0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #40 -: Август 15, 2011, 08:30:51 am »
Пътувахме последните дни, Бебе, и нямаше как. Стигнаха ми
въпросите на роднините на съпруга ми, ама болна ли си, че си носиш термометър, ама какви са тия хапчета, дето ги пиеш... та ми оставаше само и тестовете да помъкна и щяха да ми сложат диагноза :balk_600: Пак ще се пробвам тия дни, пък да видим.
Целувчици, миличка :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #41 -: Август 15, 2011, 16:11:15 pm »
 И аз мисля,че овуто предстои кукло,за това се обичайте  много тези дни :balk_56:.А на роднините никак не обръщай внимание.Всичките са такива.Стискам палчета за теб .Дано този месец ни се похвалиш с  :bfp1:. Цункам те :goodluck: :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #42 -: Август 15, 2011, 16:20:28 pm »
и аз мисля, че предстой, така че се захващайте за работа, никакво отстъпление. А защо си дала на роднините да те разкрият, аз винаги си нося термометъра и хапчетата, но за две години никой не ме е хванал, приемам че това е нещо лично и човек, който не е минал по този път не би разбрал.  8)
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #43 -: Август 15, 2011, 16:37:24 pm »
Абсолютно си права, Цвети, но не можеш да си представиш за какви хора става въпрос  :balk_132: Влизат си в стаята, където спим ние, пипат, където не им е работа ... изобщо... Ама, както казва мъжът ми, въпрос на въспитание :)
Много ме обърква тоя цикъл, не мога да преценя колко дълъг е, че да не се притеснявам, кота ми падне Т. Сутринта, като видях 36,4 ми идваше да ревна  :balk_133:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #44 -: Август 15, 2011, 19:36:20 pm »
Не не,няма да плачеш...а днес правете  :balk_68: :balk_68: ,а ние ще стискаме палци...да не изпуснете ову-то ,че ще те  osi_6 :bighug:


Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #45 -: Август 16, 2011, 09:01:33 am »
Jolie, много си сладка  :balk_104: :bighug: Дано да сме я хванали, и аз затова се моля :)
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #46 -: Август 16, 2011, 13:33:46 pm »
Стискаме палчета да срещнете непослушковци с целта, въпреки че вие си имате сърчице днес продължавайте с  :pleasantry:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #47 -: Август 17, 2011, 08:21:03 am »
Момичета, мислите ли, че съм имала О този месец? Чудя се, понеже имам някакво покачване на Т, но май не е достатъчно  :balk_144:
Търсих инфо за фоликулометрия, но не успях да намеря темичка. Някоя от вас знае ли нещо?  osi_1
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #48 -: Август 17, 2011, 09:41:19 am »
Нека да видим и утре температурката как ще е.Ако и утре се задържи висока,може да е била на 16 ден  :goodluck:

Вярвам!!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #49 -: Август 17, 2011, 19:11:56 pm »
Момичета, мислите ли, че съм имала О този месец? Чудя се, понеже имам някакво покачване на Т, но май не е достатъчно  :balk_144:
Търсих инфо за фоликулометрия, но не успях да намеря темичка. Някоя от вас знае ли нещо?  osi_1

Според мен има повече от 1 фоликул.
Не е сигурно дали ще има О.

Фоликулометрия

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #50 -: Август 18, 2011, 15:55:48 pm »
Денис, много ти благодаря за мнението. За съжаление, сигурно си права.
 
 Момичета, мислите ли, че в моя случай, е подходящо да се направи фоликулометрия или няма да има смисъл от нея? Миналия месец графиката изглеждаше по подобен начин, което ме кара да мисля, че не е единечен ановулаторен цикъл, а правило :balk_144:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #51 -: Август 19, 2011, 08:50:30 am »
Според мен фоликументрията си е много добро решение Аси..късмет миличка :bighug:


*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #52 -: Август 19, 2011, 09:03:48 am »
Фоликулометрията е добър избор, не се отчайвай дори и да има някакъв проблем в О , всичко може да се оправи , все пак има достатъчно медикаменти за да се предизвика, важното е да си избрала точния лекар , който да избере подходящото лечение за теб.Успех и ни дръж в течение с това което става около теб. :bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #53 -: Август 19, 2011, 09:56:34 am »
Не се притеснявай от фоликулиметрията - не боли! Чрез ехограф се прави снимка на фоликулите и се следят доминантните. Но да знаеш, че се посещава гинекологът 3-4 пъти и се следи големината на фоликулите - това е наблюдението. И за да се даде някакъв сигурен извод, трябва да се проследят няколко цикъла. Но не е страшно и не боли! Успех ти желая от сърце!  :flower:
 
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #54 -: Август 19, 2011, 10:39:13 am »
Благодаря ви за подкрепата, милички :grouphug: Не ме е страх, че ще ме боли, аз съм мъжко момиче  :balk_600: Всъщност, не знам защо се казва така, когато повечето мъже са големи пъзльовци  :balk_71: Страх ме е, че ще излезе, че нямам доминантни фоликули и О. А понеже нямам много инфо, още повече се шащкам, не знам какво да очаквам  :balk_160:
Целувам ви, момичета, много късмет на всички ви  :balk_104:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #55 -: Август 19, 2011, 10:58:25 am »
Не се притеснявай! И да нямаш ову, ще ти изпишат хапченца за пиене и въобще изследванията продължават поне 3-4 месеца до евентуална окончателна диагноза, затова ще имаш време да свикнеш, че няма нищо страшно. А колкото по-отрано започнеш с изследванията, толкова по-близо ще си до бебчо. Даже ще ти се ще да кажеш: "Хайдеее, казвайте какво ми има и ми давайте вече хапчета да пия, че ще се побъркам от чакане вечеее!!! Искаааам БЕБЕЕЕ" (може би както мен де :oops:)
Така, че (от личен опит), колкото по-бързо се престрашиш да започнеш не само със самомониторингът (който вече правиш), но и с консултациите, толкова по-бързо ще ти се повишат шансовете за бебче.
И тогава ще празнуваме  заедно! :kaos7: (безалкохолно шампанско де ;) )
« Последна редакция: Август 19, 2011, 11:04:45 am от rosefromstars »
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #56 -: Август 19, 2011, 13:48:41 pm »
Да, миличка, много си права. Точно така е. Аз даже си мислех да отида при доктора и да му кажа да започне да ме изследва за възможно най-лошото, че да не ми губи времето.
А колкото до празнуването, и с бистра водица да е, няма да се оплача, с най-голямо удоволствие, само поводът да дойде  :coke:
:bighug:
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #57 -: Август 19, 2011, 17:53:20 pm »
  Аселинка,като ти гледам графиката,може и овуто да е днес. Обичкайте  :bed:се и ако е писано да стане,ще стане. Много те гушкам миличка :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:.
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #58 -: Август 21, 2011, 19:53:46 pm »
Късмет миличка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Моля за коментар на графиката ми
« Отговор #59 -: Август 22, 2011, 08:04:42 am »
Късмет при доки и дано откриете бързо ако има нещо , за да може по скоро да се появи и бебчо. :crossfingers: :bighug: