0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #400 -: Юни 19, 2015, 11:04:06 am »
Теди, успех и от мен! (пак се извинявам за закъснението  :))
Благодаря ти, Марси! Изобщо не си закъсняла. :)
Добрината, човещината, подкрепата и куража, които раздавате безрезервно са ми безценни!
 :bighug:

Днес слънцето е напекло примамливо и ще се възползвам за една разходка. Хубав петък ви желая!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #401 -: Юни 19, 2015, 13:09:39 pm »
Добър ден  :P
Аз се включвам късно, но днес графикът ни е малко странен. И двамата станахме късно, после веднага по задачки и сега успявам да поседна за малко по-дълго.

Детенце вече има паспорт и ще може да пътешестваме и извън България.

Подадох и документи за шофьорска книжка. Доволна съм, че не ме глобиха, че не съм си я подновявала вече 3 години. През есента живот и здраве ще се мобилизирам и ставам от онези опасните шофьорки-жени дето като дадат мигач и всички трябва да им правят място  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #402 -: Юни 19, 2015, 13:15:49 pm »
През есента живот и здраве ще се мобилизирам и ставам от онези опасните шофьорки-жени дето като дадат мигач и всички трябва да им правят място  :lol:

Те тези най-опасните шофьорки - в сухо време пускат чистачките (вместо мигача) и всички знаем, че се готвят да завиват...лошото е, че чистачките не дават индикация в коя посока.  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #403 -: Юни 19, 2015, 13:22:01 pm »
През есента живот и здраве ще се мобилизирам и ставам от онези опасните шофьорки-жени дето като дадат мигач и всички трябва да им правят място  :lol:

Те тези най-опасните шофьорки - в сухо време пускат чистачките (вместо мигача) и всички знаем, че се готвят да завиват...лошото е, че чистачките не дават индикация в коя посока.  :lol:
:jump12:
Важно е всички да спрат и да не се пречкат излишно  :lol:

ПП. Стефи щеше да ни показва новата си кола, а пък защо не и да почерпи, и тотално ни забрави  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #404 -: Юни 19, 2015, 22:53:56 pm »
През есента живот и здраве ще се мобилизирам и ставам от онези опасните шофьорки-жени дето като дадат мигач и всички трябва да им правят място  :lol:

Те тези най-опасните шофьорки - в сухо време пускат чистачките (вместо мигача) и всички знаем, че се готвят да завиват...лошото е, че чистачките не дават индикация в коя посока.  :lol:
:jump12:
Важно е всички да спрат и да не се пречкат излишно  :lol:

ПП. Стефи щеше да ни показва новата си кола, а пък защо не и да почерпи, и тотално ни забрави  :lol:
Ако беше розова, друго щеше да е  :lol:
Аз също открих, че няма да ме глобят, че и книжка ще ми дадат  :lol: ама аз си карах и с изтеклата преди да се усетя, просто сега ме е шубе...чистачките не помня даже от къде се включват, при нас не е валяло от сума и време  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #405 -: Юни 20, 2015, 05:09:17 am »
Добро утро  :D
Ние тръгваме към София.
Успешен ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #406 -: Юни 20, 2015, 08:21:48 am »
Взимам си кафенце!
Зайо, лек път!
Спокойна събота и неделя!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #407 -: Юни 20, 2015, 10:30:28 am »
Добро утро или ден вече  :P
Зайче, много хубаво котешко кафенце  :P Лек път и от мен. Жалко, че почивките свършват толкова бързо.
Хубав уикенд на всички!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #408 -: Юни 20, 2015, 10:43:42 am »
Добро утро  :)
и хубава събота!
 
При нас е облачно, надявам се да не вали, че имаме едни черешки за бране в двора  :)

Зайче, много хубаво кафенце  :)
лек път и от мен.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #409 -: Юни 20, 2015, 13:10:36 pm »
Здравейте и от мен!
Зайко, отново прекрасно кафе  :) и лек път и от мен!

