0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,сладурки
както вече съм казвала....а ако не сте разбрали ще го повторя пак.
Правим опити за бебе от 1,3 год. не сме правили никакви изследвания,защото още имаме надежда,че нямаме проблем. Преди две год. имах операция на яйчниците(кисти)
За първи месец се старая толкова с мерене на температура и тестове за Ову.
Моля ви кажете си мнението,да продължавам ли с надеждата,че всичко при нас е наред или да се запътим по пътеката на изследванията.
« Последна редакция: Февруари 08, 2012, 13:48:08 pm от juliana83 »
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2012, 14:01:35 pm »
Здравей, Джулиана!Принципно графиката ти показва двуфазност и според мен е имало овулация.Относно изследванията съм много боса и не мога да ти дам съвет.Като би могла да се допиташ до доки и да направиш някой основни изследвания/просто сега погледнах че опитите са от 1,3год./Преди всичко обаче,трябва да знаеш,че това че не е станало до сега ,незначе че имате здравословен проблем.Много пъти причината да се бави бебо, е в самите нас/в главите ни/.А, относно надеждата-ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!И винаги трябва да вярваш ,че ще успееш за да постигнец целта :babyflips:

Ще ти стискам палчета ,графиката ти да продължи още дълги месеци!! :bfp: :bfp:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2012, 14:38:29 pm »
Аз някъде съм писала,че и двамата сме с по един развод,аз никога не съм имала бременност,а той е имал две  :balk_47: (как звучи, само:той е имал две)
Едната е прекъсната,а другата е била извънматочна,за това не сме тръгнали по лекари.
Искам да те попитам (понеже аз съм много зле  :oops:) къде точно виждаш двуфазността,на днешният ден ли?
Благодаря ти за отговора и успех на всички,които така мечтаят да станат мами. :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2012, 15:01:29 pm »
Здравей Юле :) Първо да започна че искренно ти пожелавам дългите опити скоро да се превърнат в сбъдната мечта и скоро да гушкаш едно прекрасно пухкаво бебче...  :) :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:  Кажи ми цикъла ти колкотое , з-то така като гледам с оглед на температурата и ако цикъла ти е нормален 28дневен, си имала овулация на 18ти точно когато не си мерила / тогава би трябвало да е най ниската темп./ А иначе по въпроса ти към Тити, двуфазност е когато температурата след овулацията се увеличава и седи такава, докато не спадне преди следващия цикъл. Тогава до деня на овулация седи по-ниска и след Ову пак нагоре... Общо взето е това. Иначе графиката ти ми харесва, има  :heartbeat: :heartbeat: точно на място, така че се надявам, че това ще ти бъде най-най дългата графика която ще завърши с  :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2012, 15:34:07 pm »
Оххххх, какво да ти кажа.... този моят цикъл....
от 28 до 30 дни е, за това аз си го водя средно 29 дни.
Така,до колкото разбирам,втората фаза е настъпила на 19 ден,или пак нещо греша?
А относно  :heartbeat: ... с тях нямаме проблеми  :oops:
и в същото време това много ме притеснява,толкова често си имаме :heartbeat: и все не се получава бебока.

П.С. lozenec_girl Много се радвам на твоята графика. От скоро съм във форума и чета почти всичко,научих всички графики наизуст (остава ми още малко,да ги разпознавам коя на кой е  :cheerleader:)
 :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2012, 15:53:28 pm »
Здравей :)
Минавам да ти пожелая успех :) И моят цикъл беше така ту на 28, ту на 30, та и повече...Аз си водих дигитално календарче и то автоматично ми смяташе, че средно аритметично цикъла ми е на 29 дена и следователно О трябва да бъде към 15ти ден. Обаче в месеца в който съм забременяла се оказа, че работата е станала на 17ти ден :) За това мой съвет е да правите кекс през ден от 12ти до 20ти ден от М!
Успех и дано видиш  :bfp: съвсем скоро  :pink_dust_1:


Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2012, 16:12:13 pm »
Успех мила дано скоро минеш в графиката на бременните..... :D
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #7 -: Февруари 08, 2012, 16:21:41 pm »
 Здравей Juliana  :welcome_1:.Пожелавам ти много скоро да се преместиш в страничката на майчетата. И според мен ову е имало,ако съдя по б.т. За да не си в неведение,миличка ,пусни си поне хормонални изследвания на теб и спермограма на милото ти. Всички започваме от там . Пожелавам ти всичко да ви е нормално и докъто си направите изследванията,да ни се похвалиш с едно  прекрасно :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Успех сладка :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:.
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #8 -: Февруари 08, 2012, 17:43:34 pm »
 :welcome3:  mili4ka  pozelavam ti da ne se  zadazrzi6  dalgo  tyk,i skoro da si  pri  mamite mnogo   kasmet :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #9 -: Февруари 09, 2012, 09:19:08 am »
 :welcome_1:и от мен :wink:Дано да се преместиш скоро в темичката на бремелинките :bighug: :goodluck:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #10 -: Февруари 09, 2012, 09:33:35 am »
 :balk_64: :balk_64: Добре дошла и дано не се задържиш тук много  :goodluck:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #11 -: Февруари 09, 2012, 14:02:16 pm »
Дано,дай боже  :balk_81:
Колко бъдещи мами са ми писали в темичката.... това е добър знак, все едно съм се отъркала в коремчетата  preggo preggo preggo
Но аз вече толкова много месеци се надявам и съм такъв неописуем песимист,че простоооооо хич не го чакам.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #12 -: Февруари 09, 2012, 14:13:25 pm »
Хайде пускай новата темичка,че да се нарадваме............ :D
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #13 -: Февруари 09, 2012, 20:00:02 pm »
 Хайде  мила сега е твой ред да ти се караме :balk_77:. Абе дете,я се радвай на живота и не се вживявай толкова много. Понякога не се получава само от притеснение миличка. Ще стане бебчето,как няма да стане :balk_103:. Малко търпение още. Нали казахме тази година всички ще си имаме :babyflips:. Хайде горе главата и само напред. Цунки :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #14 -: Февруари 10, 2012, 08:59:40 am »
  Нали казахме тази година всички ще си имаме :babyflips:.
 :good_post: :good_post:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #15 -: Февруари 10, 2012, 13:00:33 pm »
Ще стане бебчето,как няма да стане :balk_103:. Малко търпение още.
Ти наистина си много голям оптимист. До някъде и аз съм така,но когато не става на въпрос за мен..... но 1,4год е доста дълго време и вече....
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #16 -: Февруари 10, 2012, 19:43:32 pm »
Така е миличка. Оптимист съм и слава Богу че е така иначе не знам как щях да издържа толкова години. А ти не трябва да се притесняваш  толкова много. Ти си много млада и имаш цялото време за да постигнеш всичко в живота си. Много късмет сладка и дано си  от късметлийките този месец :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: .
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2012, 17:38:49 pm »
Айде,дано да е това моят месец  :oops: :oops: :oops:
Днес ми е много кофти ден и съм в едно скапано настроение (правихме помен на моят дядко-40дни) :balk_145: :balk_145: :balk_145:.......... Отгоре на всичкото чувствам едни такива болки в яйчниците, като все едно ще идва гадината....

П.С. Изчезван за няколко дни,може би 5/6 и няма да мога да следя БТ  osi_7
но сигурно ще сложа едно  :heartbeat: , че изчезна цвета от моята графичка  :oops:
Целувчици,много,много.... и  ще ми липсвате. :lol:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #18 -: Февруари 15, 2012, 20:32:50 pm »
Дано това да е найстина твоя месец! Вяра, надежда и любов! Много късмет и щастие ти желая! osi_9 :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 stork-boy
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #19 -: Февруари 16, 2012, 12:00:57 pm »
 :goodluck: :bfp: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #20 -: Февруари 16, 2012, 20:06:52 pm »
 Много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers :bfp:: и от мен миличка :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug: :balk_104:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #21 -: Февруари 17, 2012, 08:26:17 am »
 :youwoman: :crossfingers: :crossfingers:
и аз се присъединявам към стискането на палци :wink: :wink:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #22 -: Февруари 17, 2012, 09:50:24 am »
 :youwoman: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #23 -: Февруари 17, 2012, 11:19:20 am »
Жулииии графиката ти ми изглежда много обещаваща.Силно се надявам като си дойдеш да ни зарадваш :D
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #24 -: Февруари 17, 2012, 11:47:26 am »
 :hello2: На линия съм  :bighug: :bighug: :bighug:
Май съм ви липсвала  :balk_69:
Сега ще видя вие как се справяте,а що се отнася за мен..... нищо не чувствам (никакви симптоми,има някакви пред менструални болки,както всеки път),но остана още малко време докато дойде вещицата.... :balk_153: Дано поне дойде на време,че моето мило няма да го има другата седмица.
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #25 -: Февруари 17, 2012, 22:26:54 pm »
Графиката върви супер :) Стискам палци да е  :bfp: :bfp:  :wink: още малко до тестчето :)


Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #26 -: Февруари 18, 2012, 17:34:04 pm »
 Дай Боже това да ти е първата и последна графика миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Пожелавам ти го от все сърце :balk_602:. Цунки :balk_21: :bighug: :goodluck:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #27 -: Февруари 19, 2012, 10:03:46 am »
Няма да е последната,знам си! ТТ започна да пада (два часа преди меренето ставах) но все пак си пада от онзи ден.А и съм доста раздразнителна, имам и леки болки в яйчниците както преди Ц. Става ми доста тъпо..... но както и да е!
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #28 -: Февруари 19, 2012, 14:06:22 pm »
И мен така ме боляха яйчниците август месец и бях сигурна че ще ми дойде :) докато не дойде лелката няма да си разваляш настроенито :) дано не ти идва  :wink:


Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #29 -: Февруари 19, 2012, 18:37:23 pm »
 Криси е права ,миличка. Не се знае .Докъто я няма :witch: ,нищо не се знае. Много късмет  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers::crossfingers:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #30 -: Февруари 20, 2012, 10:48:44 am »
Криси е права ,миличка. Не се знае .Докъто я няма :witch: ,нищо не се знае. Много късмет  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers::crossfingers:
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #31 -: Февруари 20, 2012, 10:54:49 am »
 :bighug:
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #32 -: Февруари 20, 2012, 19:40:00 pm »
докато я  няма   гадината,има  надежда :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #33 -: Февруари 20, 2012, 20:13:08 pm »
Ххахахахахаххаа,благодаря ви на всички,че сте толкова мили. :balk_21: Една ми дава собствения си пример,друга ми казва,че има надежда докато я няма  :witch: трета и четвърта ми стискат палци......Наистина момичета много ви благодаря,на всички,наистина сте много мили..... Но никоя от вас не коментира ТТ,няма какво да се залъгвам,днес я няма вещицата,утре също,но в други ден ще цъфне с пълна сила. :balk_133:

П.С. не ми обръщайте много внимание,но.... милото ми го няма от Неделя и най-вероятно ще си дойде в Неделя,аз в Понеделник съм на дело (заради онова животно,бившият ми съпруг)тъпо и скучно ми е сама и съм малко изнервена.Само моето писе не ме изоставя и е плътно до мен(в буквален смисъл) :a_cat_01:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #34 -: Февруари 20, 2012, 20:19:34 pm »
Да ти кажа,като ти гледам графиката и аз си мисля, че ще ти дойде М. Овулацията ти е била на 20 или 21, а точно там нямате сърце. Но все пак докато не дойде има надежда. Стискам палци другия месец да е твоя!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #35 -: Февруари 20, 2012, 20:26:57 pm »
Да ти кажа,като ти гледам графиката и аз си мисля, че ще ти дойде М. Овулацията ти е била на 20 или 21, а точно там нямате сърце. Но все пак докато не дойде има надежда. Стискам палци другия месец да е твоя!
А аз мисля,че ти гледаш някоя друга графика,не моята. :balk_159:.... И да права си ДОКАТО НЕ ДОЙДЕ,ИМА ШАНС..... И ти благодаря,че стискаш палци ДРУГИЯТ МЕСЕЦ да е моят! :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

П.С.Извинявам се,че може би бях малко груба,но този коментар,направо...... osi_12 osi_13 osi_4 osi_7 :BangHead: :balk_132:
osi_12 osi_13 osi_4 osi_7 :BangHead: :balk_132:
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 21:03:38 pm от juliana83 »
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #36 -: Февруари 20, 2012, 21:11:59 pm »
Извинявай
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 21:22:27 pm от laguna_no1 »
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #37 -: Февруари 20, 2012, 21:29:23 pm »
Не не съм наранена,просто.... май по-скоро изумена  :balk_132:
Как така видя О на 21 или 22,като миналият месец М е започнал на 23,а този месец още не е дошла нито дата 21,нито 22.
Да права си,темата е за мнения,но първо трябва да можеш да разчиташ календара!!!
Така,май пак съм груба......  :balk_132:....да започна малко по-спокойно...
Тази номерация,която гледаш е просто поредният номер на дните (в долната час на таблицата)В горната част е датата,следователно О има на 04 (доказан с тест.) Това е!!!Следователно О,може би е била на 04,05 или най-много на 06, и също не е задължително точно на деня да има  :heartbeat:
« Последна редакция: Февруари 20, 2012, 21:32:52 pm от juliana83 »
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #38 -: Февруари 20, 2012, 22:11:38 pm »
Аз имах предвид не дати а ден от цикала, и го написах именно защото О настъпва до 48 часа след теста, но явно не съм догледала. Пак извинявай.
Като гледам тези графики се чудя как съм забременяла с първото си дете??? Един единствен път точно след като ми свърши М. Така,че винаги има шанс.
Така като гледам, има голяма вероятност да е станало при теб този месец.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #39 -: Февруари 21, 2012, 09:59:38 am »
 Ей слънце,сега няма да се отчайваш,нали миличка :balk_77:? Всичко ще се подреди. Само се успокой,защото нервичките ти са опънати до край ,но това със сигурност не е най-доброто. И делото ще мине, и милото ти ще си дойде и всичко ще е ОК :balk_602:. Та ти си силно момиче .И бебчо също няма да закъснее :babyflips:.Така че, споко. Много гушки сладка. С теб сме :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #40 -: Февруари 21, 2012, 10:08:19 am »
Ами.....  падам от играта,този месец! :balk_144:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #41 -: Февруари 21, 2012, 10:10:31 am »
Няма нищо мила, следващия месец като започнем с едни :bfp: :bfp: :bfp:та свят ще ни се завие
 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #42 -: Февруари 21, 2012, 11:36:39 am »
дааа такава е играта,подкрепям напълно Дидка-Мони
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #43 -: Февруари 21, 2012, 11:43:28 am »
Да,такава е играта,но новият  месец ще я спечелиш миличка!!Само напред до постигане на :bfp:

 :bighug: :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #44 -: Февруари 21, 2012, 12:03:08 pm »
сега   една кратка   по4ивка,и после  с  нови сили   в  играта,която ще   завърши  с едно  хубаво :bfp: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #45 -: Февруари 21, 2012, 15:26:54 pm »
 Хайде Джули ,ще се водим заедно доста от нас :jump12:. Март месец обаче ще го спукаме от :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1:. Нали? Цунки :balk_104:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #46 -: Февруари 22, 2012, 10:41:09 am »
 Ей сладуранке ,как си мила? Хайде малко почивка,че след това ни чака страшно много работа :balk_56:. За 8-ми Март не,но поне за Великден ,трябва да се похвалим и ние вече с :bfp1:. Гушки миличка :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #47 -: Февруари 22, 2012, 11:03:49 am »
И без това точно този месец не трябваше да е моят месец,той бебо знае,че не трябва да става свидетел на някой неща.
Стана ми малко гадно (милото ми нали е в чужбина)като му казах за  :witch: (той винаги е бил много съобразителен)и веднага започна да говори за нещо хубаво.
Снощи гледах един филм (Маслото на Лоренцо-препръчвам го,само бременните мами да не го гледат)замислих се за живота,какви неща се случват,та аз ще рева,че една вещица е дошла.... някой някъде беше написал - нова вещица,нов късмет....и така след няколко дни милото си идва,вещицата точно тогава си отива и ще има много  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: и много ще съм щастлива.
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #48 -: Февруари 22, 2012, 12:07:35 pm »
то4но така  мила , само напред  :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #49 -: Февруари 24, 2012, 21:21:56 pm »
Джули,само напред слънчице :balk_103:. Разбирам ,че ти е много трудно в момента,но неприятностите скоро ще свършат и на тяхно мято ще дойде едно малко :balk_118:,което да те накара да забравиш всичко. Гушки миличка :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #50 -: Февруари 24, 2012, 21:34:00 pm »
Още не съм се отчаяла толкова много,даже в понеделник ще си взема направление за ендокринолог (той е лекар на мама,тя има диабет и му е споменала за мен и иска да се видим да си поговорим)
Друго нещо ме притеснява,помагайте.... по принцип първият ден когато ми дойде умирам от болка и имам нормално течение.Вторият ден вече няма болка,но има потоп,третият е същият,четвъртият започва да спира,а на петият има само зацапване когато отида до тоалетна.
Обаче този път нямаше нищо общо,имах силни болки първият ден,вторият ми тече нормално (не обилно както друг път) и на третият ден имаше само зацапване,днес е четвърти ден и вече нямам цикъл.
Та въпросът ми е,какво според вас не е наред,от както мина операцията(2009) съм така както обясних,а сега е съвсем различно-за пръв път.
Аз мисля.....дали може да е от по-голямата доза Дуфастон(2х2) защото преди като го пиех (2х1) не се случи нищо странно.Какво мислите вие,милички?

