0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Грешката ми е, че съм позволила  да ме оперират в Бургас от извънматочна бременност - д-р Трепечов, който е направил в корема ми пълна каша, при условие че е извънматочна - по тръбите не се виждат рязания, но за сметка на това яйчници почти липсват, от дясно  е колкото грахово зърно, от ляво е срастнал толкова много, че почти не се вижда.
н
е, Мира. грешката не е твоя. грешката е на тези, които позволяват касапи, като този, който се е опитал да те осакати да се наричат лекари. това е поредният случай на некадърност, която ще бъде някак си подмината. този господин /не искам да го наричам доктор, защото явно не е такъв/ е за затвора. човешко е да се сгреши, но да ти спестят тези подробности- това е слабо казано непрофесионално. нямам думи. дано Бог е с теб и скоро да ти се случи най-прекрасното в живота и да забравиш цялата тая нелепа история.


Здравейте момичета аз само да ви кажа че вече не съм в списъка на чакащите.В сряда бях при док.Александров и предвид състоянието ми в момента(след многото коремни операций и кистата на яйчника)решихме направо да пробваме с инвитро и ако ми е останал малко късмет октомври месец ще бъде времето за мен.Ще направят пункция на кистата ако е още там след противозачатъчните който ще пия 3 месеца и почвам стимулация.Желая ви много късмет и сила.Щастието ще дойде и при нас стига да вярваме и силно да го желаем.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Мира, миличка, какво да ти кажа...нашите "лекари" в Бургас са до един за разстрел :x Думи нямам за това, което са ти причинили тези изроди :x
Радвам се, че лапарото е минало добре, а още повече се радвам, че имаш шанс за естествено забременяване. Пожелавам ти го от все сърце!
Съжалявам само, че се е наложило да потрошиш много нерви и пари, докато стигнеш до проблема. И в никакъв случай не се самообвинявай за нищо. Не си виновна. Сега гледай смело напред, защото там те очаква твоята рожба! :D :bighug:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Момичета,дойде и моят ред.В четвъртък ще бъде моята лапароскопия.Вчера като ми се обадиха се шашнах,но днес съм по-спокойна.Малко ме е страх,но знам,че това е важна крачка към успеха и с това се успокоявам.Дано късмета ни споходи по-скоро всички нас!
Мерилин не се притеснявай, всичко ще мине много добре. Стискам палци силно  :crossfingers: :crossfingers:
*
Мерилин,
Знай ,че всички сме с теб и ще ти стискаме  :crossfingers: :crossfingers:
Отиваш,заспиваш,събуждаш се и си като нова  :lol: :lol: :lol:

Успешно лапаро,миличка!!!  :balk_21:
Мерилин успешно лапаро ти желая мила.Дано всичко мине бързичко и нямаш лоши спомени.Аз като гледам, ако викат момичетата подред следващата трябва да съм аз  8O защото се записах един ден след Мерилин.Тръпки ме побиват направо.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Благодаря ви за подкрепата момичета!За кой ли път вече се питам какво ли щях да правя ако ви нямаше вас да ми вдъхвате кураж.Още веднъж искам да пожелая от цялото си сърце успех на всички нас!Обичам ви и много,много целувки!
 :bighug:
Мерилин ,желая ти всичко да мине по вода. Стискам палци!  :P
  От самата интервенция няма какво да те е страх.За мен лично,цветната ми снимка беше 300 пъти по-неприятно изживяване от лапарото.  :wink:
 И после да пишеш как е минало.  :P
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 22:29:42 pm от peroshinka »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Мерилин, успех на лапарото! Стискам палци с всичка сила, всичко да е наред! Както вече знаеш, не е страшно :D Пък и ще имаш още един повод да се видиш с нашия док :lol:
 :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Мерилин,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Мерилин ,желая ти всичко да мине по вода. Стискам палци!  :P
  От самата интервенция няма какво да те е страх.За мен лично,цветната ми снимка беше 300 пъти по-неприятно изживяване от лапарото.  :wink:
 И после да пишеш как е минало.  :P
Ей това е едно ужасно успокояващо изказване... Благодаря Перушинка за което !!! Една приятелка - има нужда да чуе точно това и знам, че сега го чете и се радва !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Мерилин, успешно лапаро, мила! И аз да кажа - не се страхувай, в най-добрите ръце си  :bighug:

