0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #40 -: Април 01, 2011, 12:27:21 pm »
Стикерите за кола са забранени.

не знаех това. и стикерите тип "бебе в колата" и "нов шофьор" ли са забранени?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #41 -: Април 01, 2011, 12:28:19 pm »
Стикерите за кола са забранени.

 Жалко...
 В какъв смисъл са забранени,само от КАТ ли може да произвеждат такива ,примерно че се вози дете в колата...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #42 -: Април 01, 2011, 13:48:09 pm »
Май решиха, че има много лепенки по стъклата та за това. Нашата прикрива една вдлъбнатина на капака на багажника, още никой нищо не ни е казал. Ако има стикер "Возя бебе на Зачатие" примерно, сменям я одма.
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #43 -: Април 01, 2011, 14:15:41 pm »
И аз до скоро не знаех за стикерите. Скоро попаднах на това и така разбрах.
     
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #44 -: Април 01, 2011, 17:22:23 pm »
Стикерите за кола са забранени.

не знаех това. и стикерите тип "бебе в колата" и "нов шофьор" ли са забранени?

Да внеса едно уточнение. Не е забранена употребата на стикери за кола, а поставянето им на предното, или задното стъкло на ватомобила, тъй като се счита, че пречат на видимостта на шофьора. Изключение правят винетните стикери, за които неслучайно е упоменато, че и нарисувано даже къде се лепят, за да не пречат на видимостта.
Спокойно можете да си залепите стикер на багажника на колата, или на странично стъкло примерно. Друг въпрос е, че никой катаджия няма да ви глоби, дори и на "неправомерно" нясто да си го лепнете, те самите не са наясно кое е и кое не е разрешено най-често... От опит го казвам. Спирали са ни за проверка с такива визуални промени по купето на автомобила, за които би трябвало да сме пререгистрирали колата и да са описани в талона й /което естествено не бяхме направили/. Толкова искаха да ни глобят за нещо, та вадихме пожарогасител, аптечка, триъгълник, светлоотразителна жилетка..., ама това което очите им ще извади и е сериозно нарушение отвсЕкъде - "не го видяха"  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #45 -: Април 01, 2011, 19:14:04 pm »
Аз гласувах- ЗА всичко.
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #46 -: Април 01, 2011, 22:10:36 pm »
Стикерите за кола са забранени.

не знаех това. и стикерите тип "бебе в колата" и "нов шофьор" ли са забранени?

Да внеса едно уточнение. Не е забранена употребата на стикери за кола, а поставянето им на предното, или задното стъкло на ватомобила, тъй като се счита, че пречат на видимостта на шофьора. Изключение правят винетните стикери, за които неслучайно е упоменато, че и нарисувано даже къде се лепят, за да не пречат на видимостта.
Спокойно можете да си залепите стикер на багажника на колата, или на странично стъкло примерно. Друг въпрос е, че никой катаджия няма да ви глоби, дори и на "неправомерно" нясто да си го лепнете, те самите не са наясно кое е и кое не е разрешено най-често... От опит го казвам. Спирали са ни за проверка с такива визуални промени по купето на автомобила, за които би трябвало да сме пререгистрирали колата и да са описани в талона й /което естествено не бяхме направили/. Толкова искаха да ни глобят за нещо, та вадихме пожарогасител, аптечка, триъгълник, светлоотразителна жилетка..., ама това което очите им ще извади и е сериозно нарушение отвсЕкъде - "не го видяха"  :lol:

 Хаха,малко извън темата ,ама се сетих за тези от аламинут...едни полицаи толкова искаха да глобят шофьора,питаха го за какво ли не , а той всичко си  имаше.Накрая се сетиха за аптечка.Той каза "амааааа,нямам " и веднага го свалиха от колата,която се оказа линейка на бърза помощ ... :lol: :lol: :lol:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #47 -: Април 01, 2011, 22:26:06 pm »
 :D Идеята на Мими26 страхотно ми допада, също подкрепям и тази на Jbrul.Разбира се и аз бих купила всичко с логото на "Зачатие", като знам че е с благотворителна цел. Гласувах за първите 5 опции.Поздравления за добрата идея! :D
« Последна редакция: Април 01, 2011, 22:51:11 pm от baracuda »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #48 -: Април 01, 2011, 23:28:05 pm »
Аз гласувах- ЗА всичко.

и аз така.
Много ми харесва идеята и за топките - Жорко много играе с топка.А бих си взела и надуваема възглавничка за морето. :lol:
<br />
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #49 -: Април 02, 2011, 18:30:48 pm »

Според мен всеки артикул с логото на "Зачатие" е добра идея и аз също бих купила и за своето дете и за подарък на друго дете.
Личното ми мнение е, че е добре да се заложи на такива вещи, които се ползват /и виждат добре/, когато сме навън с децата. Един вид "реклама" на организацията  :D Извеждаш детето, хората край теб виждат логото, питат какво е това и защо го имаш, обясняваш и в този ред....

Съгласна!
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #50 -: Април 02, 2011, 23:41:30 pm »
Ще си купя всичко :D,по две,и за подаръци също :D Страхотна идея
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #51 -: Май 04, 2011, 16:26:24 pm »
Момичета има тема за заявки вече за да може да се предвиди бройката, която ще се поръча.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45802.0