0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #260 -: Февруари 20, 2009, 08:35:52 am »
Привет Боби. Стискам ти палци за новата процедура. И аз съм с теб. Като видях графиката ти сме едно към едно. Аз от от 18.02 съм на меногом. Веднага почнахме.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #261 -: Февруари 20, 2009, 16:48:19 pm »
Благодаря много за подкрепата.
Всички процедури бяха в 1 месец, дано тези болки наистина са били от множеството интервенции.
На всичко отгоре и ТСХ-то ми се повиши до 2.98, ще изчакам до 15 ден и ще направя кръвен тест.
Стискам палци на всички вас да се похвалите с хубави новини :)
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #262 -: Февруари 22, 2009, 21:44:37 pm »
Здравейте и от мен,реших и аз да споделя с вас какво ми се случи вчера.Бях ж клиника Селена в Пловдив и ми бе извършена инсеминация,надявам се всичко да е ок,защото при мен няма начин да стане по естествен начин.Преди няколко месеца откриха на моето момче азооспермия и просто трябваше да използвам донор.Искам да ви попитам вичдам че тук във форума има много начетени мадами,който биха ми дали съвет и биха ме успокоили.Проблемът е в това че не са ми давали никакви стимуланти нищо,днес ми е 12 ден и се тревожа случвало ли се е накоя от вас нещо такова
Благодаря ви предварително.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #263 -: Февруари 23, 2009, 10:28:20 am »
А за икси с биопсия на тестисите не сте ли мислили?
За стимулацията - явно са ти правили инсе на естествен цикъл,това е , няма нищо притеснително.
« Последна редакция: Февруари 23, 2009, 10:32:45 am от zonceto »
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #264 -: Февруари 23, 2009, 11:57:16 am »
Lady_teo, на половината от нас им е правено инсе на естествен цикъл, така че няма какво да те притеснява. Лично аз имам 2 инсета на естествен цикъл, последното ми е на стимулиран, до няколко дена ще видим какъв е резултата. Успех ти желая, както и на останалите момичета, които чакат ! :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #265 -: Февруари 23, 2009, 12:42:17 pm »
Здравейте,
казаха ми да си направя кръвен тест на 15 ден от ИНСЕ-то, но забравих да попитам деня на манипулацията брои ли се или от следв. ден
мерси :)
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #266 -: Февруари 23, 2009, 14:27:01 pm »
и моето инсе мина вчера, бях си спукала и двата фоликула, но амтериала на мъжа ми беше трагичен, така че не залагам почти никакви надежди
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #267 -: Февруари 23, 2009, 14:27:32 pm »
Благодаря ви много на всички ,пойелавам ви да се сдобиете с най-голямата радост защото по красиво нещо от детето няма.
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #268 -: Февруари 23, 2009, 14:29:33 pm »
Забравих да спомена че на моят съпруг му направиха биопсия но се установи че той просто не призвежда сперматозоиди затова биопсията не помогна койзнае колко
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #269 -: Февруари 23, 2009, 15:11:26 pm »
Криси, не се отчайвай! Надежда винаги има.  :crossfingers:
Моето инсе мина в четвъртък на неспукани фоликули. На прегледа в петък два вече се бяха спукали и останах с два неспукани. И...сега остава голямото чакане!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #270 -: Февруари 23, 2009, 20:20:40 pm »
не стигнах до кръвен тест  :balk_146: другия месец пак...
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #271 -: Февруари 23, 2009, 21:39:49 pm »
 :( много ни е тъжна темичката.

Ние може би ще пробваме пак с инсе другата седмица.
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #272 -: Февруари 23, 2009, 23:36:14 pm »
Момичета,не се отчайвайте,вярвайте,че ще стане!Аз си спомням миналата пролет как бях абсолютно убедена,че опитът ще е неуспешен,а то се оказах с положително тестче в ръка :)Сега пък опитът се провали,но аз знам ,че трябва да опитваме...иначе шансовете намаляват още повече :wink:Другия месец и аз се присъединявам!

*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #273 -: Февруари 24, 2009, 10:04:07 am »
Dori555, мила, и аз не стигнах до тест. Сега се подготвям за следващата инсеминация!

Хайде момичета, вече е време за добри новини в тази тема, че наистина стана много тъжна...


 
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #274 -: Февруари 24, 2009, 18:43:04 pm »
Обадих се на док да  й кажа,че пак стартираме отновои тя ме посъветва да започнем стимулация, принципно знаете ли колко време продължава?
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #275 -: Февруари 24, 2009, 18:54:15 pm »
Обадих се на док да  й кажа,че пак стартираме отновои тя ме посъветва да започнем стимулация, принципно знаете ли колко време продължава?
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #276 -: Февруари 24, 2009, 18:54:46 pm »
Обадих се на док да  й кажа,че пак стартираме отновои тя ме посъветва да започнем стимулация, принципно знаете ли колко време продължава?
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #277 -: Февруари 24, 2009, 18:55:09 pm »
.... утре ще ходя да видя при докторката след стимулация с Клостилбегит има ли спукани фоликули и ако има - първото инсе  :crossfingers:  :welcome:  :needleani:
 :00001754:
 
*
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #278 -: Февруари 24, 2009, 18:58:29 pm »
нещо компа прави проблеми-извинете за предните 2 постихга
дори,стимулацията започва от 3 ден на цикъла-поне при мен беше така и продължи по 14 ден.на 16 ден от цикъла ми беше инсето.предполагам че продължителноста на стимулацията зависи от организма и как той реагира.при мен например правя много фоликули но не искат да нарастван и съответно да узреят.Късмет!
Re: Инсеминации през януари и февруари
« Отговор #279 -: Февруари 24, 2009, 19:12:38 pm »
аз се притеснявам, че не живея в София и се чудя дали после някой друг може да ми бие инжекциите. През цялото време ли те наблюдаваха или на определени дни?