И при нас е облачно и дано не вали, защото трябва да ходим на пазар, а довечера сме на рожден ден на баща ми  :)





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #410 -: Юни 20, 2015, 14:16:09 pm »
Ох аз с обратният дерт, ама да ви се похваля ЗАВАЛЯ и при нас  :D :D :D Следващият път, по-бързо ще ви се оплача, че не вали  :lol:
Зайче, лек път!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #411 -: Юни 20, 2015, 15:15:37 pm »
м-и, то така най-хубаво   :)
да се случва където каквото трябва    :)

ние обрахме една част от черешките  :)

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #412 -: Юни 20, 2015, 17:14:55 pm »
Милички, прибрахме се към 13 ч. Видяхме размазан автомобил след тежка катастрофа в Джерман. Качила съм клипа във фейса, няма подробности, но се вижда смазаната кола и как полицаите се опитват да я режат.

Още ми трепери душата  :(
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #413 -: Юни 20, 2015, 22:48:23 pm »
Ох, Зайко, ужасно. Аз чух за тази катастрофа, дано по-бързо се отърсиш от видяното.





Бореща се за една мечта.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #414 -: Юни 20, 2015, 22:56:17 pm »
Зайко, много лошо. И аз съм ставала не един път свидетел на катастрофи и съм виждала загинали хора. Ужасно е.
Но, за да не си разваляме настроението, ще ви разкажа поредния ми куриоз с кола.

Днес пътуваме в града (не шофирам аз) и търся къде е запалката на колата, за да видя къде да включвам на Дани таблета, за да гледа филмчета (че ни предстои по-дълго пътуване). Гледам аз едно квадратно такова и го подръпнах и ..... като забихме едни спирачки..... Оказа се, че съм дръпнала ръчната спирачка.... Добре, че бяхме на Цариградско шосе в онези участъци дето ги ремонтират и че карахме бавно и че нямаше кола зад нас. Отгде да знам, че ръчните вече не били това, което бяха :lol:

Показвам кой бутон натиснах...

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #415 -: Юни 21, 2015, 06:27:30 am »
Добро утро  :D
Леле, Смайли, на твое място щях да направя същото  :lol:
Хубава неделя!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #416 -: Юни 21, 2015, 08:34:59 am »
Зайче, мерси за кафенцето  :P
Аз правя в момента веселите гофретки на mimi26  :P Отдавна не ги бях правила, но ето че им дойде реда.

Искам да ви помоля да ми препоръчате добър невролог в София.
Имам един проблем от много години, който не успяха да ми го диагностицират преди време. Правиха ми и ЯМР тогава.
Последните 4 дни пак имам силни симптоми и май пак трябва да ходя да видя ще може ли да ми кажат от какво е.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #417 -: Юни 21, 2015, 08:49:41 am »
Добро утро!

Зай, черпя се и аз от кафето :)
Смайли, аз също от около година и половина имам проблем, който аз си определям като неврологичен. Не съм търсила до момента специалист, защото все си казвам, че не е сериозно, но от време на време нещата се обострят и започвам да се притеснявам. Ще се радвам и аз много на препоръка за добър лекар, за да разбера най-накрая от какво са тези неразположения.

Хубава неделя, макар и облачна :)

ПП: Зай, видях клипчето от катастрофата. Много тежко и тъжно. Аз също съм била свидетел на катастрофа с тирове и жертви. Трябва да сме по-внимателни при шофиране. Не знам за къде бързаме
толкова...
Смайли, наистина е страхотен късмет, че обстоятелствата са предотвратили случването на нещо сериозно с ръчната спирачка.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #418 -: Юни 21, 2015, 09:48:45 am »
Добро утро  :)

Зайче, много хубаво кафенце по избор  :)

Смайли, не съм виждала досега, чак се притесних  :lol:, каква марка и модел е колата?

При нас като заваля снощи и не спира, сега даже вали проливно, уф, а си бях планирала някои неща по двора.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 10
« Отговор #419 -: Юни 21, 2015, 10:37:07 am »
Смайли, не съм виждала досега, чак се притесних  :lol:, каква марка и модел е колата?
Marsi, колата е Опел Инсигниа. Това е служебната кола на мъжа ми.

И при нас си вали кротко, но не много слабо, и е мрачно. Времето е идеално за стоене вкъщи, четене на книжка или гледане на филмче  :lol: