0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мила Марианка прегръщам те силно и много се радвам че всичко е минало не нормално а направо страхотно.Пред теб в момента се  откри страхотна възможност.Как се чувстваше преди лапарото а я виж как се чувстваш сега.Не те виждам но съм сигурна че сияеш  :D и с право.Пожелавам ти много скоро този прекрасен резултат от лапарото да прерастне в още по-прекрасен ембрион на монитора на Александров.Няма за кокво да ми благодариш мила-винаги ще помогна ако имам тази възможност.Благодаря ти за пожеланията.А по повод че не успяхме да се запознаем-сигурна съм че скоро и това ще стане, но по хубав повод-не по повод операции.Ще се запознаем и ще си мерим коремчетата  :bighug:
Пожелавам на всички които пишат тук и не само,скоро да се срещнем вдруги по-хубави теми  :bighug: Вашето приятелство и съвети са ми много ценни да знаете.
Днес не издържах на напрежението и реших да звънна на Анито  :ask: Питах я как вървят нещата и дали да очаквам скоро обаждане, а тя  "Яяя да видим къде си Елинке  :lol: оооо има още много време до теб.ааа не е много бе има 5 момичета преди теб  8O Ние ще ти се обадим по-раничко(и аз си викам на ъкъла да бе да как ли пък няма да ми звъннете по-раничко като знам как звънят от днес за утре  :lol:) " И така каза ми към края на юли да очаквам.И аз продължавам да си чакам.
Хубав ден ви желая момичета.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Здравейте,аз днеска се записах за лапароскопия,ама не ми казаха кога ще е .Видях само някакъв списък в който аз съм 15 ти номер,някой знае ли горе доло колко се чака?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добре дошла Искра  :D Да ти кажа в този списък останах само аз вече.Всички момичата минаха.Много ме изнервя това чакане  :xНа мен ми казаха да очаквам края на юли, пък ще видим.Пиши ако имаш новини от там. :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #163 -: Август 30, 2009, 17:03:49 pm »
ЗДравейте
Аз се записах за лапароскопия при Д-р Александров на 10.08.09, в списъка бях последна. Казаха ми, че горе долу ще планират моята операция за края на август началато на септември. Вчера се обадих на Ани и тя ми каза че все още не е ясно кога ще ме оперират, тъй като имали някакви преговори, които се водят и не ми даде информация. Знае ли някой нещо по въпроса? Има ли някой межу вас, който също е чакащ в списъка?
Моля ви пишете! Много съм притеснена!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #164 -: Август 30, 2009, 19:43:10 pm »
aylinm - мила няма от какво да си притеснена и аз чаках доста време за моята както и другите момичета,щом са те записали ще стане но трябва да имаш търпение.А иначе нямам си и на идея за преговорите им.Успех и дано всичко мине добре и по скоро  :goodluck: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #165 -: Август 31, 2009, 10:37:27 am »
благодаря iskra.p.dimitrova за подкрепата.
права си, трябва търпение.
Успехи на всички
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #166 -: Август 31, 2009, 11:44:22 am »
aylinm, писах ти на лични ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #167 -: Септември 09, 2009, 10:39:05 am »
момичета, ако искам лапароскопия при д-р Александров през януари от сега ли трябва да се запиша, или може например ноември-декември. От изчетеното останах с впечатление, че се чака около месец.
Благодаря Ви!
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #168 -: Септември 09, 2009, 10:52:05 am »
Ами най добре се обади и нека те ти кажат  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #169 -: Септември 09, 2009, 19:44:00 pm »
  Наистина е по-добре да се обадиш сега. По принцип не се записва дата ,а си на "повикване".Така че ако държиш да е януари-обаждай се сега.  :P
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #170 -: Септември 11, 2009, 11:52:18 am »
Magdalena78
molya te da spodelish ako eventualno uspeesh da opredelish data za laparoskopiyata
Az sam zapisana za laparo, no vse oshte ne sa mi se obadili a veche minava mesetz
 osi_15 osi_15 osi_15
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #171 -: Септември 11, 2009, 11:58:02 am »
aylinm защо не им се обадиш да ги попиташ какво става и кога да очакваш че ще  ти се обадят?А това че минава месец не е толкова много и нетипично  :) аз чаках повечко даже.А сега са започнали процедури и може за това дасе бавят.Обади им се.Успех!И сподели после.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #172 -: Септември 17, 2009, 21:06:49 pm »
aylinm , обади ли се да попиташ какво става ? Сподели, ако все още четеш темичката. Надявам се вече да има яснота.
Успех ти желая.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #173 -: Септември 18, 2009, 12:02:42 pm »
Ohhhhhh  :(
постоянно им звъня, но сигурно са много ангажирани и Ани не ми отговаря. Днес ще звънна отново следобед. Обадих се в регистратурата на стационарния телефон, казаха ми да поддържам връзка с АНи, защото тя е в течение и така. Много зле се чуствам. Всички колежки и приятелки вече са бременни или имат по едно дете. Много ми е гадно > :( :( :( :( :(
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #174 -: Септември 18, 2009, 12:10:25 pm »
Ohhhhhh  :(
Много зле се чуствам. Всички колежки и приятелки вече са бременни или имат по едно дете. Много ми е гадно > :( :( :( :( :(
Мила и при мен вече всички имат бебчета или в момента чакат,знам как се чувстваш в този момент и ти стискам палци по скоро да те извикат за да се оспокоиш малко  :bighug:.
 И един съвет ,винаги ама винаги вярвай с цялото си сърце че края ще е щастлив,и че и ти ще си имаш пухкавко бебончееееее  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #175 -: Септември 18, 2009, 15:34:23 pm »
Наистина са много ама много заети, а Ани вероятно няма време и чаша вода да изпие.
Днес на пръв поглед, само в коридора имаше поне 10 семейства чакащи за преглед или друга манипулация. В чакалнята предполага поне още наполовина.
Опитай да и звъниш след 14-15ч.Тогава и е по-спокойно.
Успех и дано скоро ти се обадят.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #176 -: Септември 18, 2009, 18:00:02 pm »
Най-добре звънни към 17:00 часа, тогава малко се поразрежда работата. Днес и аз бях там, страшно много работа имат. Ани е направо като Финикиец, крак не подвива, милата. Бъди по-настоятелна и звъни в късния следобед, по-голям е шанса да ти вдигне :D

Относно психологическата страна на въпроса - напълно те разбирам. При всички ни е така. Гадно е, тежко е, но няма начин....гледаме напред и това е! И нашия ред ще дойде и когато това стане, повярвай ми, ние ще бъдем хилядократно по-щастливи от всичките ни познати взети заедно! Нашите деца ще бъдат много по-оценени от тези, чиито родители ги приемат като даденост. Знам, че това не те успокоява в момента, но търпение му е майката!
Успех, мила и горе главата!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #177 -: Септември 19, 2009, 11:17:56 am »
Благодаря ви от цялото си сърце и душа! Вие сте страхотни! Без вашата подкрепа едва ли щях да издържа!
Желая ви искрено се сбъднат всичките ви мечти възможно най скоро!
прегръщам ви силно!
хиляди целувки

ще пиша като имам повече инфо
 :D
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #178 -: Септември 19, 2009, 11:50:33 am »
ох, за сега се отказах от лапаро (толкова много ме е страх). Ще отида на консултация при д-р Александров, но лапарото може би ще го отложа за началото на следващата година.
Много ме е страх - никога не са ми правили операция, никога не съм била под пълна упойка. Само веднъж ми слагаха местна упойка (лидокаин) - заради цветната снимка.
Буквално съм девствена по отношение на операциите.
Няма да издържа психически според мен. Това ще е голям стрес: как ще протече; дали ще намерят нещо; дали ще ме хване упойката (зъболекарските упойки не ме хващат - доказано; при цветната снимка също усещах всичко, но търпях).
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Александров?
« Отговор #179 -: Септември 19, 2009, 12:06:13 pm »
Магдалена, няма от какво да се притесняваш. Лапарото не е толкова страшно. Аз бях като теб - панически ужас изпитвах от операции, игли и т.н. Ела да ме видиш сега :lol: Две лапароскопии имам /и на трета ще се подложа, ако се налага/ и сега сама си бия Гонала за ин витрото. Знам, че отстрани звучи лесно, но повярвай ми, разбирам те отлично. Преди първото лапаро бях на косъм да побягна, тъй както си бях по нощница пред операционна зала. Едвам не ревнах, краката не ме държаха, треперех и умирах от ужас....Точно за 3 минути ме приспаха и после се събудих  в реанимация :lol: Не разбрах кога и какво са ми правили. Чувствах се добре.
А екипа на д-р Александров е невероятен, изключителни професиналисти, много внимателни и сърдечни.
Недей да губиш ценно време и само да отлагаш напразно. Помисли си добре, миличка. Прочети темите за лапароскопия, има мноого инфо от момичетата.
Относно упойките - задължително имаш консултация с анестезиолга. Казваш му всичко и обсъждате какво да правите.
Успех ти желая, каквото и да решиш!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!