П.П Защо не мога да се изказвам по-кратко, пууууууууу, извинявам се за което  osi_13 osi_13 osi_13 osi_13
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #51 -: Февруари 24, 2012, 21:52:50 pm »
Здравей мила!
Просто исках да ти пожелая спокойствие и вяра в създаването на малкото ви съкровище.
Този месец  :witch: ни е посетила по едно и също време, може и щастието да ни се случи по едно и също време  :crossfingers:
Пожелавам ти успех  osi_9
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #52 -: Февруари 25, 2012, 09:01:31 am »
Жули няма нищо странно в цикъла ти,така даже е по-добре.Причината да се промени може да е всякаква от сменната на дозата до смяната на времето и настроението.Ние сме пълни с хормони и всичко ни влияе по един или друг начин.Моето наблюдение от ду фастона е,че винаги имам болезнен(ама много)първи ден-ама това е при мен...при теб може да е друго :o
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #53 -: Февруари 25, 2012, 09:09:38 am »
Оффф,той при мен винаги си е болезнен.Просто никога не ми се е случвало на третия ден вече да ми е спряло.... и все пак си мисля този месец да намаля дозата на Дуфастона на своя глава. :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #54 -: Февруари 25, 2012, 15:21:18 pm »
 Джули щом се притесняваш толкова за това че ти е само 3 дни цикъла ,отиди при доки да те види миличка.Аз обаче също съм на мнение ,че много фактори могат да повлияят -времето,емоционалния стрес,рязко качване или сваляне на килограми ,така че не се тревожи толкова . Хайде сега се успокой :balk_77: .Нали казахме,че този месец ще работим по въпроса за бебче и щом е така ,трябва не първо място да сме възможно най-спокойни. Цунки сладка  :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #55 -: Февруари 25, 2012, 20:48:31 pm »
Джули и при мен е някаква такава работата този месец,даже съм го променила на зацапване,то цикъл не може да се нарече.Нямам и аз идея на какво се дължи,но пък ти имаш един ден със силно течение,може да е от дуфастона,може да е от времето,от хормони,от стрес.Не бързай да се шашкаш,но пък и незнам дали на своя глава трябва да си сменяш дозировката,лекаря ти сигурно има причина да ти го е дал така.По-добре му се обади или посети и си поговорете първо.




Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #56 -: Февруари 26, 2012, 13:07:47 pm »
Здравейте,миличките ми.Днес е ден за прошка и искам да помоля всички,които волно или неволно съм обидила или наранила.... Простете  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Хубав и слънчев ден!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #57 -: Февруари 26, 2012, 14:08:40 pm »
Простено да ти е...прости ми и ти
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #58 -: Февруари 26, 2012, 17:07:16 pm »
 Ей слънце,ти защо не попълваш фрафиката си миличка :balk_113:? Пожелавам ти това да е месеца,който няма да забравиш никога :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_21:.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #59 -: Февруари 27, 2012, 13:28:29 pm »
Браво Джули,виждам ,че сте открили ловния сезон :pleasantry: :balk_47:. Дай Боже това да е вашият месец сладка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21: :goodluck:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #60 -: Февруари 27, 2012, 13:39:01 pm »
Джули успех този месец!Дано този да е твоят месец и да видиш твойте дълго очаквани  :bfp: :)
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #61 -: Февруари 27, 2012, 16:17:42 pm »
успешен  лов  мила :bed: :eggsperm: :eggsperm: :goodluck: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #62 -: Февруари 27, 2012, 17:51:42 pm »
Джули,и аз да ти пожелая успешен ловен сезон и само да вметна,аз също съм на Дуфастон от месец юни 2011г и съм имала цикли с по един или два дена,толкова много оскъден беше, аз по принцип съм си с оскъден цикъл,но Дуфастона го направи още по оскъден.
Няма да се притесняваш мила,всичко ще се оправи,само имай мъничко търпение,както казват старите хора хубавите работи стават бавно, и аз ще добавя, важното е че стават.
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
 :balk_104: :balk_104: :balk_104: :balk_602:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #63 -: Февруари 28, 2012, 08:29:06 am »
Ловният сезон е открит,както казва Марги!!Продължавай с  :heartbeat: :heartbeat:,през ден ,по рецепта на Диди и на финала :babyflips: :babyflips:
*
Хайде повечко кекс :bed: :bed: и на финала :bfp: :babyflips:


 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :grouphug2:
 Джулинка,и двете сме по този план както виждам :balk_103:.През ден :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:. Тези дни трябва да сме малко по-активни че сме около овуто :bed:.Успех ти желая сладка :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Ще действаме, но на мен този месец не ми е напрежение. Не, че ми е все тая, но ще стане каквото и когато е писано.... с това не мога да се боря, не зависи всичко от мен. Ще помагам с каквото мога, но каквото сабя покаже.  :bighug:
Миличка виждам, че си открила новия ловен сезон и минавам само за да ти пожелая успех с ловуването :)  :bighug: Дано този месец да успеете да хванете яйчицето  :pleasantry: :goodluck: :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers:
Открих го,но нещо ме притеснява Т, не се понижава, а от  днес ми започва Дуфастона. Според календара на Зачатие вече съм влязла във фертилни дни. Какво мислите,дали с Дуфастона няма да подтисна О, защото като гледам май този месец изобщо няма да има?
Не мога да се изкажа за дуфастона, понеже нямам опит с него, но ти пожелавам много късмет този месец! Защо си мислиш, че няма да имаш овулация - може да е малко по-късно. Аз също си мислих вече, че този месец О. ще ме подмине, но днес взе, че ми се покачи Т. Ти давай с лова, подсигури се, пък каквото стане! Късмет  :pleasantry: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Джули нищо не се знае така че слагайте  :heartbeat: :heartbeat: За дуфастона и аз не мога да изкажа мнение, но пък за О...виж при мен какво се случи тоя месец...При моя МЦ в последните 4 месеца на 25-26 дни и О около 13-14 ден, тоя месец ми беше на 21-22 ден О според тестовете за О, а и аз като теб си мислех, че нямам О този месец.Така че нищо не е загубено!Стискам палци този месец да видим и твоите  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
*
Миличка и аз съм чела,че Дуфастона подтиска овулацията,но това само съм го чела,не мога да твърдя със сигурност,ако си имаш приказка с лекаря ти може да го/я питаш.Успех от мен :wink:




Продължавам както е, пък да става каквото ще.
Искам само да се похваля, че ходих на ендокринолог, поговорихме си и ми пусна изследвания- TSH;Prolactin;FSH и LH, само че ще трябва да почакам  :cloud:
Без да го мисля, реших и отидох, след като разбрах, че на милото ми и другият първи братовчед чака бебе (а пък братовчедка му всеки момент ще ражда) И ми стана тъпо,че неофициалната ми свекърва като ми го съобщи каза,че милото ми и е казал да не ми казва,а всъщност той вече ми беше казал (как го обясних само)
Тъпото е че неговата бивша жена чака бебе и моят бивш мъж чака,ей тия всичките новини ги научих в период от около 10 дни. Много се радвам за всички,та нали човек за това живее, но в същото време се убедих,че явно някой от нас има проблем.
Въпреки всичко аз не се отказвам и както маза мама,като и съобщих новините :Всичко по реда си!!!
« Последна редакция: Март 05, 2012, 16:13:33 pm от juliana83 »
Не се отчайвай мила, в живота всяко нещо се случва, когато му дойде редът  yahoo_33
Ще дойде и твоят прекрасен момент да станеш мама  :goodluck:
Бъди силна и постоянна, но не го превръщай във фикс идея. Прави си кефа  :heartbeat:
 :eggsperm: :eggsperm: :eggsperm:
ако си имаш приказка с лекаря ти може да го/я питаш. :wink:
Каза докато пия Дуфастона, всеки ден да кексим и да не се притеснявам, но имаше работа  :cul2: :lovedock: и ми беше неудобно да разпитвам друго  :balk_56: :balk_56: :balk_56:
Юле, спокойно, мила! Разбирам тревогите ти. И аз навсякъде съм заобиколена от познати и братовчеди - близки и по-далечни - които всички чакат бебета. Пък като си помисля, че съм вече на 31, и ми се реве... Ама трябва да сме по-спокойни, не е задължително да имаме някакъв проблем. Хората са казали, че зачеването е истинско тото и не го знаеш кога ще му хрумне да се случи. А и, както казваш в една друга тема, главният проблем май наистина е в главите ни и във фиксирането в идеята и желанието да имаме бебе. Пък то си знае кога да дойде - може да ни накара да почакаме повечко, но рано или късно ще ни зарадва!
Защо се притесняваш? Вие от колко време опитвате?
Джулинка,да знаеш само колко добре те разбираме всички... За съжаление и ние сме в това положение. Аз лично вече трябваше да ставам баба,а аз сега чакам да стана отново мама.Всичко отначало и не става и не само ми се плаче ,но няма какво да се прави. Ще стискаме силно зъби и ще си чакаме редът. Много цунки сладка и ти пожелавам този месец да свършат всичките ти тревоги :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:.
Здравейте, милички
да ви кажа,че този месец съм го отписала,защото вече ми писна да мисля само за това,ако стане,стане,ако не има и други решения. Просто ми писна. Ще чакам другата вещица да направя изследванията и каквото стане.
Сега ще си поставя нова фикс идея, решила съм да отслабвам и се надявам най-накрая поне това да постигна. Аз съм човек без работа,свалила съм си едно филмче с тае бо и 3-ти ден тренирам,вчера изходих 7км..... и така.
*
Здравейте, милички
да ви кажа,че този месец съм го отписала,защото вече ми писна да мисля само за това,ако стане,стане,ако не има и други решения. Просто ми писна. Ще чакам другата вещица да направя изследванията и каквото стане.
Сега ще си поставя нова фикс идея, решила съм да отслабвам и се надявам най-накрая поне това да постигна. Аз съм човек без работа,свалила съм си едно филмче с тае бо и 3-ти ден тренирам,вчера изходих 7км..... и така.
А така :) Колкото по-малко го мислиш, толкова по-добре! Много е трудно да сд абстрахираш, знам, но трябва, иначе месеците минават само в мерене на БТ и нечакане на М! Бебето ще си дойде, важно е да се обичате и да правите любов :) Ние така решихме да почиваме лятото след след няколо трагични сценки от моя страна Юни месец и една пиянска вечер след сватбата на наши приятели то взело че станало :)
А за спорта супер идея, на мен ми се искаше да бях забременяла на малко по-малки колограми, защото съм качила общо 11 вече, обаче си имам и още 3 от преди да си сваля :( ама какво да се прави...спорта и движението са много важни!
Успех  :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Март 07, 2012, 12:59:08 pm от Krisi88 »


*
успех   в новото на4инание мила :aerobik: :presi: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Само така Джулианка. Много добро решение :balk_602:. Май ще те последвам този месец и аз пък каквото е писано. Няма да е зле да се избавим от няколко излишни килограма :balk_185: :balk_186:. Все пак късмет този месец,защото то  :babyflips:може да си стане и без да го очакваш :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Много цунки миличка :bighug: :bighug: :bighug: :balk_104:
Честит Празник мила!Поелавам ти да си много здрава и щастлива,а всичко друго ще се случи когато му дойде времето, както ти беше писала. но все пак аз ти пожелавам още този месец да получиш една прекрасна и неочаквана изненада  :bfp: :goodluck: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Зайченце бяло, котенце мило, в скута на мама сега се е свило,
твойта главичка на моето рамо, можеш ли ден да прекараш без мама?
Мама във чашката мляко налива, сплита косите на плитка красива,
кърпи чорапи с пробити петички, мама се грижи за всичко.
Кой ще разкаже на мойто момиче, как тъй луната на сърпче прилича,
как се превръща водата на пара и самолета с кого ли се кара,
има ли в спътника истинско куче, мама попитай и ще научиш.
Но след години ще станеш голяма, умните книги сама ще намираш
и ще рисуваш и ще бродираш, дългите плитки ще сплиташ самичка.
После ще литнеш и ти като птичка, умна и силна ще стигнеш далече,
можеш без майка си вече. Мама ще бъде с коси побелели,
скришом ще пази две детски кордели, ще се тревожи и тихо ще плаче,
ако не носи писма раздавача. Друго на трябва, три думи само:"Обичам те, мамо."

http://www.youtube.com/watch?v=sCgQX5R7UNs

Честит празник на всички!

П.П. С това стихотворение,преди 100 години  :balk_56: в детската градина, разплаках всички майки....
Стихчето е страхотно Джули :D Честит празник!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
 Мила Джулианка,Ти си стихия - не забравяй това! Светът има нужда от твоя огън и от твоята усмивка на жена!ЧЕСТИТ ПРАЗНИК :balk_102: :balk_16: :balk_104: :balk_104:
Честит празник мила  :balk_16:
Много спокойствие и успех в бебеправенето  :bighug: :bighug: :bighug:
Какво става с мен,направо..... Няма О, Т започна да хвърчи нагоре,вече нищо не мога да разбера?????
А пък аз си мисля,че е имало О (15ден).Затова  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:да се е получило.

Защо да няма О?Мисля,че е била на 16 ден.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Изглежда наистина има О. Ти защо си толкова сигурна, че не е имало? На преглед ли си ходила? Дано да ни изненадаш с едно хубаво  :bfp:, когато най-малко очакваш!
 Джулианка и според мен ову е имало.Погледни моята графика ,където ову няма,погледни  и твоята.Какво общо могат да имат двете графики-Нищо. Хайде гледай си кефа и не му мисли :balk_77:. Каквото е станало е станало вече. Сега чакаме :cloud:. Много цунки миличка и успех :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :balk_21:
Juls, как си миличка?Пребори ли настинката?
 :bighug: :bighug: :bighug:

Хайде мила не се давай на гадната настинка!Бързо оздравяване и едно прекрасно положителнио тестче чакаме от теб този месец  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug: :bighug:
*
Стискам палци да си приятно изненадана този месец   :lol:  :lol: :bfp: :bfp: :bfp:


Здравейте милички те ми.
Как сте,аз почти се преборих с настинката,вече остана само хремата,но я няма гадната отпадналост,направо ме преби. Всички мускули ме боляха, както и да е важното,че сега се оправям.  :bighug:
*
Браво миличка,радвам се,че вече си по-добре и силно се надявам този месец да имаш повод за радост,графиката ти много ми харесва-дано дано дано :bighug: :crossfingers:




 Браво Джулианка.Няма да се даваш на една нищо и никаква настинка я. Шегувам се миличка. Сега вече чакаме да ни зарадваш . Графиката ти върви идеално ,остава само да видим  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки слънце и късмет :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Още малко остана от настинката, но мисля да подновя Тае бо-то още днес, та дори и да си изкашлям дробовете  :balk_47:

П.П.Милички искам да ви споделя нещо, бяхме два дни при свекърва ми и тя е обвзета от манията бебе.Едната племенница роди в петък,а племенника и чака бебе,попитала е милото (без мое присъствие) ние какво правим,защо се бавим.... много ме натъжи това, казала е също следващият път като дойдем да я зарадваме..... Ей това да ви кажа е по гадно от чакането всеки месец,от меренето на Т,ама какво да се прав.....съдба.
*
и мен много  ме натъжава   или по скоро  ме вбесява  някой  който  ми задате   въпроса  АЙДЕ   ВИЕ  КАКВО  4АКАТЕ???? просто   вси4ко ми завира   от вътре. :bighug:  радвам се 4е  ве4е  си  по-добре и  готова   са спорт osi_9
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
 Джулианка,не и се връзвай на вещито,те всичките са такива мърморици :balk_48:.Ми то ако беше толкова лесно всички щяхме да имаме вече по 3-4 бебчета :babyflips: :babyflips: :babyflips:. Я я изпрати някъде :balk_600: ... Ти бъди спокойна. Бебо ще дойде ,когато сам реши.И ще дойде със сигурност. Хайде успокой топката. Много те гушкам сладка :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug:
*
 :crossfingers: :bfp: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
*
още малко   остана  мили4ка  дай  боже   крайния  резултат  да  е   :bfp: :youwoman: :youwoman: :youwoman: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
А аз защо ли хич не се надявам... и то няма как... Предполагаемата О е била на 16/17 а там няма :heartbeat: .... Аз хич не се надявам, гушкам ви силно,милички и благодаря все пак за подкрепата  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
и от сърцето преди тези дни може да се получи :D, винаги има шанс, защото всичко е късмет!  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy :balk_64: :balk_602:
 И аз се нареждам със силно стиснати  :crossfingers:Джулианка. Никога не се знае ,така че няма защо да отписваш месеца. Чакаш си и това е. Пожелавам ти така както не очакваш изобщо,да видиш :bfp: osi_12 . Много цунки сладуранке :balk_21: :bighug: :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Момичета,нещо не е наред с мен.... сега се появиха някакви капки, нямам предменструални симптоми, не ме боли, не ми е подут стомаха,не ми се яде сладко(а по-принцип в този период мога да изям 2 шоколада)нищо....
Това не е присъщо за мен,аз умирам от болка по-принцип.
Ще преспим тази нощ и ще видим утре какво ще е. Ако пък е Ц,поне ще си пусна хормоните,ще видя утре!!!
Пропуснах да кажа,че ми се струва, че и Т не е спаднала!
« Последна редакция: Март 19, 2012, 19:31:55 pm от juliana83 »
Температурата не ти е паднала и не би трябвало да е Ц. Дано си остане все така висока. Пожелавам много късмет, пък дано си караме заедно бременността  :goodluck:
Температурата не ти е паднала и не би трябвало да е Ц. Дано си остане все така висока. Пожелавам много късмет, пък дано си караме заедно бременността  :goodluck:
Точно това дописах,пожелавам ти наистина да има бременност при теб, но при мен си мисля,че нещо не е наред!!!
Няма да идва тая вещица.Забранявам и :wink:
Дано миличка да се зарадваш (и нас покрай теб). :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:

Леле миличка от няколко дни не съм влизала във форума защото имах повечко работа а и уча за един изпит и нямах много време, но сега съм доста приятно изненадана...Като ти гледам графиката направо си мирише на  :bfp: Стига си се притеснявала отпусни се и ще видиш как всичко ще е наред.Много ти стискам палчета да видим твоето положително тестче този месец!Успех!!! :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Ами то вече се превръща в МЦ,но много странна.... съвсем слаба е и е по-скоро както когато спира, не е и червена, даже мога да кажа доста кафява. И както казах няма ги обичайните симптоми, почти няма болка (съвсем слаба и не постоянна, може би като по-време на О)няма подут корем, до вчера нямаше спад на Т, не съм раздразнителна, не ми е мързеливо (напротив, даже имам изключително енергия)Може би има само някакво напрежение в кръста,което пак е необичайно за мен,защото аз нямам болки в кръста преди Ц или напрежение в гърдите,няма такова нещо при мен.
Сега ме е яд,че не измерих Т, но бързах да отида да видя какво се случва.
Не знам, какво да мисля......и миналия месец беше много странен!!!!
Честита Пролет, милички!
Нека слънцето и хубавото настроение ни донесат много усмивки и много бебета!

