0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #800 -: Април 19, 2019, 10:30:59 am »
Тери, видя ли? Казах ти да пробваш! Докато бях студентка, веднъж ми казаха, явяването на изпита е 50% от взимането му т.е . опитвай! Много се равам. Аз съм на работа понеделник иначе с радост бих се възползвала да те видя и да те закарам!  Слънчицето, да и аз си мислех че заради ограниченията ми и най-вече преумората нещо бъркам. ДОри и за яденето мислех... Добре всеки ден прави пикливи тестове и нищо сега..!?! Изчетох ви, но усещам че нещо се случва с мен хора, Павла! Защо днес , отказала се видях за пъви път от 8 години втората линия?  Утре първа писта за боцкането! Дори и да е биохимична , нарочно го слагам тук. Ей така за късмет и да постна и АЗ 2 чертички след 8 години ей!!! :bfp:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #801 -: Април 19, 2019, 10:34:16 am »
Lina, от днес ли е? Обнадежди ме, честно казано, че може да се вдигнало. Шуър чек не е много чувствителен и за да хване, според мен ще има нарастване на ЧХГ. Ама хайде да не давам някакви излишни надежди, утре ще се види. Пожелавам ти Господ да се е смилил над теб и да е било просто едно малко изпитание  :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #802 -: Април 19, 2019, 10:40:37 am »
Аптб,днес не можеш ли да отидеш на ЧХГ?Ти не бъркаш никъде,винаги търсим причини в себе си,уви едва ли са.Виждала съм бременни да пият,пушат ,дори и дрогирани,и пак раждат.Май започнах да си променям мнението за уринарните тестове,Павла е виновник,кръвния е страшни нерви.
Павла,ако не се лъжа,Гальонди беше ника на жената,чела съм дневника й,много силна явно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #803 -: Април 19, 2019, 10:43:11 am »
И аз за нея се сетих. Гальонди. Така ми се е запечатала нейната история в съзнанието. Но тя май има близнци-тризнаци нещо от този род. Много силна история. Всяка отчаяна жена трябва да я прочете.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #804 -: Април 19, 2019, 10:44:17 am »
ОТ ДНЕС Е!!!  osi_12 Хора, досега не съм влизала във обяснения, но ми е крайно емоциолно. През тези 8 години минах през ада. Говоря ви за безкрайни съдебни дела , загуби на имоти, близки, излъгаха ме с пари и то мъж! Висене в социални служби, да обяснявам че няма да си изнеса детето в Гърция, безумни удари по реномето ми... просто срината...Това получаваш като бившия ти мъж е юрист и банкер и то аз го поддържах по време на образованието му... Абе, аман от добрини!!! Операции на гърди (не толкова успешни) хернията, с която са щели да ме изпуснат, гинеколкогичните проблеми. Живота ми се преобърна!!!  За първи път плача от щастие! Шуър чек е. Знам че може да е биохимчна, но нито един ден не отчете. Явно се е вдигнало, но дали е достатъчно? Ще се следи. За мен дуфастона не се спира и запислвам за след 10 дни час за доктор!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #805 -: Април 19, 2019, 10:45:40 am »
Лина дано пък е тръгнало нагорр това чхг наистина шуарчека отчита мн бавно няколко пъти споменавах вече че на мен тои ми отчете една идея малко по плътна черта от твоята при чхг 100
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #806 -: Април 19, 2019, 10:50:29 am »
В никакъв случай не спираш Дуфастона, Лина. Утре пак ЧХГ, ако се вдига добре, продължаваш да следиш. Ако се вдига, но бавно,  отиваш при лекар, за да видят да не е извънматочна, ако не се вдига пак говориш с лекар. Но Дуфастона го пиеш.
Има надежда. Много се надявам, да е тръгнало. Слувало се е и на други жени. Много си преминала. На мен ми беше много интересно да прочета за теб в една друга тема, че си имаш и по-голямо дете.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #807 -: Април 19, 2019, 11:11:15 am »
Защо да не се развали апарата точно днес да се развали и да не ми излиза резултата!!!Ауууу, ужас.

Лина, стискам палци, дано е тръгнало.Живота е много странно нещо.Извърта се по 100 начина, показва ни колко силни и слаби едновременно сме.

Аз при първата биохимична, макар че ревах като магаре, бях мнооого щастлива, че въобще имах имплантация, че преди това нито една нямах.

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #808 -: Април 19, 2019, 11:15:36 am »
Линаааа,хайде дано да се е покачило чхг-то и да ни зарадваш ! С този шуър чек ми намирисва на хубава новина !

Маги и теб те чакаме,рефрешвай,стискам палци !

