0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #200 -: Юли 02, 2010, 10:05:22 am »
Момичета кога ще излиза в отпуск д-рБойчев? А днес дали е на работа?
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #201 -: Юли 02, 2010, 10:20:43 am »
Краси от регистратурата каза,че излизат в отпуск последната седмица на Юли и първата на Август,това е което знам аз,а ти най-добре се обади и попитай :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #202 -: Юли 02, 2010, 10:27:49 am »
Днес със сигурност е на работа ,защото имам час за 15 часа.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #203 -: Юли 02, 2010, 10:50:46 am »
Д-ра от 07.07. ще отсъства.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #204 -: Юли 02, 2010, 11:07:23 am »
Много ви благодаря момичета. Ами тогава ще ида днес макар и без час , защото никак не се чувствам добре. Опитвам се от два месеца да засека овуто си , за да се запиша за биопсия и все изникват някакви проблеми ....или ову няма ,а сега имам страшно болки в ляво ...постоянно правя кисти и направо вече не знам какво да си мисля и правя.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #205 -: Юли 02, 2010, 11:23:41 am »
Snegina,
знаеш ли колко време ще отсъства?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #206 -: Юли 02, 2010, 11:40:01 am »
Snegina,
знаеш ли колко време ще отсъства?

Вероятно два месеца.
Ще бъде в София.
Разбрахме се да се чеум чак септември.

Но не знам клиниката дали няма да осигури обслужване на пациентите от друг/и лекари.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #207 -: Юли 02, 2010, 12:23:31 pm »
milokami само напред и кураж! Щастието не закъснява.....
Дано Рали ни зарадва из тези дни.

Lucky не изпадай в паника, че няма да го има два месеца доктора. Аз бях така т.к. раждах по новогодишните празници  :). Все няма да зареже толкова бременни.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #208 -: Юли 02, 2010, 15:42:28 pm »
:balk_161: Сега звъннах по тел в клиниката и ми казаха, че доктора ще отсъства само две седмици!

Ще помоля занапред да вписвате информация само от сигурен източник, за да не се всяват излишно смут и безпокойство в другите момичета!
« Последна редакция: Юли 02, 2010, 16:40:24 pm от Lucky »
*

    аника

  • *
  • 13
  • Вярвай в чудеса и не спирай да се усмихваш!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #209 -: Юли 02, 2010, 18:58:25 pm »
lucky :balk_103:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #210 -: Юли 03, 2010, 09:00:45 am »
При нас опита със сладоледчетата също приключи с неуспех, но да се надяваме че есента ще е нашия момент. Момичета знае ли някоя от вас дали д-р Л.Бойчев прави ендометриални биопсии, и ако да каква е цената? Мисля си, че на нас това ни предстои, или поне на мен ми се иска да се проверят и там нещата. Ще съм много благодарна, ако някой даде инфо.
Лек и усмихнат ден на всички :D

[/url]
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #211 -: Юли 03, 2010, 09:48:57 am »
Знаете ли дали д- ра прави хистероскопии и каква е цената? Здравната каса поема ли нещо?
При мен това ще е сигурно на дневен ред, заради прословутите съмнения за полипи.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #212 -: Юли 03, 2010, 10:17:52 am »
Знаете ли дали д- ра прави хистероскопии и каква е цената? Здравната каса поема ли нещо?
При мен това ще е сигурно на дневен ред, заради прословутите съмнения за полипи.
Да прави в болницата. Минаваш по пътека и доплащаш 200 лв. за консумативи. Успех!

ralitka, за биопсии не мога да ти кажа. Обади се в клиниката и попитай!
« Последна редакция: Юли 03, 2010, 10:20:09 am от Lucky »
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #213 -: Юли 03, 2010, 12:26:32 pm »
При нас опита със сладоледчетата също приключи с неуспех, но да се надяваме че есента ще е нашия момент. Момичета знае ли някоя от вас дали д-р Л.Бойчев прави ендометриални биопсии, и ако да каква е цената? Мисля си, че на нас това ни предстои, или поне на мен ми се иска да се проверят и там нещата. Ще съм много благодарна, ако някой даде инфо.     
Лек и усмихнат ден на всички :D
       Ами за сега доколкото знам не правят. Аз вчера бях там на преглед при Б.Бойчев обаче и понеже на мен също ми предстои биопсия поисках някаква информация. Единственото , което разбрах е , че евентуално ще може те да  я направят и да пратят пробата за изследване по куриер в София. Скоро пак ще съм на преглед там и се надявам да се изясни въпроса.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #214 -: Юли 03, 2010, 13:59:10 pm »
При нас опита със сладоледчетата също приключи с неуспех, но да се надяваме че есента ще е нашия момент.

 :bighug: :hug2:
Рали, съжалявам за сладоледчетата.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #215 -: Юли 03, 2010, 19:32:59 pm »
      Единственото , което разбрах е , че евентуално ще може те да  я направят и да пратят пробата за изследване по куриер в София. [/quote]
Ами то и такъв вариант би бил чудесен, пред алтернативата да се ходи до София. Ще звънна да попитам. Много ви благодаря за инфото момичета :D

[/url]
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #216 -: Юли 05, 2010, 12:36:05 pm »
Ралитка, много съжалявам за резултата. НО не се отчайвайте, а само напред и нагоре- до заветната цел. Другият път ще стане. Всяко зло за добро!
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #217 -: Юли 17, 2010, 17:55:22 pm »
Здравейте момичета, и аз съм от пациентиките на клиниката в Тутракан, но съм при
д-р Б. Бойчев. И преди съм писала, че съм с отлични впечатления от него. Прочетох за предложението да поканите д-р Л.Бойчев в "Море от любов" и мисля, че не трябва да пропускаме и д-р Б. Бойчев. Те и двамата се борят с нас в тази трудна битка. И само ние си знаем колко е важна тяхната професионална и психологическа подкрепа и колко са ни помагали. И аз се включвам в кампанията за "Море от любов", само не зная как ще стане.
На мен май ми предстои  хистероскопия за изолиране на едната тръба. Вероятно ще съм при д-р Б. Бойчев. Някой от вас правил ли е същото? Как минава?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #218 -: Юли 27, 2010, 11:26:07 am »
Някой знае ли със сигурност кога точно ще почива д-р Л. Бойчев?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #219 -: Юли 27, 2010, 19:42:10 pm »
Момичета,здравейте!Някой може ли да ми даде инфо за водене на консултация от Л.Бойчев дали трябва да имаш жителство за града.А за това кога ще почива на мен ми записаха час за 10.08.2010,защото първата седмица от август нямало да го има.А една приятелка звъняла днес нямало никой и подочух,че и последната седмица на юли пак ще отсъствал.
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 19:45:49 pm от didundri »