« Последна редакция: Март 20, 2012, 09:48:50 am от juliana83 »
*
4естита и на  теб   мила,и  дано  наистина  ни  затрупа пролетен   дъжд  от  положителни   тест4ета :D :D :mrgreen: :butterfly: :butterfly: :butterfly:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Честита и на теб.Какво по-хубаво от топло време ,повечко сърчица и после  stork-boy

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*
Спорно гонене на яйчицето мила!! :crossfingers: :pleasantry:
*
Успех в новия ловен сезон,дано да бъде последен за тая година и да видим :bfp: в тази ти графика миличка :bighug:




Жули,Честит празник!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
мила  време  е за любов :bed: дано  да е  последната   и най-дълга  графика :eggsperm: :crossfingers: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Здравейте, милички.... тези дни нямам много време да пиша, но това не значи, че във всеки удобен момент не ви хвърлям по едно оченце. :balk_56: Следя ви всичките така да знаете,нямам много възможност да пиша,но на бързо..... Днес беше второто съдебно заседание по делото с бившия и още няма никакъв резултат,но на мен ми харесва как върви. Много напрежение,много нещо....Днес също си взех резултатите на хормоните,доки каза,че нямам хормонални проблеми и да търся клиника по стерилитет. Ще изчакам още 3 месеца за да свърши Дуфастона и сериозно се залавям за работа, но това не значи че през тези 3 мес. ще се отказвам от целта. Това са и резултатите
TSH резултат- 0.869mU/l рефер. стойности (0.55-4.0);
Prolactin резултат-142.50 mIU/l  реф.стойности (M 86.0-324.0) Ж (127-637);
LH резултат- 4.48 IU/i реф.стойности (М 1.7-8.6) Ж (фол 2.24-12.6, овул 14-96,лут 1.0-11.4, мен 7.7-59;
FSH резултат 5.89 IU/I реф. стойности М(1.5-12.4) Ж(фол 3.5-12.5, овул 4.7-21.5, лут 1.7-7.7, мен 25.8-134.8;
Estradiol резултат 129.20pmol/l  реф.стойности М(28-156) Ж:от 1-10г.-22-99.1, фол 46-607, овул-315-1828, лут 161-774, мен до 201

Пращам ви много целувки,прегръдки,усмивки и много късмет.
*
Резултатите на хормоните са прекрасни миличка,ако и съпруга ти има спермограма и там всичко е Ок си дайде още няколко месеца време преди да тръгнете по дългия и трънлив път на клиниките по стерелитет,защото тогава ще се напрегнете още повече.Правете любов когато си искате и нещата ще се случат от самосебе си според мен,пък ако не-клиниките няма да избягат.Успех миличка :bighug:




 Джулианка,много стиснати :crossfingers: и от мен сладка.Този месец ти пожелавам да видим твоето така очаквано :bfp:. Успех кукло :balk_21: :balk_21: :balk_21:
*
 Имаш и моите стиснати палчета :) Дано получиш за Великден един Велик подарък - :bfp:  :wink:

« Последна редакция: Март 31, 2012, 13:04:51 pm от Krisi88 »


*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #123 -: Април 01, 2012, 19:50:06 pm »
 :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #124 -: Април 03, 2012, 08:45:37 am »
Джулс, успех мличка! Всичко ще се нареди както ти искаш,вярвай! :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #125 -: Април 05, 2012, 17:53:21 pm »
 Джулианка,дай Боже този месец да се похвалиш вече  миличка preggo. Стискам силно :crossfingers:. Гушкам те :bighug: :balk_104: :balk_104: :balk_104: :goodluck:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #126 -: Април 08, 2012, 20:38:09 pm »
 Много късмет кукло :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Цунки :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #127 -: Април 09, 2012, 17:58:33 pm »
 Супер т.днес Джули :balk_103:.Давай все така миличка. Успех :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp1: :balk_104: :balk_104: :balk_104: :goodluck:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #128 -: Април 10, 2012, 13:54:54 pm »
Леле отдавна не съм писала, но твоята графика започва да ми харесва все повече и повече и нещата да вървят усилено към  :bfp: :) Стискам много палци за Великден да имаш щастлива новина  :bfp: :crossfingers: :goodluck: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #129 -: Април 15, 2012, 19:16:22 pm »
 Христос воскресе Джулианка :balk_40:! Нека кажем и наздравица да вдигнем с пълни чаши, че е светъл празник днес. Много здраве да си пожелаем и по-добри един към друг да бъдем и така да възкресим образа на Божия син :balk_21: :balk_21: :balk_21:!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #130 -: Април 16, 2012, 09:31:02 am »
Здравейте,сладурки. От мнооооого време не съм писала, но за секунда не съм ви оставяла не наблюдавани.Просто нямах толкова време за писане,имах хиляди задължения и исках да ги свърша.
Целувки на всички и ви пожелавам Възкресението на Христос да ви донесе много здраве,успехи,късмет,усмивки и много бебета :)
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #131 -: Април 16, 2012, 10:37:38 am »
Охоооооооо дано тук да има  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #132 -: Април 16, 2012, 12:00:22 pm »
тук май  май,ще  изко4и и   другото зай4е :D  дай  боже!!! :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #133 -: Април 16, 2012, 14:07:14 pm »
Стискам палци за положителни емоции и резултати!
Нещата ми се виждат много обнадеждаващи  :goodluck: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #134 -: Април 17, 2012, 10:03:57 am »
Започнаха предменструалните симптоми,че аз пак не вярвам. А и няма други никакви симптоми.
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #136 -: Април 18, 2012, 09:49:43 am »
А,тия да ги няма с предм.симптоми.Направи ни удоволствието с едно положително тесче-време ти е!Страшна графика!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #137 -: Април 18, 2012, 11:07:01 am »
Силно ти стискам палци миличка!Дано и ти да ни зарадваш с  :bfp: този месец  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #138 -: Април 18, 2012, 19:17:31 pm »
 Джули,дано  :witch: те забрави поне за :cloud9:месеца слънчице. Стискам силно :crossfingers: ,това да е вашият месец :bfp:. Много те гушкам :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #139 -: Април 19, 2012, 13:02:33 pm »
Е да,ама не! Дойде мръсницата гадна, е какво да се прави, такъв е живота. Но тя няма да ме спре, няма да ме откаже, загубила съм битка, но не и война!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #140 -: Април 19, 2012, 14:32:55 pm »
Само така Джули  yahoo_33 горе главата.Стискам ти палци и ти пожелавам много късмет през новият ловен сезон  :pleasantry:
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Ей мила къде се загуби?!Нещо този месец ми намирисва че ще видим и твоите две чертички!Този тест за бременнтост мисля, че е грешен защото все пак е много рано, а и това зацапване, което си отбелязала се надявам да е предвещание за  :bfp: тестче.Силно ти стискам палци да видим вече и твоето :bfp: тестче  :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: И аз мисля ,че е било рано . :wink:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Хайде тук да има положително тестче този месец  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp:
стискам ти силни, силни  палци мила.

:bighug: :bighug: :bighug:

Тук съм, сладурки... наблюдавам ви въпреки, че не пиша и мисля, че сега е момента да честитя на някой така чаканите две чертички, много се радвам за вас момичета и благородно ви завиждам  :bighug: :bighug: :bighug:
А що се отнася до мен, просто този и миналия месец ми се налагаха няколко излизания в чужбина и за това не съм писала, но през малкото свободно време надничам тук там и ви наблюдавам.
Целувки
*
Пожелавам ти това да е твоят месец миличка :bighug:Рано е било и според мен за тест,знам,че те гризе отвътре  и затова си го направила.Следващия ще е  :bfp: ще видиш :grouphug2:




Юлиянкаааааааааа още утре те чакаме с теста и с радостната новина. Следя те изкъсо да знаеш :) И аз съм адски нетърпелива да си пусна тест ама се въздържам з-то при мен все още е рано... :) Вторник ще проверя как са нещата. Но утре мисля е твоя :) Стискам много палци и се моля това да е твоя месец  :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck: :goodluck: :babyflips: :bfp: :bighug:

*
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Оле и тука май ще изскочи  :bfp: :bfp:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:

Хайде сладка, не те ли сърбят ръцете  :lol: препишкай едно тестче и ни се похвали  :bfp: :bfp: :bfp:
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:bighug: :bighug: :bighug:

Дано това е твоят месец  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Прави теста и веднага се похвали  :bfp: Ще стискаме палци  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 Джулианка много силно стискам :crossfingers: миличка най-сетне твоята мечта да се сбъдне. Успех сладка.Чакам да ме зарадваш :bfp: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Няма сбъдната мечта  osi_8 Всичко е от времето и жегите.... какво да се прави,но няма да се отказвам!
Хей не унивай, мисли хубави неща и твоето бебче ще дойде при теб!! :bighug:
*
Мила,горе главата!Няма да се предаваш!Бебо ще дойде много скоро-ще видиш!Но с нерви само можеш да си навредиш!! :balk_21:
Изобщо не се нервя, даже се стараех да не мисля, но като закъсня,а това не ми се е случвало от 3 години малко се ентусиазирах, но като ми закъсня толкова ходих при лекаря ми и той каза да го следя много внимателно,дали МЦ ще е като друг път и след като спре да отида и няма да ме бърка, първо ще ме види на ултразвук. Каза,че може да не е МЦ, заради дългата Ову, а може да си е и МЦ, ще видим :)
ох колко ми е познато то ва с надеждата  :? а после....
нищо мила, нов месец нов късмет.
Пожелавам ти всичкия късмет на земята да е с теб този месец и чудото да стане :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #158 -: Август 18, 2012, 21:35:17 pm »
 Юленце, как си миличка. Минавам да те навестя, че гледам отдавна нищо не си ни писала. Как минава лятото? :) Скоро ще видим и нашите две чертички сигурна съм :) :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #159 -: Август 19, 2012, 15:16:48 pm »
Както преди,всичко си е по старо му.... имах надежда този месец (имах много хубавка графика), но тя се изпари преди три дни  :witch:
В понеделник мисля да се обаждам в една клиника да видя за кога ще могат да ни запазят час, ако добия куража, разбира се, така съм решила....... и общо взето това е!
И не се губя, следя всички и знам всичко  :bighug: :grouphug2:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #160 -: Август 22, 2012, 12:49:15 pm »
Момичета имам едно две въпросчета и знам, че вие ще ми отговорите. Най-накрая се престраших и записах час в клинка Щерев при д-р Андреева, казаха ми да си нося всички изследвания, та искам да попитам как обикновенно минава първият преглед,някакви мнения за д-р Андреева и трябва ли да си взема направление от джи-пито за всеки случай. Благодаря ви!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #161 -: Август 22, 2012, 13:05:10 pm »
Juliana83 ето тук може и да намериш нещо полезно http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=24297.0
Ще те помоля ако е удобно след прегледа да ми пишеш на лични и да ми кажеш какви са ти впечатленията, защото и аз смятам да си запиша час ноември-декември месец в Щерев и се чудя при кой лекар да се запиша.Прочетох добри отзиви за д-р Андреева и д-р Савова и мисля при една от двете да се запиша и аз.Успех мила и дано още този месец се случи и вашето чудо! :goodluck: :bfp: :goodluck: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #162 -: Август 23, 2012, 09:56:52 am »
Здравей Джули,
радвам се, че си направила тази стъпка напред и аз смятам да я направя септември-октомври и ще са радвам да споделяш с нас преживявания и впечатления. Направление, доколкото знам, не ти трябва и задължително си носиш всички изследвания. Моята лекарка също ми препоръча д-р Андреева, а иначе съм чула много добри отзиви и за д-р Савова. Аз също ще се записвам при една от двете.
Джули, пиши как стоят нещата с плащанията - всеки път ли се плаща и каква сума и т.н., че при мен това ще е важно.
На 12-ти септември имам записан час (във Вега) за безплатен ехограф и спермограма и като излезнат резултатите ще ходя в Щерев.
Успех в начинанието ти  :bighug:
... пък може да се засечем някой път в болницата  :balk_602:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #163 -: Август 27, 2012, 13:31:02 pm »
Както и да е ще споделя мнение след 20 Септември, исках да зная дали д-р Андреева е внимателна,защото има всякакви лекари, а аз ще ходя с половинката, а той е доста притеснителен и другото което ме интересуваше е финансите, просто да зная как е след първият преглед.
Не искам да чета чак толкова мнения, защото това все пак са лекари-не богове, а и разни хора, разни идеали. Всеки си има различно мнение.
Никой не може да каже каква е като специалист,защото ние не сме чак толкова образовани, ако е така просто нямаше да ги търсим.
Ще споделя мнение за отношението,обстановката,организацията, но по отношение на работата и няма да давам оценка,ако мога да оценя работата и няма да ходя при тези лекари,а ще се справя сама с проблема  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #164 -: Август 27, 2012, 19:59:42 pm »
Аз също ходя в клиника "Щерев",вече 3 пъти съм била,но не при тази лекарка.Много съм доволна от отношението на всички,като се почне от регистратура та до лекарката ми.Много са внимателни,а аз съм обиколила доста лекари и клиники и смея да твърдя,че от тази съм най-доволна.Относно плащането,да,всеки път се плаща,като първия ехографски преглед е 50лв,всеки следващ 30 или 35лв,пише им в ценоразписа.Един път отидох по спешност с леко зацапване и въпреки,че чакалнята беше пълна веднага ме прие лекарката,при която си и ходя от тогава.Това е моето мнение за клиниката,мисля,че няма да сбъркате.Относно парите,да,не е лесно,но в поликлиниките рядко бихте намерили някой да ви обърне внимание,няма да коментирам апаратура и отношение въобще,така,че парите оправдават целта според мен.Успех мила!




Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #165 -: Септември 21, 2012, 10:41:21 am »
Здравейте, мацки
моя преглед мина, вчера бях в Щерев при д-р Андреева. Очарована съм от клиниката, от организацията и персонала. Не чакахме дълго, може би около 15мин. което според мен е напълно нормално. Първоначално влязохме двамата, обяснихме нашата ситуация. Аз носех епикризата от операцията ми и хормоните, които съм правила два пъти тук във Враца. Тя ги прие между другото, каза, че колкото и да ме боцкат и да ги изследват явно с тях няма проблем и ги приема. Започна моя преглед, първо ми огледа гърдите и след това (сега може би ще прозвуча доста тъпо)постави нещо като член в мен (наистина не зная как се казва и честно до сега не са ме преглеждали по този начин). Резултатът беше, че единият яйчник (този на който е била по-голямата киста) е доста по малък, но функционира нормално, а другият е доста по-голям и произвежда голям брой фоликообразуващи клетки(изброи ги до 11), което се оказва, че също не е много добре. Каза, че иска да направим спермограма и аз и отговорих, че сме подготвени, но за нея също се записва час, а ние нямахме. Тя се обади по телефона в лабораторията и ги помоли да ни приемат без час и много благодаря, че се съгласиха. Каза ни да изчакаме да излязат резултатите (около 40мин.)и да се върнем да и ги покажем. Оказа се, че и тя е добра. Разбрахме се да си взема час за вторник(на 25.09) да правим ХУЗК (хистеросалпингосонография)от която доста се притеснявам и във Враца да си направя ПКК(пълна кръвна картина) и СУЕ(РУЕ)-Скорост на утаяване на еритроцитите и ако всичко е наред ще преминем към Вътрематочната инсеминация, но кога ще е ще ми каже след ХУЗК-то. Изписа ми и лекарства - Неофолик мета, Неоксид и Аспирин протект. След това отидох на касата да платя, беше нужно само да си кажа имената. Заплатих 50лв. Очаквах доста повече, и попитах каква е цената на ХУЗК (95лв.) и така...
Сега във вторник пак съм там и доста се притеснявам въпреки че д-р Андреева ми обясни, че тази процедура не боли, но въпреки всичко доста се притеснявам. Ако може някой да сподели. Благодаря! Поздрави на всички  :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #166 -: Септември 21, 2012, 14:06:52 pm »
успех juliana83 :crossfingers:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #167 -: Септември 21, 2012, 15:53:33 pm »
Много се радвам мила, че резултатите при вас за сега са ок и няма нищо притеснително.Надявам се много скоро да видиш двете чертички :) И аз звънях да си запиша час, но тъй като исках да си запиша час чак за края на октомври ми казаха да звънна другата седмица!Много успех ти желая и още този месец да видите  :bfp: тестче :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #168 -: Септември 21, 2012, 16:29:49 pm »
Много се радвам мила, че резултатите при вас за сега са ок и няма нищо притеснително.Надявам се много скоро да видиш двете чертички :) И аз звънях да си запиша час, но тъй като исках да си запиша час чак за края на октомври ми казаха да звънна другата седмица!Много успех ти желая и още този месец да видите  :bfp: тестче :bighug: :bighug: :bighug:
Явно доста хора искат час края на октомври,защото вчера докато чаках да вляза в кабинета (той е точно до регистратурата) чух момичето как обяснява на някой по телефона че графикът още не е готов, да звънне след седмица и половина. Но също разбрах, че вече са го започнали, :cheerleader: кабинетът беше на доста стратегическо място  :jump12:
Мерси за пожеланията, ще пиша как е минало ХУЗК-то!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #169 -: Септември 22, 2012, 11:08:15 am »
Здравей Джулс,
не можеш да си представиш колко ми е полезна информацията, която даваш, защото на 25-ти и аз имам час при Щерев, но съм се записала при д-р Савова. Предполагам и аз ще тръгна по твоя път, ако всичко е наред. Моля те, ти си една крачка пред мен, затова се надявам да даваш информация за това, което ти се случва.
Много хубави новини и успехи!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #170 -: Септември 23, 2012, 11:13:49 am »
Здравей Джулс,
не можеш да си представиш колко ми е полезна информацията, която даваш, защото на 25-ти и аз имам час при Щерев, но съм се записала при д-р Савова. Предполагам и аз ще тръгна по твоя път, ако всичко е наред. Моля те, ти си една крачка пред мен, затова се надявам да даваш информация за това, което ти се случва.
Много хубави новини и успехи!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
В колко ти е часът? Защото аз ще съм там в 9 часа, предполагам че ХУЗК-то не се прави в приемните кабинети, а някъде на друго място, защото доколкото знам след това трябва да се полежи 30/40 мин. и може би ще се разминем някъде по коридорите. Ще пиша след това какво се е случило и как се чувствам. Надявам се да не е болезнено, защото вярвайте ми много ме е страх!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #171 -: Септември 23, 2012, 18:58:37 pm »
На мен часът ми е в 12,30 часа. Ако имах възможност щях да дойда по-рано, за да се видим, но ще излизам от работа в последния момент. Надявам се да се засечем някой друг път и да се запознаем. Силно се надявам да споделяш какво ти се случва и да знаеш, че винаги можеш да разчиташ, ако имаш нужда от нещо. На една позната скоро  правиха това изследване и коментара й беше: "Болката е все едно имаш болезнен мензис. Неприятно е, но е търпимо."
Надявам се при теб също да мине възможно най-безболезнено.
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #172 -: Септември 25, 2012, 13:57:48 pm »
Вече съм си в къщи. И моята хидротубация премина, за мен беше ужасно болезнена, не можах да издържа на цялото вещество и ми направи само половината (20кубика). Д-р Андреева беше изключително внимателна, постоянно ме питаше как съм, на няколко пъти се наложи да спре с впръскването, защото просто не издържах. Стана ми лошо по едно време и явно бях добила особен цвят на лицето и тя ме попита дали ще издържа още няколко секунди и приключихме. Наложи се да полежа малко под нейно наблюдение докато Акушерката отиде да ми донесе вода, даже ме попитаха да ми донесат ли някакво безалкохолно или кафе.
И тук мисля че е моментът да отбележа че заедно с впръскването тя правеше вагинална ехография и след като станах видях, че цялата процедура я има на серия от снимки (на хартиен носител). След това ми изписа някакъв антибиотик (полувинката ще го донесе след малко и ще дам повече инфо за него) и една инжекция МЕРОНИАЛ 150Е, която ми я направиха веднага и се разбрахме на 27 пак да съм там. Процедурата струваше 95лв., а Мерионал-а е 56лв. Тук също искам да подчертая доброто отношение на д-р Андреева,оказа се че няма час за тази дата и тя каза да съм там без час и тя ще ме приеме за да видим за подходящо фоликулче. Сега все още се чувствам зле, но болката вече я няма, само едно неприятно издуване и тежест. Надявам се от тук натам всичко да е наред и безболезнено!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #173 -: Септември 27, 2012, 08:54:01 am »
важното е,че тръбите са проходими
сега като са ги по разрошили шанса за забременяване е много по-голям
късмет
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #174 -: Октомври 02, 2012, 14:18:36 pm »
Здравей миличка,
как мина второто посещение при д-р Андреева? Аз утре в 8ч. съм там за проследяване на овулацията. При теб имаше ли такова?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #175 -: Октомври 08, 2012, 10:23:32 am »
Извинявай, че се забавих, но имах проблем със сайта. И отговора вече ми е безсмислен, но все пак. Да, ходих,но понеже първият преглед беше доста след МЦ и изпуснах месеца.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #176 -: Октомври 11, 2012, 18:12:49 pm »
Късмет сладуранке :bfp: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #177 -: Октомври 13, 2012, 11:31:34 am »
Здравей Джулс,
искам да те питам на теб проследяваха ли ти овулацията, защото на мен досега това ми правеха и чак сега ще ходя на ПКК+СУЕ и на изследването на проходимост на тръбите?
Освен това на мен д-р Савова ми каза, че това изследване се прави в Тина Киркова, при теб къде беше?
ПКК+СУЕ изследванията на кой ден от МЦ ги прави, а хидротубацията?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #178 -: Октомври 14, 2012, 10:50:29 am »
Здравей Джулс,
искам да те питам на теб проследяваха ли ти овулацията, защото на мен досега това ми правеха и чак сега ще ходя на ПКК+СУЕ и на изследването на проходимост на тръбите?
Освен това на мен д-р Савова ми каза, че това изследване се прави в Тина Киркова, при теб къде беше?
ПКК+СУЕ изследванията на кой ден от МЦ ги прави, а хидротубацията?
Както ти казах по-рано, аз за първи път отидох доста след МЦ, имаше доста фоликули и само един беше порасна повече. Два пъти ходих за проследяване, през два дни. Не беше пораснал достатъчно, но не беше дошла Ову-то. На следващия преглед правихме Хидротубацията и ми сложиха 1 инжекция за стимулация, няма точно определен ден за нея, по преценка на лекаря (поне аз така разбрах).
А що се отнася до ПКК и СУЕ то се прави сутрин преди хидрутубацията(аз ги правих предния ден,защото това не е нещо което може да се промени за ден,два или седмица), защото тя-хидротубацията все пак е някакъв вид манипулация. Д-р Андреева ми каза, че ПКК и СУЕ не е някакво супер сложно изследване, което може да се сбърка, освен това минава през здравната каса и ако искам мога да си взема направление от личния и да си го направя някъде където работят със здравната каса или в тяхната лаборатория, където преценя.
А от нея зная, че хидротубацията е хубаво да се направи преди Ову-то, защото освен изследване за проходимост, тя има и ефект на продухване на тръбите и по тази причина в много случай се получава бременност по естествен път.
Но при всеки човек е строго индивидуално, аз се пазя от съвети и гледам да слушам лекаря си, защото ако толкова много разбираме ние от тези неща няма да ходим по болници, а ще се лекуваме сами.
« Последна редакция: Октомври 14, 2012, 10:52:55 am от juliana83 »
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #179 -: Октомври 18, 2012, 09:45:53 am »
Здравейте, милички! Много съм притеснена, вече пет дни ми закъснява, правих тест и е отрицателен. Днес ще ходя на преглед в Щерев, за да видя какво се случва и ми е многооооооооооо гадно, защото всичко ми се получава по-най трудния начин. Този месец трябваше да правя ИНСЕ и сега май няма да се случи. Какво се прави в такива ситуации, когато имащ МЦ като часовник, не съм в критическата, няма бременност, но няма и МЦ (единственото логично обяснение за случващото се според мен е Мерионала)С хапчета ли се предизвиква МЦ? Ще може ли в такъв случай да се направи ИНСЕ? Има ли някой преминал и през това?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #180 -: Октомври 18, 2012, 17:10:19 pm »
Джулс,
не се притеснявай преди да ти дадат компетентно мнение от Щерев. Причините може да са много и да не са сериозни, а може и просто наистина Марионала да е причината. Предполагам, че МЦ може да се предизвика с хапчета или инжекции и да не пропускаш ИНСЕ-то. Проблеми с овулацията ли имаш, че ти биха Марионала?
Не се притеснявай, понякога нещата в главите ни са много преувеличени.
Много кураж ти пожелавам!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #181 -: Октомври 19, 2012, 09:38:03 am »
Ето го резултата - хормоните ми се побъркаха този месец, Мерионала изобщо не е подействал не е имало Ову, съответно още няма МЦ. А защо не е имало Ову, просто не мога да си обясня.....? И сега евентуално ако няма МЦ до неделя от понеделник започвам Дуфастон за 10 дни 2х1, ако всичко върви по план на 3-ти трябва да дойде вещицата и в този случай д-р Андреева смени схемата на Клостила, трябва да го пия от 5-я до 9-я ден и живот и здраве на 13 или 14 Ноември да съм пак при нея и евентуално да правим ИНСЕ-то.
Ужас, при мен всичко трябва да се случва по най-сложния начин.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #182 -: Ноември 02, 2012, 10:44:44 am »
Да се разпиша, аз май не съм имала Ову от доста време. И сега на прегледа на 31 октомври се видя един фоликул - 24мм. След толкова хапчета и инжекции, но дозите не бяха големи, защото за пръв път правя стимулация и д-р Андреева се притесняваше, че ако е голяма дозата, да не направя някоя хипер стимулация. Но както и да е видяхме, че сме постигнали нещо  :cheerleader: макар и един единствен фоликул. Двете заедно решихме този месец да правим бебето по естествен път и ако не се получи, другият месец че увеличим стимулацията и тогава да правим ИНСЕ.
Сложиха ми Прегнил 5000 и сега трябва да правя кекс на 1,2 и 3-ти и на 5-ти да съм на преглед за да видим дали се е спукал. Дано се получи, много силно се моля.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #183 -: Ноември 04, 2012, 12:04:01 pm »
Джулс :) мила минавам да те видя как си и попадам на графика на която много трябва да стискаме палци. Дано този месец нещата да са се получили и да получиш най-големия предколеден подарък :) Стискам ти палци и ти пускам  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Целувки :)

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #184 -: Ноември 04, 2012, 12:49:08 pm »
Дай да се отъркам в теб виртуално  :cuddle: :cuddle: :cuddle:
Между другото и аз много силно се надявам чудото да се е случило сега, хем да е подарък за рожденият ми ден, хем за Новата Година. Даже с половинката това си говорехме, че ако се е случило, ще кажем на всички близки и роднини на Коледа и това ще е нашият подарък.
Но не искам да възлагам много надежди (въпреки , че го правя) защото разочарованието ще е тотално!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #185 -: Ноември 04, 2012, 12:52:44 pm »
Мноооого късмет и хубави новини да ни поднесеш  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #186 -: Ноември 05, 2012, 08:53:37 am »
Търкай здраво, колкото искаш.... дано да съм ти на късмет.... :)  :bighug: :hug2: :cuddle: :cuddle: :cuddle: :cuddle: :cuddle: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21: :balk_21:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #187 -: Ноември 05, 2012, 16:47:07 pm »
Да се похваля, че днес бях на преглед в Щерев..... всичко е супер, пукнал се е фоликула и се надявам да е произвел една невероятно хубава яйцеклетка и да сме успели да я оплодим :))))) Сега ще пия малко Дуфастон и на 15 мога да правя тест. Охххх надявам се да се е получило, защото в противен случай другият месец ще трябва да правя ИНСЕ, а и е много изморително това пътуване. Моля се на господ, за най-големия подарък за рождения ден и Коледа.