Мише от колко часа ти е прегледа? Стискам палци и за теб с хубаво сакче или кой знае дано да са 2 !!🤗🤗🤗
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #809 -: Април 19, 2019, 11:20:28 am »
Маги, напълно те разбирам. Грехота ми е на душата, че съм си го помислила като ви чета какво пишете. Но като видях нулите и казах на Мишо: "Поне имплантация да имаше и после да спада". Той много ми се скара, че говоря такива ужасни неща.
Говори ми за резултат, в сряда ми бавиха 4 часа и половина в Писанец резултата.
Вярвам, че е хубав резултата при теб, Маги.  :bighug:
Мишето как ли трепери днес :) Дано вече от щастие.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #810 -: Април 19, 2019, 11:31:33 am »
Маги, дано да излезе скоро покаченото ЧХГ! :-)
Лина, не ти е било лесно. Това са много стрес, нерви и изгубено време. Дано сега ЧХГ-то да нараства и това щастие да си дойде на мястото в живота ти :-)
Тери, клиника Малинов се намира много близко до Южен парк. Много е приятно там за разходка. :-)
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #811 -: Април 19, 2019, 11:34:26 am »
Лина, дано, дано да видиш хубаво ЧХГ утре и всичко да е наред.
Маги, за теб съм сигурна, че чхг-то ще е поне тройно  :bighug:
Тери, много се радвам, че си успяла да се вмъкнеш по-рано за преглед.
Аз минах, видя се сакчето 18мм. с жълтъчно мехурче, но е рано да се види ембриончето. На 30-ти ме вика за сърчице. Още 10 дни огромно притеснение и после ще си отдъхна.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #812 -: Април 19, 2019, 11:35:48 am »
Браво на бебето, колко е пораснало. Много се радвам, Мише :* :* :* :* :* :* :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #813 -: Април 19, 2019, 11:43:01 am »
тери, ако си на автогарата схващаш 74 и мисля до там върви https://moovitapp.com/index/bg/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-line-74-Sofia_%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-3501-857201-716745-0

Да, тери писла съм за разводите, но там не са много активни. Даже, момчето,което писа май не влиза често, да не казжем изобщо. Можеш да си представиш колко е предизвикателно, да останеш дипломатичен заради детето. че даже и днес бившия ми така ме провокира, но си казах без нерви.  Иначе за плана, Тери , моя е същия.Eli4ka93, да помня поста. Даже се връщах назад да видя при колко гд чхг отчита. А и все пак, го направих  към 10 и нещо а съм станала в 6:30 и не ми е първа урина. Слънчицето, мисля да изчакам до утре и да видя. Cruella De Vil благодаря! И аз си мисля за мишето 2 едно в синьо и едно в розово .  magi_st така е мила<3
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #814 -: Април 19, 2019, 11:44:43 am »
Ох, излезе 280,10!Удвоило се е!Доволна съм!Сега мога да дишам малко по-спокойно!

Тери, никога няма лесно.Преди си виках поне имплантация да имаше да знам, че мога да забременявам.Сега ревах като магаре и се обвинявах, какво не направих както трябва, кое не ми е наред!Няма угодия!


Мише, радвам се!Да ти кажа няма да си отдъхнеш, хич и не мисли, че ще ти е спокойно от тук насетне!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #815 -: Април 19, 2019, 11:54:48 am »
Мише, супер е! Едничко значи. За момичешка майка те виждам теб :)

Маги, супер си! Поеми си дъх!

Слънце, сигурно си ме пропуснала, но при кого ходи на ендокринолог във Варна. Ако може без Христозов и Райчев, че нещо съм предубедена към тях. Беше останала доволна от една жена, но не си спомням името ѝ.

Лина, ти си психолог. Знаеш, че проблемите са толкова големи, колкото им позволяваме. Както казва Смърт- НЕ СЪЩЕСТВУВА СПРАВЕДЛИВОСТ, СЪЩЕСТВУВАМ САМО АЗ.
Та само смъртта е необратима- къщи- майната им, здравословни неволи- ще се оправим...
Ако искате ми вярвайте, вече не се ядосвам за нищо. Дразня се само когато разни хорица се опитват да ме лъжат на дребно и да се правят на много умни.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #816 -: Април 19, 2019, 11:55:57 am »
Иеее, Магиииии - казах ли ти? Супееер
Честито и леки месеци :)  preggo preggo preggo
 :bighug: :bighug: :bighug: :cheerleader: :cloud9: :cloud9: :cloud9:

ПП: Браво Мише! Страхотно сакче си имаш! Цвета няма значение. Живот и здраве да има и след около 8 месеца да се гушкате :)
Тери, много се радвам и за теб! Виж как добре се подреждат нещата! Много стиснати палци от мен!
Лина, страхотно! Дано да се покачва това ЧХГ!
Успех на всички момичета!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:
« Последна редакция: Април 19, 2019, 12:35:56 pm от petqst »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #817 -: Април 19, 2019, 11:56:29 am »
И аз на Мишето й казах, че е момиче. Така я усетих. :bori_007:
Честито, Маги :) Щом се е удвоило значи синьото бебе се е хванало :bori_005: :) Това май ти е най-високият ЧХГ, до което си стигала, нали?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #818 -: Април 19, 2019, 11:59:42 am »
[quote author=Слънчицето link=topic=53348.msg1175110#
Ти си ме пропуснала😁
Павла,първо ходих при Райков,ама нещо не ме очарова.Отделно ,има часове за месец напред,а като ми пусне едно изследване да му го нося следващия час кога е,а след 20 дена.Ходих при Тасевска,именно тя ме оттърва от полипите,били от ИР,подробно ме разпитва ,ехография ,всичко.За консултация и по телефона съм й звъняла,казвам си ЕГН,отваря ми досието и това е.Тя дори ме пита,първо дете ли съм,колко съм родена,брат ми колко е бил.Та от нея съм доволна.Тя и VeniVeni,ходи при нея после.
[/quote
Мише,Маги,браво момичета😘😘😘
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #819 -: Април 19, 2019, 12:40:00 pm »
Слънчице, прочетох: "Павла,първо родих при Райков,", а дано :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света