0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #40 -: Февруари 21, 2012, 10:08:19 am »
Ами.....  падам от играта,този месец! :balk_144:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #41 -: Февруари 21, 2012, 10:10:31 am »
Няма нищо мила, следващия месец като започнем с едни :bfp: :bfp: :bfp:та свят ще ни се завие
 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #42 -: Февруари 21, 2012, 11:36:39 am »
дааа такава е играта,подкрепям напълно Дидка-Мони
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #43 -: Февруари 21, 2012, 11:43:28 am »
Да,такава е играта,но новият  месец ще я спечелиш миличка!!Само напред до постигане на :bfp:

 :bighug: :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #44 -: Февруари 21, 2012, 12:03:08 pm »
сега   една кратка   по4ивка,и после  с  нови сили   в  играта,която ще   завърши  с едно  хубаво :bfp: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #45 -: Февруари 21, 2012, 15:26:54 pm »
 Хайде Джули ,ще се водим заедно доста от нас :jump12:. Март месец обаче ще го спукаме от :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1:. Нали? Цунки :balk_104:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #46 -: Февруари 22, 2012, 10:41:09 am »
 Ей сладуранке ,как си мила? Хайде малко почивка,че след това ни чака страшно много работа :balk_56:. За 8-ми Март не,но поне за Великден ,трябва да се похвалим и ние вече с :bfp1:. Гушки миличка :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #47 -: Февруари 22, 2012, 11:03:49 am »
И без това точно този месец не трябваше да е моят месец,той бебо знае,че не трябва да става свидетел на някой неща.
Стана ми малко гадно (милото ми нали е в чужбина)като му казах за  :witch: (той винаги е бил много съобразителен)и веднага започна да говори за нещо хубаво.
Снощи гледах един филм (Маслото на Лоренцо-препръчвам го,само бременните мами да не го гледат)замислих се за живота,какви неща се случват,та аз ще рева,че една вещица е дошла.... някой някъде беше написал - нова вещица,нов късмет....и така след няколко дни милото си идва,вещицата точно тогава си отива и ще има много  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: и много ще съм щастлива.
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #48 -: Февруари 22, 2012, 12:07:35 pm »
то4но така  мила , само напред  :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #49 -: Февруари 24, 2012, 21:21:56 pm »
Джули,само напред слънчице :balk_103:. Разбирам ,че ти е много трудно в момента,но неприятностите скоро ще свършат и на тяхно мято ще дойде едно малко :balk_118:,което да те накара да забравиш всичко. Гушки миличка :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #50 -: Февруари 24, 2012, 21:34:00 pm »
Още не съм се отчаяла толкова много,даже в понеделник ще си взема направление за ендокринолог (той е лекар на мама,тя има диабет и му е споменала за мен и иска да се видим да си поговорим)
Друго нещо ме притеснява,помагайте.... по принцип първият ден когато ми дойде умирам от болка и имам нормално течение.Вторият ден вече няма болка,но има потоп,третият е същият,четвъртият започва да спира,а на петият има само зацапване когато отида до тоалетна.
Обаче този път нямаше нищо общо,имах силни болки първият ден,вторият ми тече нормално (не обилно както друг път) и на третият ден имаше само зацапване,днес е четвърти ден и вече нямам цикъл.
Та въпросът ми е,какво според вас не е наред,от както мина операцията(2009) съм така както обясних,а сега е съвсем различно-за пръв път.
Аз мисля.....дали може да е от по-голямата доза Дуфастон(2х2) защото преди като го пиех (2х1) не се случи нищо странно.Какво мислите вие,милички?

П.П Защо не мога да се изказвам по-кратко, пууууууууу, извинявам се за което  osi_13 osi_13 osi_13 osi_13
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #51 -: Февруари 24, 2012, 21:52:50 pm »
Здравей мила!
Просто исках да ти пожелая спокойствие и вяра в създаването на малкото ви съкровище.
Този месец  :witch: ни е посетила по едно и също време, може и щастието да ни се случи по едно и също време  :crossfingers:
Пожелавам ти успех  osi_9
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #52 -: Февруари 25, 2012, 09:01:31 am »
Жули няма нищо странно в цикъла ти,така даже е по-добре.Причината да се промени може да е всякаква от сменната на дозата до смяната на времето и настроението.Ние сме пълни с хормони и всичко ни влияе по един или друг начин.Моето наблюдение от ду фастона е,че винаги имам болезнен(ама много)първи ден-ама това е при мен...при теб може да е друго :o
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #53 -: Февруари 25, 2012, 09:09:38 am »
Оффф,той при мен винаги си е болезнен.Просто никога не ми се е случвало на третия ден вече да ми е спряло.... и все пак си мисля този месец да намаля дозата на Дуфастона на своя глава. :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #54 -: Февруари 25, 2012, 15:21:18 pm »
 Джули щом се притесняваш толкова за това че ти е само 3 дни цикъла ,отиди при доки да те види миличка.Аз обаче също съм на мнение ,че много фактори могат да повлияят -времето,емоционалния стрес,рязко качване или сваляне на килограми ,така че не се тревожи толкова . Хайде сега се успокой :balk_77: .Нали казахме,че този месец ще работим по въпроса за бебче и щом е така ,трябва не първо място да сме възможно най-спокойни. Цунки сладка  :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #55 -: Февруари 25, 2012, 20:48:31 pm »
Джули и при мен е някаква такава работата този месец,даже съм го променила на зацапване,то цикъл не може да се нарече.Нямам и аз идея на какво се дължи,но пък ти имаш един ден със силно течение,може да е от дуфастона,може да е от времето,от хормони,от стрес.Не бързай да се шашкаш,но пък и незнам дали на своя глава трябва да си сменяш дозировката,лекаря ти сигурно има причина да ти го е дал така.По-добре му се обади или посети и си поговорете първо.




Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #56 -: Февруари 26, 2012, 13:07:47 pm »
Здравейте,миличките ми.Днес е ден за прошка и искам да помоля всички,които волно или неволно съм обидила или наранила.... Простете  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Хубав и слънчев ден!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #57 -: Февруари 26, 2012, 14:08:40 pm »
Простено да ти е...прости ми и ти
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #58 -: Февруари 26, 2012, 17:07:16 pm »
 Ей слънце,ти защо не попълваш фрафиката си миличка :balk_113:? Пожелавам ти това да е месеца,който няма да забравиш никога :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_21:.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #59 -: Февруари 27, 2012, 13:28:29 pm »
Браво Джули,виждам ,че сте открили ловния сезон :pleasantry: :balk_47:. Дай Боже това да е вашият месец сладка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21: :goodluck: