0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #820 -: Януари 23, 2011, 14:15:59 pm »
Здравейте момичета,
някоя от вас има ли информация д-р Владимиров дали е на работа утре?
Звъня в клиниката, никой не ми отговаря, нормално в неделя... Искам да зная имате ли информация за негови отсъствия, за да зная утре дали ще отсъствам от работа.
Благодаря ви!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #821 -: Януари 23, 2011, 19:48:45 pm »
Мишле82, клиниката в неделя не работи, така, че няма кой да ти отговори на телефона. По принцип Владимиров е на работа всеки ден, включително и в събота. Не съм сигурна дали утре ще е там, ако не ти е спешно се обади утре и провери за вторник ... Успех!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #822 -: Януари 23, 2011, 19:53:35 pm »
Да,да, зная че не работи в неделя. Исках да зная просто дали не ползва някяква дълга зимна почивка, или си е на работа.Иначе е спешно, утре съм там :)

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #823 -: Януари 23, 2011, 20:01:22 pm »
А защо да не е там? По принцип си е на работа, отпуската му свърши и докторът е на линия всеки ден, понякога и в събота, след предварителна уговорка. Ако не му се наложи нещо екстрено - док със сигурност в понеделник около 8 часа е в клиниката. Успех на прегледа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #824 -: Януари 23, 2011, 20:17:53 pm »
Мишле82 отивай утре на преглед. И попитай доктора кога се мести клиниката и къде? Те скоро се местят в Студенски град някъде.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #825 -: Януари 23, 2011, 20:26:40 pm »
В четвъртък сутринта бях в клиниката и доктора си е на работа. Каза, че ще се местят в Студентски град, новият адрес щял да бъде обявен на сайта им и телефоните си оставали същите.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #826 -: Януари 23, 2011, 21:28:16 pm »
Благодаря ви!! Ще питам и за местенето и ще постна акт.инфо ;)

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #827 -: Януари 24, 2011, 16:14:49 pm »
Момичета, следващата ни среща с д-р Владимиров е на 09.02. Изрази мнение, че до тогава може клиниката да е в новата сграда. Студентски град, зад МЕИ, до х-л Витоша имало две стъклени сгради. Едната по-ниска, другата по-висока. Ние сме в по-ниската. Хотела го зная къде е, за тези сгради не се сещам, дано лесно се ориентираме :)))

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #828 -: Януари 31, 2011, 18:53:11 pm »
Здравейте момичета,
имам нужда от вашата помощ !
Аз съм от София и от много мислене бяхме решили да подаваме документи за ИКСИ в Плевен КИРМ.Другата седмица трябва да нося документите.
Днес обаче ми дойде друга муза и идея, че искам при Владимиров да се запиша - никога не съм била при него на преглед, но от хилядите постове, които сте писали излиза,че е доста добър.И там са специалисти по Матурациите !!!
Даже си мести клиниката, което ми е още по-удобно.
НО / голямото НО / -днес видях също , че за момента няма да има договор с Фонда !!!

Според вас какво е наи-удачно да направя, за да не губя време ?
Дали може да подам документите от Плевен, но в последствие докато ми дойде реда, Владимиров може да са започнали да работят с Фонда и по някакъв начин да се преместя там?

Аз така и така искам да си правя Инвитро Матурация - за което фонд не ми трябва, но като ни одобрят, ако не е станало бебчето с другите опити да се преместя при него.Ако не да го направя в Плевен ?


В Клиниката на Владимиров кой е Имунолог и добър ли е като специалист?

Ще съм много благодарна, ако успеете да ми дадете някакви съвети, много съм объркана ж коя клиника да се запиша .... и на кой да повярвам ...

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ  !!!


*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #829 -: Януари 31, 2011, 19:38:14 pm »
destin, мисля че спокойно може да си подадеш документите в клиниката в Плевен. За заповед от ФАР доста се чака. Сега раздават заповеди на жените, подали документи през април/май 2010 г. Миналата година средното чакане беше около 5-6 месеца. Докато ти излезе номерчето, ще си наясно къде искаш да правиш опита и чия пациентка да бъдеш.
За съжаление аз не съм била пациент на тези клиники и не мога да да взема отношение за специалистите в тях, но в текущите теми може да се ориентираш.
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 19:44:18 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #830 -: Януари 31, 2011, 21:11:56 pm »
Благодаря ти,

То въпроса е дали ако искам мога да сменя лесно клиниката?Много се чакаааааа, аз мислех 2-3 месеца  :?


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #831 -: Януари 31, 2011, 21:24:02 pm »
Много се чакаааааа, аз мислех 2-3 месеца  :?

ако утре подадеш документи, не се надявай на отговор по-рано от половин година.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #832 -: Април 25, 2011, 21:03:19 pm »
Момичета,имам въпрос,д-р Владимиров работи ли вече с фонда,вече съм удобрена, а те ми казаха, че още не бил подписал.....Благодаря
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #833 -: Май 04, 2011, 11:55:17 am »
Колебая се кого да избера-Д-р Андреева или Д-р Владимиров? Досега не сьм ходила при никои от тях.
Дали не знаете тел.на Д-р Владимиров-доста се ровихр но не можах да го намеря.
Какьв е този фонд за който говорите?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #834 -: Май 04, 2011, 12:08:00 pm »
Колебая се кого да избера-Д-р Андреева или Д-р Владимиров? Досега не сьм ходила при никои от тях.
Дали не знаете тел.на Д-р Владимиров-доста се ровихр но не можах да го намеря.
Какьв е този фонд за който говорите?

ето сайта на клиниката на д-р Владимиров - http://www.ivf.bg/
има адрес, телефони.

д-р Андреева коя е?

"фонд" е фонд "Асистирана репродукция", който финансира опити инвитро. тук има информация подробна - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #835 -: Май 04, 2011, 12:49:23 pm »
Андреева е от клиниката на д-р Щерев.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #836 -: Май 22, 2011, 19:32:52 pm »
Здравейте, знаете ли клениката на д-р Владимиров дали работи със ЗК или не. Не видях в сайта да има икона, че работи със ЗК.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #837 -: Май 22, 2011, 21:44:33 pm »
Здравейте, знаете ли клениката на д-р Владимиров дали работи със ЗК или не. Не видях в сайта да има икона, че работи със ЗК.

Доколкото съм запозната от репродуктивните клиники в София само тази на Щерев работи със здравна каса, а ти правилно си видяла че никъде в сайта им не е казано да имат нещо общо със Здравна каса- за клиниката на д-р Владимиров говоря, така че отговорът е ясен че те не работят със ЗК...
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #838 -: Май 26, 2011, 16:10:57 pm »
Момичета,някоя от вас удобрена лие от фонда и да е при д-р Владимиров,защото аз съм така и незнам след като нее подписал във фонда какво да правя.....знае ли някоя от вас кога ще подпише,и дали да сменям клиниката, 4е не ми дават и заповедта ....времето минава...
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #839 -: Юни 06, 2011, 10:43:42 am »
Д-р Владимиров и екипа му преместиха ли се вече в новата сграда?
Знаете ли горе-долу за след колко време записват?