0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #20 -: Юни 14, 2007, 22:28:29 pm »
Каси, просто питах,виждат ми се много.Но докторът ти  си е знаел най-добре. :lol:
И аз исках да ми върнат повече, но при нас не може

подрави и целувки



благодаря! целувки и на вас! :D скоро ще ти пиша на лични, че ме хваща вече треската на близнашката майка. :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #21 -: Юни 16, 2007, 23:21:53 pm »
Успех! Много добър резултат. При мен от 9, само 4 бяха годни. Оплодиха се три, но нямах късмет.
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #22 -: Юни 18, 2007, 11:19:50 am »
E,мина и при мене първия ми трансфер.Както вече ви казах,имах годни 7 оплодени яйцеклетки.Когато док ми ги показа на монитора се видя,че всичките са с дебела периферия-каквото и да значи това.Върна ми 4,като единят от тях не беше добър,но пък имаше по-малка периферия в сравнение с другите.
Това е от мен.Каквото трябваше-беше направено.Сега просто си чакам.
Целувки на всички.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #23 -: Юни 18, 2007, 12:26:12 pm »
E,мина и при мене първия ми трансфер.Както вече ви казах,имах годни 7 оплодени яйцеклетки.Когато док ми ги показа на монитора се видя,че всичките са с дебела периферия-каквото и да значи това.Върна ми 4,като единят от тях не беше добър,но пък имаше по-малка периферия в сравнение с другите.
Това е от мен.Каквото трябваше-беше направено.Сега просто си чакам.
Целувки на всички.
lilola, пожелавам ти много късмет и положителен тест!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #24 -: Юни 18, 2007, 14:25:26 pm »
Lilola, успех. Вярвай в себеси и ще успееш. Постарай се много да не го мислиш и релаксирай. Ще стискам :crossfingers: за :bfp:. При мен от четири извадени яйцеклетки, две се оплодиха и тях ми върнаха. Утре е деня за теста, остават ми само няколко часа чакане. Дано да е за добро..
Успех  :D :D :D
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #25 -: Юни 18, 2007, 14:29:31 pm »
Lilola, успех и спокойствие идните две седмици! Мисли си само за хубави неща - те ембриончетата от това имат нужда!
Ralies, пожелавам ти най-положителния тест утре и спокойни 9 месеца!
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #26 -: Юли 02, 2007, 14:15:51 pm »
Както ви обещах......
На 16 ден от трансфера на 4 оплодени яйцеклетки - ЧХГ=0.454.
Мразя това число!!!!!
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #27 -: Юли 02, 2007, 15:02:28 pm »
Съжалявам, миличка  :bighug:
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #28 -: Юли 02, 2007, 15:46:06 pm »
И аз съжалявам Liola.
Днес ми е 10 ден от трансфера на 3 оплодени яйцеклетки и корема ме боли така, както ме боли, когато ми идва МЦ...Мисля си,че и този опит ще завърши с неуспех...Нямам търпение вече.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #29 -: Юли 03, 2007, 11:37:56 am »
И аз съжалявам Liola.
Днес ми е 10 ден от трансфера на 3 оплодени яйцеклетки и корема ме боли така, както ме боли, когато ми идва МЦ...Мисля си,че и този опит ще завърши с неуспех...Нямам търпение вече.

kapka_lubov, не се предавай накрая! Признаците на ранна бременност се покриват с ПМС. Не се отчайвай!  :nono:

Успех!  :D

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #30 -: Юли 03, 2007, 14:29:19 pm »
Deep,благодаря ти за окуражителните думи.По принцип съм забранила темата в къщи.Не искам да си правя излишни планове.Изчетох доста за признаците,но страха от нов провал ме кара да мисля всеки път при лека болчица,че ми идва.И все пак надежда има,нали? :crossfingers:
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Re: оплодени яйцеклетки
« Отговор #31 -: Юли 03, 2007, 14:49:01 pm »
Дори не подозираш, колко надежда има. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери