0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #180 -: Март 10, 2012, 15:37:26 pm »
много  хубаво стихотворение,така е  това е ЖЕНАТА :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #181 -: Март 16, 2012, 22:10:06 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #182 -: Март 17, 2012, 12:52:23 pm »
 :hug2: мила   кратка по4ивка :sleeping:   и после  яка  атака :bed:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #183 -: Март 14, 2013, 09:14:24 am »
Ето , че тук имало приятна изненада :youwoman: :youwoman:
Малко със закъснение Честито Делфинче!

*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #184 -: Март 14, 2013, 10:40:13 am »
ооо мили4ка  4естито и от мен  ,пожелавам ти най-хубавите  9 месеца!!! :ballons: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
*
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #185 -: Март 14, 2013, 13:29:53 pm »
Честита радост и от мен!!!Желая ти лека и спокойна бременност и здраво бебче на финала!Бъди много щастлива и се наслаждавай на всеки ден от предстоящите 9 месеца :wink:




Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #186 -: Март 14, 2013, 20:57:11 pm »
Благодаря ви много, момичета  :balk_21:
След толкова много чакане най-после и на нас се усмихна щастието! А стана токова неочаквано, само като си помисля и още не мога да се начудя! След година и половина постоянни опити, следене на овулация и мерене на температура буквално ни писна и решихме да си починем. Аз започнах нова работа края на миналата година и ми беше толкова напрегнато, че бебето ми беше последната мисъл. Вечер едва дочаквах да помириша възглавницата и вече бях някъде мнооого далеч.

Освен това след неуспешните опити бях убедена, че имаме някакъв проблем и си казах, че дойде ли новата година, започваме с изследванията. Речено - сторено! Започнахме със спермограма на приятеля ми, която се оказа отлична, че и доста над средното ниво. Ами тогава проблемът оставаше да е в мен. Изчаквам предстоящата менструация и айде на изследвания. Че и лекар си бях избрала! Е, чаках, чаках, ама то не иска да идва. Пък аз съм сигурна, че ще дойде, понеже през целия месец сме правили секс точно веднъж, и то съвсем не когато трябва. Даже сърчицето го отбелязах след като разбрах, че съм забременяла, но съм сигурна, че беше в този ден. Накрая, 5 дни от закъснението, реших за майтап да си направя тест, че да си избия всички невъзможни мисли от главата. Е, честно, трябваше да направя 3, за да повярвам!

Нататък няма да разказвам за голямата радост. Много се надявам всичко да е наред и октомври да си имаме едно хубаво малко същество и .... мноооого безсънни нощи  :cheerleader:

Та изводът от всичко това, милички, е, че бременността знае кога да си дойде и избира най-подходящият момент. Не говоря за момента, който НИЕ смятаме за най-подходящ. Господ, Вселената или кой знае какво там горе бди над нас - си знае работата!

Така че отърсете се от негативните мисли, не превръщайте желанията си във фикс идея и се отпуснете! Просто се наслаждавайте на всеки ден и щастието няма да закъснее. Може би както при мен, ще дойде най-неочаквано, с което радостта и изненадата ще са двойно по-големи!
Обичайте се, бъдете позитивни и всичко ще се нареди! Убедена съм!
Целувам ви всички!  :bighug:

Оффф, цяла тирада написах!!! Някой да не би да я прочете??  :balk_132:
Re: Хайде на графиката на Делфинчето ;-)
« Отговор #187 -: Март 14, 2013, 23:25:24 pm »
Честито и от мен :cheerleader:!Лека бременност и ти пожелавам най-невероятите деwет месеца :cloud9: ,а на финала едно пухкаво и здраво бебче! :babyflips:
Да  и аз прочетох всичко ,че и два пъти!
Дава ми много надежда! :bighug: :bighug: :bighug: