0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #340 -: Май 08, 2020, 16:56:34 pm »
Здравейте, отдавна ви чета и благодарение на много момичета тук (съвети и подкрепа) си имам едно прекрасно момченце.
Миналата година решихме, че ще стартираме опитите за нов плен на семейството, предвид, че бях на 35 (вече съм и на 36). Разбира се не стана "веднага". Реших да си помогнем с малко добавки и да си почнем с изследвания, хормони, спермограми и т.н. По съвет на момичетата от форума, започнахме добавки Feril Aid от януари, имахме час за специалист за края март месец, но пропадна, заради карантината.
Този месец ми закъсня, направих тест, който се оказа положителен, днес се видя, че има жълто мехурче и отговаря на кр.на 5-та седмица. След 2 седмици имам час за сърце. И от сега отново съм притеснена, все едно не съм минала през това. Даже не исках да пиша, но реших, че ще е по - добре да споделя. Преди малкия, имах неуспешна бременност, последвана от кюртаж, неуспешна инсеминация и сега се надявам да не идва същият сценарий.
Благодаря Ви още веднъж, Зачатие и момичета, защото сте огромна подкрепа  :D
« Последна редакция: Май 08, 2020, 18:06:35 pm от bonbolini »
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #341 -: Май 08, 2020, 17:43:41 pm »
Стискам палци всичко да е наред Бонболини! Добре дошла при нас!
Аз бях днес на ФМ. Бебка е пораснала1.2кг. Накрая така се въртеше, че краката й бяха на главата.  ☺





*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #342 -: Май 08, 2020, 18:09:03 pm »
Оо Румито, супер новини:* бонболини, чхг следяхте ли? Май е добре при такива случаи! Надявам се всички да бъде наред този път!
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #343 -: Май 09, 2020, 19:02:04 pm »
Бонболини, честито и аз съм с пожелания за лека и безпроблемна бременност с щастлив финал.
Имам силно главоболие. Днес цял ден ме мъчи. Студен компрес облекчава, но не минава съвсем и скоро след това пак става нетърпимо. Ако и утре продължи ще звъня на лекар. Взех мебели за детската, но не за бебето и нямам търпение да видя новият вид на стаята 🤗

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #344 -: Май 09, 2020, 19:23:45 pm »
Лято пий вода!
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #345 -: Май 10, 2020, 11:55:37 am »
Бонболини,лека бременност!
Аз напоследък каквото ям и след един час съм в тоалетната,до петия месец не можех без лактулоза,сега обратното.
Снощи се събрахме с приятелките ми "за последно",и всички мислят че другата седмица ще раждам😁.Ама беше много весело.
Лина,как си ти?
Лято,аз като митках навън по цял ден преди короната и не пиех много вода ме цепеше главата,така че пий.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #346 -: Май 10, 2020, 12:01:40 pm »
Мда, Слънце. Скоро ще е. Организмът ти се чисти. Аз бях така със Симеон. При мен първото, което започна като дойде дена за раждането, беше разстройство в 4ч сутринта. Оставяй багажа до вратата.😉
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #347 -: Май 10, 2020, 14:20:51 pm »
Днес не ме боли. Ми вчера като ме заболя и започнах да се наливам с вода, надявах се да е от това и да мине, ма не би. Чак вечерта, малко преди да заспя ме поотпусна и се унесох сладко.
Слънчице, направо всяка сутрин или вечер драсвай тук по едно "всичко е наред" и да сме спокойни. Ми то не остана, леле. Макар, че щом оня ден си усетила смъкването имаш около седмица вероятно. Ма не е много сигурно. Айде, стискаме палци и почваме обратно броене ♥

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #348 -: Май 10, 2020, 16:27:17 pm »
Бонболини честито и лека бременност.
Лято и аз съм на мнение че водата върши чудеса.
Слънчице наслаждавай се всеки ден на бременното коремче, че знаеш ли как липсва после. Аз си гледам снимка от деня преди да родя и си викам как съм имала такъв голям корем, а не ми пречеше кой знае колко много. Стискам палци всичко да мине наред.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #349 -: Май 10, 2020, 17:54:14 pm »
Слънчицето, ами нещо на 2рия етаж не съм много стабилна. Колкото повече време минава, толкова по-сдухвам.  Чакам да ме зарадваш на заветната дата ;)Или е такъв момента. Лято, пийвай вода- много е важна. Честита стая!
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #350 -: Май 10, 2020, 22:54:49 pm »
Бонболини, добре дошла, лека и спокойна бременност! ❤️❤️❤️
Лято, на мен също водата ми помага, но пий през целия ден и ще усетиш разликата.
Слънцемое, винаги се радвам, като пишеш! Целувки на бебка!
Слънчицето, с теб сме! 🍀🍀🍀
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #351 -: Май 11, 2020, 08:49:20 am »
Бонболини, помня те!Честито, лека и безпроблемна бременност!

Слънцемое, дано ви се получи!

Слънчицето, не остана, скоро ще ни зарадваш.

Лято наистина пий вода повечко.Аз имах много силно главоболие хормонално и просто търпях.Парацетамола хич не ми помагаше.

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #352 -: Май 11, 2020, 09:39:03 am »
Слънчице и при мен беше така преди да родя. Мислех, че е от притеснение, но явно не   :D Пожелавам ти много лесно и бързо раждане 😘
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #353 -: Май 11, 2020, 12:38:56 pm »
Благодаря ви,момичета!
Днес бях при Александров,всичко е наред,расте момата,къмто 4 кг се очертава,бузанка голяма да я насерат кокошките.
Много добре и подвижна съм,чистя си,готвя си ,вчера вървях доста на Златните,вечер е тегаво само.
Лина,дръж здраво!Всичко е наред,дишай спокойно.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #354 -: Май 11, 2020, 16:27:31 pm »
Слънчицето, пу-пу! Браво. Ам тя 'щото е висока и толкова я изкарват. Сега питанката е дали ще е близне или теленце :) Шегувам се разбира се. Аз иначе днес съм друга бира, бебето ме събуди в 4ч , нещо се беше превъзбудило, та сега съм щастлива, но просто вчера не ми беше ден нещо.
Утре чакам с нетърпение ФМ във Фемина, да го дооогледат (ехокардиография) Моля се всичко да е наред и този път да си гушкам бебче  :goodluck:
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #355 -: Май 11, 2020, 16:43:19 pm »
Мила, Лина! Ще си го гушкаш! Прегръщам те! Прекрасно звучиш!
Слънчицето, чудна бебка, браво на теб за подвижността и всичко, изгледах твоя сериал за приказките, ама той само 2 сезона и май ще наблегна на книгите.  :balk_172:
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #356 -: Май 11, 2020, 20:03:28 pm »
Предпочитам теленце,жените близнаци са ми малко драматични личности.
Лина,ще го гушкаш,не мисли негативни неща,всичко ще е наред.Стискам палци за ФМ.
Кукапетъл,и аз що книги изчетох,обаче нещо станах много разсеяна по едно време и го ударих на сериалите по hbogo."Деянието" е много добър по историята на Джипси Бланчард,тя беше нашумяла доста.За един ден го изгледах ,той един сезон.Също и "Убивайки Иив" много ми хареса,но книгата си е книга.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #357 -: Май 11, 2020, 20:43:01 pm »
Аз как стисках да не излезе близнаци, че не беше сигурно, че е момиче. А аз мъже близнаци само като чуя... Та накрая не искаше изобщо да излезе, та от тогаз за зодии желание нямам хахаххахаа....
Ай Слънце, започвай да миеш прозорците, че да ни зарадваш...

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #358 -: Май 11, 2020, 20:50:23 pm »
Яничка,сакън !Прозорци не мия😆,нашата къща е 110 годишна и е по 3.40 висока всяка стая,само един таван окачи мъжа ми и е 2.60 там.Той мие прозорците със стълба и едва ги стига,аз отдолу чистя само,то е двойна дървена дограма с орнаменти,страшно изнервящо е.
Как не беше сигурна че е момиче?Не ти ли казаха?
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #359 -: Май 11, 2020, 22:01:41 pm »
Добре де, измий мивката. Нещо там с гнездене свързано...  :lol:
Ми в Англия има 2 ехографа. За мен понеже съм красива, бяха 3. В 12-та не казват, зашото има там едни религии които ако е момиче го... абе както и да е. Пък и при мен беше 50 на 50 положението. После в 20-та беше на 70% сигурно, че е момиче. На последният в 36-та нищо не можаха да видят, че беба вече беше мнооого голяма. Та така... бях на 70% сигурна, че е момиче, което изобщо не беше за мен ОК, че да го раждам в Близнаци хахаха...

26.09.2019