0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #100 -: Април 29, 2010, 19:15:15 pm »
Сиска, доколкото разбирам не сте правили никакви опити засега.
Защо не започнете с инсета - щадяща процедура е, и във вашия случай е удачна. Могат да се правят няколко опита, има много истории на момичета от форума щастливи майки вече от 3,4-то инсе.

Не разбрах защо ще правиш пак ЦС?

А тук разбира се ще ти кажем само хубави неща за д-р Бойчев.

Късмет :crossfingers: yahoo_17

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #101 -: Април 29, 2010, 22:19:13 pm »
Цветната снимка не е задължително да е с упойка. Моята примерно д-р Бойчев я направи без. Лапарото при него е по каса- също той ми го прави.
Д-р Бойчев и д-р Емин са хората благодарение, на които имам Калина.

[/url]
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #102 -: Април 30, 2010, 08:50:42 am »
Момичета, благодаря ви за подкрепата.
Цецинка,много съжалявам, че не сме разбрали, че ще сме в един ден. Ние като отидохме имаше няколко момичета до кабинета на Бойчев, едното говори по телефона и ми се стори че споменава Маги и Боги ама като не съм сигурна.Нищо някой друг път.
Isho_75,стискам палци на есен да си в Тутракан.
Сиска, моя съвет е да не отлагате повече. При нас нещата са същите- моя съпруг от стрес и страх минаха 5 години докато се реши, че трябва да направим нещо, че по естествен път няма да стане. Ако инсето не стане, не чакате, а подготвяте документите за фонда. Естествено това и доктора ще го реши. При нас д-р бочев каза, че няма смисъл да правим повече опити, а направо ИКСИ.  Така че ви желая много ТЪРПЕНИЕ, СПОКОЙСТВИЕ и КЪСМЕТ.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #103 -: Май 01, 2010, 09:50:48 am »
milokami да- говорих по телефона до входната врата и обяснявах как се представят Маги и Боги на село  :wink:, че им беше първото гости. Пиши как се развиват нещата при теб (ако имаш желание разбира се-не всички обичат да споделят, особено по време на процедура). Успех!

siska_d немога да дам съвет къде да продължите, но ще кажа само,че да чакате да стане от само себе си-само може да си загубите времето. Инсеминацията е много безболезнена процедура... имате по-голям шанс от бебеправенето в къщи.

ЕVIQ чудесно, че свеки помага. И при нас родителите на мъжът ми много ни помагат. Случили сме  :wink:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #104 -: Май 03, 2010, 09:29:03 am »
Lady ами незнам,като отида там ще видим какво ще се разберем,аз само дочух че ще започнат но незнаех че вече набират документите.Но като отида ще ви пиша за да ви разкажа как точно стоят нещата.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #105 -: Май 03, 2010, 10:55:38 am »
Lady ами незнам,като отида там ще видим какво ще се разберем,аз само дочух че ще започнат но незнаех че вече набират документите.Но като отида ще ви пиша за да ви разкажа как точно стоят нещата.
Дано е така както си го мислим! Скоро и ние ще подаваме документи за фонда и доста ще се улесним финансово ако не е необходимо да ходим до Сф.
Ако и аз науча нещо ново ще пиша.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #106 -: Май 03, 2010, 15:32:42 pm »
Септември започват, живот и здраве. Поръчали са техниката предната седмица. Успех момичета.

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #107 -: Май 03, 2010, 18:17:13 pm »
   Благодаря Ви момичета за вниманието! Прави сте, че не бива да чакаме повече. Заемаме се сериозно. За сеге със супруга ми клоним за Шумен, защото ни е по-наблизо, пък ще видим.
   Хубаво е, че в Тутракан ще почват с инвитро процедурите, но знаете ли дали ще бъде по фонда или отначало ще се плаща? Мисля, че доста момичета си задават този въпрос.
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #108 -: Май 14, 2010, 08:55:13 am »
Момичета при мен нещата се отлагат вероятно за другия месец. Естрадиола ми е висок и имам само 1 фоликул 10 мм, а останилите са по- малки. Доктора каза че ще се чуе с д- р Персенска, но според него нямало смисъл да стимулирам само 1 яйцеклетка.
Незнам каква е причината за всичко това :balk_159:  :balk_160:, но си мислех че всичко ще мине добре, както и започна. Но УВИ.
Да се надяваме, че другия месец нещата ще са по- добри.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #109 -: Май 14, 2010, 13:42:59 pm »
milokami тези хормони понякога си правят каквото си искат  :( . Наистина не си заслужава да влагате емоции,надежди и пари за една яйцеклетка - за сметка на изчакване от един месец. Причина може и да няма. При мен естрадиола мисля в началото на МЦ беше 17 единици. Всичко ще се оправи!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #110 -: Май 14, 2010, 13:53:09 pm »
milokami, моят естрадиол също беше към 16-17 единици. Не се притеснявай от това, че ще почакаш 1 месец. Явно не си реагирала добре на блокажа, но вярвам, че лекарите ще намерят правилното решение за теб. Важното е да са сигурни, за да бъде и процедурата успешна!

Цецинка, ти какви витамини пи по време на бременността и имаше ли признаци на анемия?
« Последна редакция: Май 14, 2010, 13:54:57 pm от Lucky »
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #111 -: Май 14, 2010, 16:20:47 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата. Мислех си че само при мен се получава така.
А сега когато няма стимулация, на време ли трябва да ми дойде цикъла или ще има закъснение?
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #112 -: Май 14, 2010, 18:49:28 pm »
Аз бях с анемия и смучех Малтофер иначе пиех Центрум матерна.

[/url]
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #113 -: Май 14, 2010, 21:16:48 pm »
milokami предполагам няма да има разлика в МЦ... даже не мисля, че това при теб е Проблем. Може да се промени вида на протокола.... не се притеснявай излишно.

Lucky прочетох дневника ти и мисля си дълеко от анемията. И аз започнах с твоя хемоглобин и завърших със 100 като дъвчех Малтофер фол*1 на ден и витамини О"Мами. Двете бебчета вече дърпат от мама  :D.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #114 -: Май 15, 2010, 13:24:45 pm »
Ще видим и на мен какво ще ми изпише за ниския хемоглобин като занеса изследванията. Благодаря ви за бързите отговори!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #115 -: Май 15, 2010, 16:24:13 pm »
Здравейте, момичета. Много ви се възхищавам колко сте силни и не губите надежда. Не разбирам доста от нещата, които пишете, най-вече съкращенията, но ще ги науча.
Чух за Д-р Л.Бойчев, мисля да си запиша час при него, но исках първо да видя коментари. Във форумчето тук чета само хубави неща за въпросния лекар - наистина ли е толкова добър. Защото обиколих няколко "специалиста", но никой не ми казва какво точно ми има.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #116 -: Май 15, 2010, 16:41:00 pm »
Нелка,
И аз до момента не съм чула или прочела нещо негативно за д-р Бойчев.

И мен напълно ме е спечелил ...

Успех!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #117 -: Май 15, 2010, 16:44:00 pm »
Мерси много. Надявам се да се установи какъв е проблема в моя случай и да се оправям, че искам бебенца вече  :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #118 -: Май 15, 2010, 19:23:30 pm »
Нелка,нашия доктор е най-добрия като човек и като лекар,вярвай ми няма да те остави докато неразреши проблема ти .Въоражи се само с много търпение и бъди спокойна и сигурна че си в добри ръце,сама ще се убедиш след срещата си с него  :)

Lucky, доколкото си спомням, всички мами в темичката ни по време на бременностите ни ,бяхме с нисък хемоглобин,не се притеснявай ,бебо дърпа всичко каквото му е необходимо,за да расте.Аз пих О'Мами също като Цецинка,но ги пих към 5-6 месец,в началото пих фолиева к-на,упсавит(вит.Ц) и през целите 9 месеца аспирин протект.Леки 9 месеца ти желая и накрая хубаво, сладко бебче  :babyflips:

Ние сме добре иначе,разхождаме се,мъчим се да ядем пюренца и каши,но Мануелка нещо неможе да свикне с лъжичката и най й е лесно от биберона.Слагам я в паяк вече,защото е кисела и нито легнала,нито на ръце,нито седнала,никак неще ,нервна е нещо,май зъбчета ни морят и в паяка й е добре.
Кога ли ще отида на преглед при нашия док,не съм ходила от раждането а цикъла ми е нещо нередовен.Незнам кога ще се добера до него.Това е от мен,когато мога ще пиша пак  :wink:

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички ,дано скоро видите желаните две чертички  :wink:

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #119 -: Май 16, 2010, 14:17:05 pm »
Категорично ме убедихте  :) още утре ще звънна да си запиша час. На всички вас, момичета, пожелавам :bfp1: и усмихнати :babyflips: