моето лапаро при Александров беше на първи ден от цикъл. Не знам дали е добре да се прави, но на мен ми дойде няколко часа преди лапарото и нямаше как да ме върнат.

26.09.2019
Благодаря, yanicka че се включи... никой не ме пита за цикъл...направо две вероятни дати казаха...ще видим дали и кога...дано няма цикъл, че най-малкото аз ще съм 100 пъти по-притеснена...а чакам от март месец  да ми дойде реда.
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Днес най-после имам дата за лапароскопията. Надявам се най-после ... след 9 години чуденки какво ми е (ни е)...да имаме отговор...ще има ли надежда или да зарежа всичко.  :( Повръща ми се...незнам даже как се чувствам...радвам ли се, страх ли ме е...абсолютно празна съм.
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Драгонче,спокойно миличка,нормално е да бликат всякакви чувства няма как,но важното е че ще направите още една стъпка до мечтаното :).Дано мине всичко както си му е реда.Иначе за самото лапаро не се притеснявай,то е лека операдийка.На мен там ми откриха проблема и съответно после нещата се решиха :).Успех :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Да, мина и моята лапароскопия. Наистина не беше страшно...само излизането от упойката беше гадничко. Гадните хламидии са ми нанесли поразии, но доктора каза, че са отстранили срастванията. Сега...имаме сериозна работа ;) дано вече няма пречки и да станат  :bori_007: :bori_004:
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


:)) Браво Драгонче ,мина и замина,имаш същата диагноза като мен,и аз бях с хламидийки и сраствания който ми направиха беля,но нещата пак станаха .Сега ти желая успех и дано много скоро се похвалиш ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Ох, дано... Доктора каза, че не могат да знаят дали и доколко са ми увредени тръбите от вътре...опитали са да разширят едната, зашото била стеснена, но дали ще работи никой не знае. Трябва още една цветна снимка да ми щракнат ;) и да си решим след колко време да преминем към инвитро. Готова съм на всичко, само не знам дали ще издържим финансово. Май ще почвам да спестявам ... пък дано да стане естествено и с паричките да купим  :bori_003: :bori_010:
« Последна редакция: Юли 25, 2011, 14:19:00 pm от Dragon »
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #238 -: Август 07, 2011, 14:31:10 pm »
Момичета,
как става записването за лапаро при Александров? С него ли комуникирате или с Ани? Аз искам първо да се консултирам с него де, защото двама лекари ми препоръчаха лапаро, а неговият колега д-р Ковачев не и искам да чуя и неговото мнение, но съм раздвоена как да постъпя, неудобно ми е да му звъня, но може би все пак трябва да се уговоря лично с него поне за консултацията... Или да звъня на Ани и да я попитам?
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #239 -: Август 08, 2011, 14:08:08 pm »
Пламе,няма значение как ще се свържеш дали ще е с него или с Ани,те ще ти кажат кога да отидеш а там вече ще говориш с доктора :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...