0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« -: Август 27, 2011, 18:57:09 pm »
Заповядайте в новата тема  :)
Линк към старата: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=44029.0
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #1 -: Август 27, 2011, 21:40:07 pm »
И така записвам се 1ва, успех на всички и много ++++ тестове.
Ще се радвам на коментар, като се надявам да мога ад посетя и док скоро, 1ви МЦ след противозачатъчни, последните БТ са мерени в 7 и 30 , незнам ако  евенуална О. е била на 15 ден според Бейбиплан то тази БТ би била нормална.  :?
Коментара оставям на вас!   :wink:
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #2 -: Август 28, 2011, 11:02:35 am »
Здравейте, бихте ли погледнали и моята графика, която ми се струва доста странна:(първи месец меря, орално в 7:30).Предварително Ви благодаря
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #3 -: Август 28, 2011, 11:41:05 am »
Честита нова темичка и скорошно преместване в другата  :)



Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #4 -: Август 28, 2011, 13:45:38 pm »
Здравейте, бихте ли погледнали и моята графика, която ми се струва доста странна:(първи месец меря, орално в 7:30).Предварително Ви благодаря
Така ти се струва защото си мерила орално, ние тука практикуваме и съветваме меренето на БТ да става ректално 8). Това е най- точният метод до колкото разбрах, а при оралното мерене и най- малкият външен фактор би дискредитирал резултатите. /пример- има разлика дали си спала с отворена уста или не/
Другата причина да изглежда странно графиката ти е че си отбелязала като положителни тестовете за овулация, които имат бледа тестова черта. Не зная каква марка ползваш, но обикновено за положителен тест за Ову се смята когато тестовата линия е еднакво наситена или по- тъмна от контролната. Виж тези темички : Тест за овулация и Всичко за овулацията 2- има много обяснения и примери.
От кога опитвате за бебче и имали ли сте някакви здравословни проблеми, и изследвания? Поздрави :)
"Истински приятел е не онзи, който е до теб, когато си на дъното, а онзи, който е до теб, когато се мъчиш да изплуваш."

[
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #5 -: Август 28, 2011, 17:53:12 pm »
Хее, каква графика :) , Поле! Наистина ректалното измерване на температурата е най-добро! С вагиналното имаш голям шанс да си лепнеш бактерии или гъби. А за оралното просто няма какво да говорим - просто не е сериозно и няма смисъл да измерваш орално - то не е точно и се получават смешни графики. Така, че проблемът не е в теб, а в начина, по които измерваш температурата си. Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #6 -: Август 28, 2011, 20:40:35 pm »
Благодаря ви за коментарите, другият месец започвам ректално:)А иначе опитваме от скоро сега 3-ти месец, все още не съм правила никакви изследвания, нито аз нито съпруга ми, но се надявам и да не се наложи!А относно тестовете, ползвам всеки път Oview.Още веднъж много благодаря момичета:*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #7 -: Август 30, 2011, 12:15:46 pm »
Да отправя още едно питане, според тази луда графика все пак дали има надежда  :oops:, закъснява ми, но пък няма никакви признаци на евентуална бременност.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #8 -: Август 31, 2011, 09:47:03 am »
Само да се отчета, че няма надежда  :( остава да си пожелая повече късмет другия месец!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #9 -: Август 31, 2011, 10:15:01 am »
Поля,съжалявам,но започва нов месец ! КЪСМЕТ !


Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #10 -: Август 31, 2011, 16:46:38 pm »
Deniss би ли коментирала моята графика, ще съм ти мн благодарна, защото от март месец насам, май всичките ми са такива ... много малка разлика м/у двете фази и 12-13дена ЛФ. Предварително ти благодаря.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #11 -: Септември 02, 2011, 12:31:33 pm »
Здравейте момичета, може ли един коментар по моята графика , последните 4 дена съм болна / от 30.08.11г./, пия парацетамол
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #12 -: Септември 02, 2011, 21:59:39 pm »
Надявам се и аз на коментар :?
Последните дни БТ е или 37 или 37 и 10 тоест един ден е 37,0 друг 37,10 , под това не е е падала. В Бейбиплан евентуална О. е 15 ден, никакви признаци нямам за м. и дано да е имало О. все пак в 1ви след 3 месеца Ясмин цикъл. Скоро съм и при док.  :)
Имахме няколко с..с 2-3 пъти около 15 ден , дано излезе нещо.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #13 -: Септември 04, 2011, 15:19:48 pm »
Deniss би ли коментирала моята графика, ще съм ти мн благодарна, защото от март месец насам, май всичките ми са такива ... много малка разлика м/у двете фази и 12-13дена ЛФ. Предварително ти благодаря.
Разгледах графиките ти след  м. април - но не са пълни / това не е упрек :)/
17/07/2011 - според мен не е сигурно дали е имало О. - прилича ми на задържан фоликул.
12/08/2011  - този спад от 3 дни /18-19-20 ден от МЦ/ също не ми харесва.
Добре е да проследиш О. на УЗ /+ прогестерон на 7 ден след О., за да е сигурно, че е имало О./

Пиши какво се случва и дали има О. доказана на  УЗ




Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #14 -: Септември 04, 2011, 15:22:05 pm »
Здравейте момичета, може ли един коментар по моята графика , последните 4 дена съм болна / от 30.08.11г./, пия парацетамол
Графиката ти е добре до тук, О. според мен е била на 14 или 14/15 ден от МЦ.
Ако Бт се задържи висока - всичко е наред с О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #15 -: Септември 04, 2011, 15:24:20 pm »
Надявам се и аз на коментар :?
Последните дни БТ е или 37 или 37 и 10 тоест един ден е 37,0 друг 37,10 , под това не е е падала. В Бейбиплан евентуална О. е 15 ден, никакви признаци нямам за м. и дано да е имало О. все пак в 1ви след 3 месеца Ясмин цикъл. Скоро съм и при док.  :)
Имахме няколко с..с 2-3 пъти около 15 ден , дано излезе нещо.

О. според мен е била на 15 ден от МЦ.
Графиката ти е супер до тук
Дано да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #16 -: Септември 04, 2011, 20:33:44 pm »
Denis би ли коментирала моята графика, ще съм ти мн благодарна, защото от март месец насам, май всичките ми са такива ... много малка разлика м/у двете фази и 12-13дена ЛФ. Предварително ти благодаря.
Разгледах графиките ти след  м. април - но не са пълни / това не е упрек :)/
17/07/2011 - според мен не е сигурно дали е имало О. - прилича ми на задържан фоликул.
12/08/2011  - този спад от 3 дни /18-19-20 ден от МЦ/ също не ми харесва.
Добре е да проследиш О. на УЗ /+ прогестерон на 7 ден след О., за да е сигурно, че е имало О./

Пиши какво се случва и дали има О. доказана на  УЗ





На 13ти ден от МЦ бях на лекар за гледане на фуликула, според лекаря беше на ред. на 21ви ден бях за изледване на прогестерона, но резултатите ще бъдат готови края на другата седмица и ще кажа как е минало.
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #17 -: Септември 05, 2011, 19:14:07 pm »
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #18 -: Септември 05, 2011, 22:08:08 pm »

Здравейте,нова съм във сайта,поздравления за хубавия сайт от който получих доста информация.От няколко месеца се опитваме и ние със съпругът ми да си имаме едно детенце,но или нещо не мога да се ориентирам с тази овулация или точно когато е ние тогава не опитваме.Замислям се този или следващият месец да опитам с теста за ову,че годинките си минават,а колкото повече са те толкова по-трудно става.Мислех до скоро че зачеването е лесно,но се оказва че се иска търпение и не става така бързо и лесно както ни се иска на всички.Измерването на температурата може ли да става като се измерва под мишника?Извинете ме ако въпросите ми са неуместни или не в правилния форум.Благодаря предварително за отговорите и съветите!Успех на всички които искат  preggo едно малко слънчице което да огравя домовете Ви.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 8 тема!
« Отговор #19 -: Септември 06, 2011, 01:16:45 am »
Денис, моята графика все още не е пълна но би ли погледна моля :)
Само да спомена че меря температурата орално , знам че е несериозно , но сутрин нямам никакво време :(

« Последна редакция: Септември 06, 2011, 01:20:13 am от siena »