п.с. lozenec_girl навестявай ме до 15 да се търкам в теб  :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #188 -: Ноември 06, 2012, 15:43:40 pm »
juliana83 много силно ти стискам палци да се похвалиш с положително тестче още този месец!Успех и много късмет сладуранке :goodluck: :bfp: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #189 -: Ноември 07, 2012, 17:06:58 pm »
пожелавам ти го от цялото си  сърце....
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #190 -: Ноември 10, 2012, 20:43:26 pm »
 Джулианка,успех миличка :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #191 -: Ноември 16, 2012, 09:49:01 am »
Мерси, милички..... но вече правих тест и е отрицателен  :balk_144: Ще чакаме да дойде вещицата и вече ще парим ИНСЕ, какво да се прави, продължаваме напред!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #192 -: Ноември 16, 2012, 20:14:46 pm »
Не се разстройвай мила ... дано още първото ИНСЕ бъде успешно за вас.  :bighug: Вие колко месеца след хидротубацията правихте опити за естествено забременяване? Кога ти е планирано ИНСЕ-то? Ясно ли ти е общо колко пари излиза процедурата, че декември най-вероятно и мен ме чакат твоите стъпки.
Много успехи!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #193 -: Ноември 17, 2012, 19:45:57 pm »
Вие колко месеца след хидротубацията правихте опити за естествено забременяване? Кога ти е планирано ИНСЕ-то? Ясно ли ти е общо колко пари излиза процедурата, че декември най-вероятно и мен ме чакат твоите стъпки.
Много успехи!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Хидротубацията беше на 25 Септември, сега след като ми дойде трябва да ходя на контролен преглед, за да видим дали няма кисти и да правя пак стимулация. След това като се видят как вървят нещата, евентуално ще бъде насочена дата за ИНСЕ. Процедурата е около 500лв, в които пари влиза всичко, даване на материал, обработването му и самата процедура.

Сега искам да попитам нещо, правих тест на 14 (преди 3 дни), днес трябваше да ми дойде (тъй като бях на Дуфастон, а след спирането му М идва 3 дни по-късно, което е днес) Нямам предменструални симптоми, освен раздразнителност, но от вчера ми се гади, без причина. Снощи, вечерта имаше и повръщане, днес пак имаше гадене, даже се зачудих защото бях на вън (сред природа) в смисъл нямаше никаква причина, днес се чувствах много изморена и много ми се спеше, странно! Какво мислите вие, някакъв съвет, на какво се дължи?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #194 -: Ноември 24, 2012, 12:21:45 pm »
lozenec_girl, къде си момиче  :bighug:
До края на този месец и два/три дни от другия искам всеки ден да ме навестяваш да се търкам в тебе  :cuddle: :cuddle: :cuddle:
Започвам подготовка за ИНСЕ и си ми нужна, най-вероятно процедурата ще е края на другата седмица или по-другата, така, че....... :cuddle: :cuddle: :cuddle:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #195 -: Ноември 24, 2012, 14:40:28 pm »
Много успех ти пожелавам и положителен резултат от ИНСЕ-то.
Разбра ли каква е горе-долу цената на стимулацията и с каква продължителност е?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #196 -: Ноември 25, 2012, 12:07:43 pm »
Много успех ти пожелавам и положителен резултат от ИНСЕ-то.
Разбра ли каква е горе-долу цената на стимулацията и с каква продължителност е?
Стимулацията(за сега)е с Клостилбегит(но по-голяма доза), предполагам, че ще има и нещо друго, но това ще разбера в другите прегледи.
За самите прегледи вече не плащам, защото са подготовка са ИНСЕ и влизат в цената на процедурата, както вече съм ти казвала в тази цена влизат всичките прегледи до процедурата, взимане на материал, обработването му и самата процедура. Цената е 450лв. предполагам, че в края на другата седмица или началото на по другата ще е ИНСЕ-то, но това все пак може с точност да се каже само с преглед. Това е, стискам си палци. А с теб какво се случва, до къде стигна?
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #197 -: Ноември 25, 2012, 12:22:53 pm »
juliana83 , стискам ти палци да се получи от първия път  :D
На мен сигурно също ще ми се наложи инсеминация, така че ще те следя  :D
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #198 -: Ноември 25, 2012, 14:27:12 pm »
В моята тема пиша какво ми се случва, за да не спамя твойта тема - http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=47675.100
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #199 -: Декември 02, 2012, 23:02:03 pm »
Здравейте, сладурки.....
Да ви разкажа, в Петък бях на София (нали се подготвях за инсеминация). Бях там в 10:30 както се бях разбрала с д-р Андреева за да ми вземат кръв за изследване на хормон LH и Estradiol, а часа ми за преглед беше в 12:30 за да ми станат готови изследванията. Чакахме с половинката два часа пред клиниката и като дойде часа за преглед аз влезнах. Д-р Андреева погледна изследванията и бяха супер, започна прегледа и какво..... Изненада беше се пукнал фоликула, за двата часа чакане, и се случи, моята Инсеминация беше спешна. Викнах половинката, той даде материал, обработиха го и аз отидох за процедурата. Не трая повече от 2/3 мин, но после лежах 40 мин и си тръгнах. Изписаха ми Утрогестан и Дуфастон, на 14 трябва да направя теста, ако е положителен да продължа лекарствата и след 10 дни да съм на преглед, ако е отрицателен до 5 ден на Ц да съм в София за подготовка на следващата Инсеминация. Надявам се да съм късметлия и да се е получило от първия ден, тъй като на 30 Ноември (когато се случи всичко) имах роден ден, всеки който ми се обади ми пожела каквото си пожелая да ми се сбъдне и аз винаги си пожелавах едно и също.....дано!
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #200 -: Декември 03, 2012, 08:20:32 am »
juliana83 ,Пожелавам ти от сърце първата инсеминация да е успешна .Стискам силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:и очаквам прекрасен резултат от теб
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #201 -: Декември 04, 2012, 09:50:26 am »
juliana83  силно съм стиснала палчетата и няма да ги пусна докато не ни кажеш след 10-тина дни положителния резултат :bfp: :goodluck: Много успех мила!Пожелавам ти за коледа да имате страхотен подарък по елхата  :bfp: :crossfingers: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #202 -: Декември 04, 2012, 16:49:13 pm »
juliana83  силно съм стиснала палчетата и няма да ги пусна докато не ни кажеш след 10-тина дни положителния резултат :bfp: :goodluck: Много успех мила!Пожелавам ти за коледа да имате страхотен подарък по елхата  :bfp: :crossfingers: :bighug:
Благодаря ти слънчице и дано при теб всичко се нареди и не го мисли толкова проблема, защото колкото повече го мислиш, толкова по-голям ти изглежда той. Гушкам те и подкрепям с цялото си същество!  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #203 -: Декември 04, 2012, 18:45:34 pm »
Силно стиснати палци и от мен!  :crossfingers: :goodluck: :bighug:

Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #204 -: Декември 23, 2012, 11:18:36 am »
Е за съжаление първата Инсе е неуспешна, този месец ще пробваме да се случи по естествен път, защото Ову-то се пада на 30 или 31 Декември, ще си пожелая на Коледа и дано се получи, нали стават чудеса, ако ли не януари пак в клиниката......
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #205 -: Февруари 15, 2013, 21:17:26 pm »
За съжаление и втората е неуспешна  :balk_144: :balk_145:
Но от няколко дни се чувствам много зле, отпаднала, изморена..... онази вечер повръщах няколко пъти и още не мога да се оправя, нищо не ми се яде и все ми е лошо, това е някакъв вирус и е много гаден. Сега ще чакам и вещицата за да бъде гадостта пълна.

П.С.boncheva много се радвам за теб и се радвам че макар и с много малка част съм се докоснала до твоята радост(спомням си колко беше притеснена за първият си преглед и когато д-р-ката се беше забавила с обаждането и т.н.). Радост която в скоро време ще има и slanceto87(която също много се е притеснила, но и тя ще ни зарадва още от първия опит) , и pleyada, и MARGARITA19711 и няма да изреждам повече, че ще да е много дълъг списък. :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #206 -: Февруари 15, 2013, 21:27:38 pm »
 juliana83, благодаря ти миличка, само не мога да разбера след като не ти е дошла онази защо си така отчаяна???
ТЯ НЯМА ДА ДОЙДЕ  :D
мисли позитивно!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #207 -: Февруари 16, 2013, 09:05:26 am »
Изпращам ти много  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Дано скоро всичко при теб приключи с  :bfp:
Ще минавам през вашите темички, дано ви донеса много късмет  :bighug: :goodluck:
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #208 -: Февруари 16, 2013, 10:49:48 am »
juliana83 съжелявам  :(
Желая ти успех в този цикъл  :D , всяко зло за добро  :wink:!
Re: Моля,коментиряйте графиката ми-графиката на juliana83
« Отговор #209 -: Февруари 21, 2013, 12:51:09 pm »
Започнах стимулация за трета Инсеминация.
Вчера като влязох при лекарката, тя така ме погледна, по физиономията ми разбра защо пак съм там.... а на мен това ми трябваше, около 10мин не можа да ме успокои за да ме прегледа :bighug: прегръщам я за което.
Този месец ще ми е малко по агресивна стимулацията, ще пия Клостил-а по 3 пъти на ден и инжекциите са ми нови (но не можах точно да разбере каква е разликата от старите)Новите са Менопур, разбрах само че се изписват при Ин витро процедури. Надявам се този път да докараме фоликулите до повече от един.
Стискам си палци на мен и на всички бебеправещи   :goodluck: :goodluck: :goodluck: