0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #80 -: Април 18, 2009, 00:50:12 am »
Ама с единия разтворител само ли, или и двата трябва да използвам ?Много съм досадна , нали?  :BangHead:

Единият разтвор е за едната ампула от 5000ед., значи ползваш двата за 10000ед.  :D
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #81 -: Април 19, 2009, 11:54:37 am »
Честит празник , момичета! :balk_40: Да ни донесе много късмет и щастливи мигове!
Очаквайте включване от мен утре, след пункцийката  :D
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #82 -: Април 19, 2009, 14:32:16 pm »
Христос Возкресе, мили дами!
Желая ви успешни процедури, послушни бебчета и срещи в морската с количките!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #83 -: Април 19, 2009, 16:45:01 pm »
Во истина Воскресе. Пожелавам много успешни процедури и здрави бебета на финала.
Аз си имам 7-8 фоликула и довечера ще бия Оветрила. Взех него, за да си го бия сама. Не съм сигурна, че ще справя с мускулна инжекция. А и на празника празника кой да търся да ме боцка.
Утре дне за размисъл и във вторник пункция :D
Силвичка, успешна пункция :D

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #84 -: Април 19, 2009, 17:17:11 pm »
Успех Силви стискам ти палци всичко да е наред да мине много леко и безпроблемно!И много на брой яйцеклетки от качествени по качествени ти пожелавам!
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #85 -: Април 19, 2009, 21:12:21 pm »
Няма какво да размисляш Ники, близнаци съм поръчала  :lol:
« Последна редакция: Април 19, 2009, 21:14:39 pm от Black_rose »
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #86 -: Април 19, 2009, 22:12:24 pm »
Ники, успех и на теб във вторник :crossfingers: Момичета, благодаря ви за стиснатите палци, опитвам се да съм спокойна , обаче корема ми е на топка, ама си струва, ако тази топка скоро се превърне в друга топка, една такава ритаща  :D
*

    radost3007

Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #87 -: Април 19, 2009, 22:16:17 pm »
Здравейте момичета,да ви попитам нещо някой бил ли е след пункция в болницата под наблюдение за 24 часа,аз като чета на всеки си му правят манипулацията лежи 2-3 часа и си заминава
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #88 -: Април 19, 2009, 22:31:20 pm »
Христос воскресе !
Нека този празник донесе сбъднати мечти на всички ни ! :balk_40: :balk_45:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #89 -: Април 19, 2009, 22:41:23 pm »
Во истина воскресе:)

Силвичка...утре в 11 ще съм в болницата:)дотогава ще си се наспала дори:):):)Имам подозрения, че ще сме в една стая:)))))

Ники...ама ти ме догони много бързо:)явно бавно бягам:):):)Успех ти пожелавам:))))
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #90 -: Април 19, 2009, 22:56:11 pm »
Христос Воскресе, мили момичета!
Силвичка и Лиско  УСПЕХ  утре!Заедно ще сте няма как, то нали една стая има  :lol:
И  да питам вече бременните да ми кажат този Естрофем и Аспирин протект пише до 8 седмица  да го пия ,ама включително ли нея пихте , че да не звъня за такива дребни неща да ги притеснявам.?


Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #91 -: Април 19, 2009, 23:11:33 pm »
Лиско, ако видиш едно такова ниско, със сива нощница , червени чехли и ей такава физиономия  osi_12 -  аз съм да знайш  :lol:
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #92 -: Април 19, 2009, 23:42:36 pm »
Милена, по-добре ги питай, няма от какво да се притесняваш  :)
На мен и аспирина и естрофема ми ги спряха по-рано, защото се наложи,
иначе не знам точно до кога се пият.

Дано двете грации са на 7-мия етаж, че понякога като има повече хора, свалят и на 6-тия етаж :lol:
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #93 -: Април 19, 2009, 23:49:00 pm »
Ники...ама ти ме догони много бързо:)явно бавно бягам:):):)Успех ти пожелавам:))))
Лисе, не бягаш бавнооооооо, аз този път бях с малко по-кратка стимулация  :wink:
Късмет утре и на двете ви :D

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #94 -: Април 20, 2009, 00:48:39 am »
Христос Воскресе, момичета!
Силвичка, Лиско, ще стискам палци утре!Успех, милички! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :bighug:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #95 -: Април 20, 2009, 12:57:35 pm »
Здравейте момичета,да ви попитам нещо някой бил ли е след пункция в болницата под наблюдение за 24 часа,аз като чета на всеки си му правят манипулацията лежи 2-3 часа и си заминава
Ами преди няколко години имаше такава практика да се остава там след пункция цялата вечер, но вече не е така, може би само ако има индикации за хиперстимулация...
 
