0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Биопсия
« Отговор #20 -: Декември 22, 2005, 20:51:08 pm »
Цитат на: Lali

Щом ти се е паднало сватба е добре - това означава разходи за хубави неща ще имаш.

Ма как добре бе Лалинце?! Аз го минах тоз разход преди 3 години.
Thank you за инфото.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Биопсия
« Отговор #21 -: Декември 23, 2005, 06:27:56 am »
Знам, затова за теб сватба означава разходи за весели неща :wink:
Символично е. :lol:
Биопсия
« Отговор #22 -: Декември 23, 2005, 10:58:56 am »
Огънче, щом трябва, ще я махаш. Нали знаеш, че много много жени са имали и имат ранички.

Цунки и на теб!
Благодаря ти, Бени!







*
Биопсия
« Отговор #23 -: Декември 23, 2005, 11:04:31 am »
Ogi, и аз имах началото на лятото Маркова ми я видя и я мазахме тук при Калчева със Солкожин. Маркова каза до ин витрото да съм я излекувала. Споко, много от нас сме имали раничка, важното е да се лекува навреме.
Биопсия
« Отговор #24 -: Декември 23, 2005, 11:12:15 am »
Сигнусче, наистина ли раничката може да се получи от инсеминации и ин витро?
Биопсия
« Отговор #25 -: Декември 23, 2005, 11:13:01 am »
Интересен въпрос, и аз бих искала да зная :D
Благодаря ти, Бени!







*
Биопсия
« Отговор #26 -: Декември 23, 2005, 11:14:55 am »
заек ми не знам, аз толкова прегледи и манипулации преди никога не съм имала, може да е комплексно, нека специалист да каже.
Биопсия
« Отговор #27 -: Декември 23, 2005, 12:58:41 pm »
Преди малко повече от месец ми гориха с лазер раничката в Пета градска.Бързо става,мен ме болеше,после разбрах ,че ако си поискаш -слагат упойка :x .Няма кръв,няма нищо,десетина дни има воднисто течение след това.Не се притеснявай,не е голяма философия. :wink:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Биопсия
« Отговор #28 -: Декември 23, 2005, 13:05:54 pm »
Цитат на: cygnus
Ogi, и аз имах началото на лятото Маркова ми я видя и я мазахме тук при Калчева със Солкожин.

Моята явно е в по-гаден стадий и директно ще я горят. В инфото от Лали прочетох, че малките ранички ги махат няколко месеца. Големите.....дирекно с крути мерки.
И аз си мисля, че инвитрото, стимулацийте играят някаква роля. Когато бях млада имах раничка. Мазаха доста време и тя изчезна. Няколко години нямах. От миналалата есен се почна със стимулацийте и АРТ. И хоп лятото Док ми видя раничката. Правихме колскопия и той ми каза, че на този етап нищо няма да й правим, а само ще я следим. Каза ми също, че на 3-4 месеца трябва да си правя тази колскопия. След това дойде иксито, нагоре-надолу, отлагане и .....минаха 5 месеца. И вече знаете резултатът. За това време и след иксито Док вече реши да се махне. Явно нещата са се променили, но това само той го знае с подробности.