0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
 Кръвна група изследват във всяка лаборатория. Много ми е чудно как в АГ лабораторията са отказали... Във всяка болница това се прави, тъй като преди операции е нужно да я изследват (ако се наложи преливане на кръв).
Явно в момента са нямали реактив, но определено звучи странно.
Аз дори съм виждала как в болница са ми вземали кръв и са ми определяли групата. Става много бързо. Капват малко разтвор в една капчица кръв и гледат дали се съсирва. Става за 3 минути.
Извинявам се, ако се откланям от темата.
Сиеста силно ти стискам палци за лапароскопията. Никак не е страшно. Ще ти пиша на скайп за всичко, което те интересува. А коя поред в списъка си ?
 Успех на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Гарчееее,абе колкото и странно да звучи,в АГ неправят кръвна група  :)
 Аз също си я правих в друга лабораторя поради обяснение че те неправят такова изследване.
 Сиестичкееее злато моее  :D ,на;ли знаеш че всички палчета съм стиснала за теб  :bighug: :crossfingers: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Siesta, ти ли беше вчера към 16 ч в АГ-то? Едно високо хубаво момиче?
Еееее Исе не бъди толкова категорична моля те  :wink: Просто няяма начин да не могат да изследват кръвна група в Аг.....Там се правят толкова операции.....самата аз съм преживяла там спешна коремна операция ,за която даже споменах по-напред че ми се накараха че не си знам кръвната група...и естествено я провериха...А разстоянието във времето от вземането на кръв и лягането на операционната беше към 30 минути..което говори че доста бързо могат да я проверят както спомена и Гарджето.Мислиш ли че ще рискуват да те оперират без да са подсигурени при евентуален проблем...да пази Господ..
При Сиеста са отказали можеби защото не е нищо спешно и можеби наистина не изследват освен при спешни случаи.
Съжалявам че и аз се отклоних от самата тема.
Сиеста дано скоро ти дойде реда за лапарото.И аз подкрепям мнението че не е нищо страшно,но докато ти самата не се увериш едвали ще ни повярваш :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Нали някой път съм много умна  :) та като затворих телефона се сетих,че не попитах коя по ред съм. Нищо по нататък ще звънна пак.
Благодаря Ви,но аз не се притеснявам защото вече имам една,тази ще ми е втора. Дано и тя мине толкова леко колкото и предната.
s.wasi определено не съм била аз. Надявам се,че съм симпатяга  :D :D :D /хоп минути за реклама/ ама изобщо не съм висока.  :D :D :D
Абе Елииии,това бяха думите на Ани "че те неправят" пък дали изобщо неправят или не, това немога да знам!!!
 Това ми е казано ,това казвам,а дали звуча категорично незнам  :wink:.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Момичета, почти всяка лаборатория, а може би всяка, може да определя кръвната група. Но!, сертификат за нея издават само кръвните центрове, като въпросния се издава от Ген. лаборатория в София /може да бъркам лабораторията, извинете/.
Вероятно това е имала предвид Ани, като е казала, че не правят. Аз моята си я правих в Бургас, в една единств. лаборатория и там хората ми обясниха, че има нови разпоредби и само кръвни центрове имат разрешението да издават сертификатите.
Клиниките и болниците го правят само за собствени нужди, но документ не издават!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
sixsens - мерси че внесе светлинка :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Siesta,имаш ли някакви новини.Правят ли се операции в момента или наблягат главно на инвитро процедурите.Май ще се обадя на Ани,че доста време мина.
*
Никаква представа нямам дали правят. Ако звъниш моляте сподели до къде са стигнали. Аз за съжаление не знам, коя по ред съм.Но когато говорихме с доктора,той каза,че ще ми се обадят до месец и половина :(
*
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #210 -: Април 01, 2010, 18:03:13 pm »
Шеста съм в списъкааа, бързо да си признават тези преди мен :D
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #211 -: Април 01, 2010, 18:51:36 pm »
Шеста съм в списъкааа, бързо да си признават тези преди мен :D
Сиеста аз бях 8,в този списък на 10.02 се записах и все още не са се обадили,но и аз си трая(доста ме е сртах)Надявам се докато ми дойде реда чудото да ме споходи,въпреки че нияма такива изгледи и този месец :?
Желая ти много спокойствие,това което аз май нямам.
Стискам ти палци,ако науча нещо ново ще пиша,дано и някое друго момиче се включи.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #212 -: Април 02, 2010, 18:33:37 pm »
Здравей пантерка, Ани се надява,че до края на април ще мина. Хич нямам търпение и не ми се трае, ако мога всеки ден ще звъня да питам :D. На мен ще ми е втора и не ме страх, не се притеснявай изобщо.Заспиваш и готово, е събуждаш се после с малко дупчици  :D :D :D
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #213 -: Април 03, 2010, 18:56:57 pm »
Здравейте момичета,
Искам да попитам дали знаете колко време трябва да се изчака след коремна операция за да се направи лапароскопия?
Благодаря предварително и успех на всички!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #214 -: Април 03, 2010, 19:23:59 pm »
Ми мисля че това ще каже док. който ще прави лапарото  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #215 -: Април 03, 2010, 20:59:36 pm »
Мерси, Monkey!
Ясно е това, че доктора ще каже, но ще ходя чааак месец май или юни на преглед и за това...пусто нетърпение. А е минал едва месец от коремната.
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #216 -: Април 12, 2010, 20:09:24 pm »
Момичета ето че и моят ред доиде. Ани ми се обади преди малко, щях да умра като видях кой е на телефона.На 14.04 сутринта трябва да съм там за изследванията, но за жалост няма да мога да се прибера във вкъщи за през ноща. Ани каза че имали много проверки и нямало как.Стискайте ми палци, ще пиша като се прибера.
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #217 -: Април 12, 2010, 20:15:30 pm »
Лелелелеле Пантеркеее мила мн се радвам,сега без шаш и паника всичко ще мине преди да се усетиш  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #218 -: Април 12, 2010, 20:55:37 pm »
пантерка чудесно  :bighug: те силно и стискам палци всичко да е наред. Няма да се притесняваш ще видиш всичко ще е както трябва
Здравейте!Знае ли някой дали здравната каса поема лапароскопия?Колко струва една оперативна лапароскопия?Благодаря...