За мен лично,цветната ми снимка беше 300 пъти по-неприятно изживяване от лапарото.  :wink:

 osi_9 osi_9 osi_9

Това и за мен беше абсолютно вярно! Имам 5 ЦС и 2 лапароскопии и ако имам избор с 2 ръце гласувам за лапарото  :lol:




*
Мерилин успешно лапаро ти желая мила.Дано всичко мине бързичко и нямаш лоши спомени.Аз като гледам, ако викат момичетата подред следващата трябва да съм аз  8O защото се записах един ден след Мерилин.Тръпки ме побиват направо.
Имам оперативна лапароскопия, а наскоро и ЦС. Подкрепям мнението, че ако трябва да избирам - предпочитам лапаро  :D. Успех! Всичко ще е наред!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Има ли чакащи за лапароскопия при д-р Алекl
« Отговор #154 -: Юни 27, 2009, 10:54:23 am »
Здравейте,момичета!Мина лапароскопията и сега ви пиша,за да дам отчет.Какво да ви кажа със сигурност не беше едно от най-приятните ми изживявания,но не е и толкова страшно.Няма да се впускам в подробности как е минало всичко по-важен е резултата.В крайна сметка са премахнали само дясната тръба,защото е била с един огромен хидросалпингс.Лявата е била добра и са я оставили и са и направили малка пластика.В такъв случай доктора ми каза,че имам някакъв шанс и за естествено забременяване.Не мога да ви кажа как се чувствах като ми каза това.Излязох от кабинета и очите ми се пълнеха със сълзи.Това е първия доктор,който ми казва,че нещата може да станат по естествен начин.Още съм развълнувана.В момента пиша и сълзите ми пак напират.Не знам как да изразя благодарността си и възхищението си от д-р Александров и целия екип на АГ-Варна.Ето,че за по-малко от месец вече имам реални резултати и се вижда светлина в тунела.Добре,че Господ ми помогна да намеря верния път иначе в софийската клиника щяхме да правим ин витро до дупка и естествено,в това положение което бях резултатът щеше да е все отрицателен.Естествено искам да отбележа и колко много ми помогна Форума където намирам ценни съвети и много приятелки.По този повод искам да благодаря на едно много добро варненско момиче-elina0102,която ми се обади вечерта в болницата,за да ме попита как съм и имам ли нужда от нещо.Съжалявам,че не можахме да се запознаем,но и това ще стане някога.Благодаря ти Ели стискам ти палци всичко да мине добре и при теб.Господ ще възнагради добрината ти.В трудни моменти можеш да разчиташ изцяло на мен.Благодаря много и на другата си добра приятелка,която открих тук-moni76.Благодаря ти много moni76 за съветите,които ми даваше и че ми отговаряше на въпросите,с които ти досаждах.Пожелавам ти най-сладкото бебче на света!На me4kata няма какво да и казвам тя си знае колко много я обичам и че не мога без нея.Благодаря много на всички момичета от Форума,които ме подкрепиха!Обичам ви момичета и скорошни успехи!
« Последна редакция: Юни 27, 2009, 10:57:20 am от мерилин »
Браво Мерилин за чудните новини и за хубавите резултати от лапарото. Много се радвам за останалата ти тръба, която дава шансове за естествено забременяване. Дано вече да стане бебето  :bighug:
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Мерелин, вече лапарото е зад гърба ти и гледай смело напред към заветния успех. пожелавам ти в скоро време да ни зарадваш след като док дава шансове и за естествено забременяване. успех мило момиче. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Мерилин,  :balk_21:

След толкова мъки, ти просто заслужаваше този прекрасен резултат!Пожелавам ти целия късмет и щастие на света,а най-много ти пожелавам едно прекрасно момиченце,защото знам колко си мечтаете с мъжа ти за една малка красива принцеса!
Приятелко,успех,успех,успех!

         :bighug:          :bighug:            :bighug:
Мерилин ,много се радвам за добрия резултат и че след тези мъки се чувстваш щастлива.  :P  От сърце ти желая скоро да се похвалиш с положителен резултат!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Мерилин, много се радвам за хубавия резултат. Това че имаш шанс за естествено забременяване е повече от чудесно! Страхотна новина :D Стискам палци съвсем скоро да се похвалиш :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!