0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dessyta

знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« -: Май 31, 2006, 18:35:34 pm »
Ето за какво говоря-ЗК ме одобри и отпусна лекарства иа инвитро/при на си е икси/. Направих неуспешен опит, но ми останаха ампули Гонал Ф, които да използвам за следващ. Да, ама не. Междувременно се разбра, че от тук на сетне само иксито е моя шанс за детенце/клапирани тръби/. Обаче гонала е със срок на додност 06.06?????!!!!!!!От една аптека ми казаха, че ще ми ги подменят с по-дълъг срок на годност/преди няколко месеца ги дадох/, а сега се оказва, че от складовете на фирмата няма да подменят/защото нямат друга партида, не са преподписали сис ЗК и т.н./и вариантът мие да приема да ми ди изплатят по 35 лв. Някоя от вас, моми4ета знае ли нещо по въпроса?
*

    Anonymous

знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« Отговор #1 -: Май 31, 2006, 20:03:06 pm »
Не мога да си вляза с паролата.
Та Гонал се внася от търговска лига. Моите проучвания показаха, че нова партида засега няма. Единствено ампули със срок 31.07.2006. Вероятно преди есента няма и да внесат нови.
Не знаех, че не са се предоговорили с касата.
Момиче
знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« Отговор #2 -: Май 31, 2006, 21:17:07 pm »
Момиче, благодаря за инфото. И аз съм на Гонал, но съм оставила ин витрото за наесен. Ако Търговска лига посмеят да ми прецакат процедурата, ще ги гръмна  :bonk:
знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« Отговор #3 -: Май 31, 2006, 21:59:23 pm »
Ами в аптеката на търговска лига имаше само девет ампули преди седмица-две. В Софийска аптека на Славейков имаше значително повече. Ако не търговска лига, вероятно някой друг ще ги внася-поне така предполагам, но ми се струва, че това количество /наличното по аптеките в момента/ скоро ще се изчерпа и, четейки какво пишете за арт процедурите през лятото, моето собствено мнение е, че по-рано от есента едва ли някой ще се навие да ги внася. Освен това говорих и с много хора-лекари и аптекари и всички ми казаха, че всички лекарства, в това число и гонала имат поне още шест месечен срок на годност, след този, посочен на опаковката. Един вид презастраховане е това.
знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« Отговор #4 -: Май 31, 2006, 22:26:32 pm »
Незнам дали ще съм от полза с информацията, но днес си взех лекарствата (не съм от София) и на Гонала за срок на годност пише 7.2006, което предполагам означава до 31 юли, както е написала Momiche. Но в други аптеки, в които питах предната седмица ми казаха, че не могат да ми го доставят, защото го нямало в сладовете :evil: интересно,  но в последната където отидох успяха и то за 2 дни да ми го намерят и доставят, май оставам с впечатление, че на някой фармацевти не им се занимаваше с мен, ама защо ли :roll: сигурно нямат полза :x  от такива клиенти като нас или...
Обещах на Ganka:)
знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« Отговор #5 -: Май 31, 2006, 22:58:31 pm »
Не, Елма, просто наистина го няма, а в някои аптеки има останали количества. Аз прерових целия нет, както и доста аптеки в София. Сама си направи извода, след като в аптеката на вносителя имаше само 9! ампули и казаха, че не знаят кога ще има повече. Единствено не се обадих на дилърите от Търговска лига, щото накрая ми писна, за да ги питам кога пак се очаква доставка. Ако на някой му се занимава-гугъл дава телефона на лигата и там питате за лекарството, при което ви свързват с дилъра. Любезни са.
Но като цяло бях мобилизирала де що познат в тази сфера имах и резултатът беше информация единствено за партидата със срок юли 2006.
*
знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« Отговор #6 -: Юни 01, 2006, 10:30:35 am »
Десита, защо не поговориш с доктора си да ти ги замени при него. Можеш да му ги оставиш сега да ги използва, а като дойде ред за твоята процедура, да ти ги възстанови.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Anonymous

знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« Отговор #7 -: Юни 01, 2006, 13:29:41 pm »
Момичета, когато аз си взех протоколите от касата доктора и каза веднага да си взема лекарствата от аптеката, тъй като здравната каса нямала пари да плаща не аптеките и те може би ще спрат да дават лекарства с тези протоколи, т.е.може да си останем само с протоколите. Знам че е неприятно, но в нашта мила родина всичко може да се очаква.
*
знаете ли нови партиди Гонал Ф?
« Отговор #8 -: Юни 05, 2006, 10:23:34 am »
Цитат на: Anonymous
Момичета, когато аз си взех протоколите от касата доктора и каза веднага да си взема лекарствата от аптеката, тъй като здравната каса нямала пари да плаща не аптеките и те може би ще спрат да дават лекарства с тези протоколи, т.е.може да си останем само с протоколите. Знам че е неприятно, но в нашта мила родина всичко може да се очаква.



Това ни най малко няма да ме изненада!!!