И  да питам вече бременните да ми кажат този Естрофем и Аспирин протект пише до 8 седмица  да го пия ,ама включително ли нея пихте ?
Ами аз ги пих до края на 8-ма седмица (даже аспирина доста повече, но по предписание на док естествено), но ако наистина това те притеснява толкова звъни на Ани или док и ги питай.
 Успех на всички момичета!  :D
 
« Последна редакция: Април 20, 2009, 13:01:49 pm от peta »
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #96 -: Април 20, 2009, 17:06:08 pm »
Аз съм си вече вкъщи :D Наистина, точно както ми казвахте всички, упойката е супер.Сабудих се още на магарето , а на 15-тата минута исках да си ходя. Анестезиолога(беше жена с леко руски акцент ми се стори)ме нацели от първия път, абе всичко мина много леко , нямам никакви болки, даже не си изпих и аулина , който ми даде Ани. Запознах се с Лиско , тя дойде за трансфер, точно както си я представях много усмихната и лъчезарна  :D, също така и с още едно момиче, което беше на пункция - Надя, тя не влиза във форума, но доколкото разбрах се познава с Dendy ,поне по обясненията така мисля, щото не и знаеше ника. Денди, разконспирирах ли те  :D :D? Сега си хапнах порядъчно и лягам да спя, щото на пункцията хич не успях  :wink:.
Ох, най-важното - снесох цели 15 яйчица  :D :D :D, утре ще разберем колко са се оплодили.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #97 -: Април 20, 2009, 17:37:27 pm »
Аааа и аз се сапознах със Силвето:)И си беше кукуряк:)Изобщо нямаше и следа от страха и притеснението:))))))
Аз съм наполовина бременна засега и се чувствам добре:))))))))))))Най - хубавите дни започват от днес:)))))
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #98 -: Април 20, 2009, 20:00:10 pm »
Здравейте момичета, Христос возкресе :)
Дано този великден ни донесе много радост, двойна радост и двойно повече бебоци :))
и да си знаете, аз ви следвам по петите ...
странното при мене е, че ние всъщност сме две. Неотдавна, Клемче публикува моята история, тука във темичката и а ето сега, вече сме на път да Ви настигнем ... аз, и донорката ми.
Всъщност, тя ще се подлага на стимулация, пункция, а най-сладката част от всичко трансфера е за мен. Но сега и двете сме на регулонче, утре ни е последното хапче.
Макар, че не аз, съм стимулираната се страхувам много, дори двойно за нея ...
Притеснявам се, как ще  ипонесе стимуацията, притеснява ме пункцията, много ми  етревожно, и неспокойно, защото ... не съм аз, но аз и не мога, просто нямам този резерв от яйцеклетки, изчерпал се е  незнам как.
Но както и да е, аз няма да ви занимавам с персоната си сега, искам само да попитам някои неща.
В този пакет консумативи който се взема от Брегалница, има ли игли и спринцовки, защото аз, за стимулацията закупих Пурегон 50Е и на протокола и пише да се бие сутрин в 09.00 ч . 100 и вечер в 21.00 часа 200, предполагам единици?
На самите ампули т.с на опаковката им пише, че се бият мускулно или подкожно, последно, как да се бият? Вие, сами ли си ги поставяхте и как, ако може, да ми обясните?
Ние, сме по къс протокол 10 дни и на 12 ден е отбелязано пункция, тя сутрин ли се прави или е различно? и .. когато ходехте за УЗИ прегледи, първо часове при Ани, ли си записвахте ... много въпроси и досадно ама ... надявам се, да ме изтърпите  и мен ;))
Късмет на всички ни ...


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро в АГ- Варна 3
« Отговор #99 -: Април 20, 2009, 20:23:04 pm »
Деси:))))))), радвам се да те видя сред нас и съм мнооого щастлива от развоя на нещата при вас:)
Пожелавам ти успех:)
Да в пакета оте Брегалница има игли и спринцовки. Пурегона предполагам ще е подкожно, но това пак ще ви каже доктора.Аз а и голяма част от момичетата си слагаме сами инжекциите и не е никак страшно:)
Пункциите са обикновено сутрин:)
За УЗ преглед не е необходимо да си записвате час при ни, те като ви кажат кой ден отивате и чакате.Понякога се налага да се чака и по 2 чса, но ...това е положението:)

Стискам палци и дано всичко мине нормално:))))))))
Петина
« Последна редакция: Април 20, 2009, 20:36:48 pm от Lisko »