0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #60 -: Януари 14, 2013, 22:01:43 pm »
Честита Нова 2013г., дано да е много плодородна. Честита Нова тема, нека е изпълнена само с положителни емоции и радостни мигове. Честита Нова клиника, силно вярвам, че за всички нас ще донесе "най-благите вести".  :balk_14:
Аз стартирам на 18.01 с диагностична хистероскопия/всъщност чакам да ми потвърдят за датата/, която може и да е оперативна, тъй като д-р Шефкетова има съмнения за полип. Моля ако някой може накратко, без да съм досадна да ми каже какво да очаквам, как да се подготвя, как протича процедурата и т.н. Ще съм  ви много благодарна и дано ако всичко след хистерото е ок да мога да започна с първото си инвитро-коледното ми желание разбира се е то да е успешно.  :balk_105:
Стискам палци за всички ни да се сбъднат най-съкровените ни мечти. :balk_5:
Мила, би ли споделила как процедира със записването на час за хистероскопия?, че аз очаквам месечния досадник и да знам как да се планирам ;) на кой ден от МЦ ще бъде?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #61 -: Януари 14, 2013, 22:36:32 pm »
Хистероскопията се прави на първите чисти дни-до към 10-12 ден от цикъла.Още на 1-ия ден звъниш за час.Много е изписано за това-в подфорум Стерилитет при жената има тема за хистероскопията-намери я и почети има обяснено всичко.
Знам как протичаха нещата в старата клиника-там са ми правени две хистероскопии за реда в новата ще чакаме инфо от вас!
Когато се обадиш за час ще ти кажат и нужните изследвания които трябва да си носиш при постъпването сутринта.Успех и дано лесно да си запишеш час,аз първия път чаках 4 месеца докато се вредя!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #62 -: Януари 14, 2013, 23:00:44 pm »
Хистероскопията се прави на първите чисти дни-до към 10-12 ден от цикъла.Още на 1-ия ден звъниш за час.Много е изписано за това-в подфорум Стерилитет при жената има тема за хистероскопията-намери я и почети има обяснено всичко.
Знам как протичаха нещата в старата клиника-там са ми правени две хистероскопии за реда в новата ще чакаме инфо от вас!
Когато се обадиш за час ще ти кажат и нужните изследвания които трябва да си носиш при постъпването сутринта.Успех и дано лесно да си запишеш час,аз първия път чаках 4 месеца докато се вредя!

звучи обнадеждаващо ! благодаря, Пими -:)
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #63 -: Януари 15, 2013, 01:46:37 am »
Момичета, трябва ли да записвам час за профилактичен гинекологичен преглед и за преглед при мамолог, или по всяко време мога да отида? Нямам претенции при кой лекар ще съм.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #64 -: Януари 15, 2013, 10:03:05 am »
Мира, радвам се да прочета, че сте готови за братче или сестриче на Ния  :) Успех!

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #65 -: Януари 15, 2013, 12:05:17 pm »
Момичета, опитвам се да се сържа със секретарките (не за часове) на стария телефон, но не успявам. Имате ли идея дали вече всички работят на пълни обороти или да изчакам някой друг ден още?
Да ни е честита новата клиника!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #66 -: Януари 15, 2013, 12:24:11 pm »
От вчера са на пълни обороти.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #67 -: Януари 15, 2013, 18:47:13 pm »
Момичета, там има ли къде да се паркира безплатно?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #68 -: Януари 15, 2013, 19:00:23 pm »
Момичета, там има ли къде да се паркира безплатно?
Без да съм ходила още и за това не смея да твърдя, но някъде прочеох, че има подземен гараж.
Имам час за 02.02.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #69 -: Януари 15, 2013, 19:13:18 pm »
Новата клиника е страхотна!
На всички пожелавам много късмет и успешни процедури!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #70 -: Януари 15, 2013, 21:44:04 pm »
И аз така разбрах от ходилите вече момичета-има подземен паркинг.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #71 -: Януари 16, 2013, 00:11:06 am »
И на самата Блага вест си паркирай де си щеш :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #72 -: Януари 16, 2013, 09:10:40 am »
И на самата Блага вест си паркирай де си щеш :)
Точно на улицата беше препълнено, когато ходих аз последния път. Самия пазач на паркинга на болницата ни каза, че е забранено да се паркира там и че има подземен гараж.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #73 -: Януари 16, 2013, 09:28:48 am »
Това за паркинга е добра новина, че е голям проблем с паркирането, преди в старата клиника все обикаляхме и се чудехме къде да спрем!
Манга честито не знаех, че си бремемнна, каква хубава новина!Като гледам лентичката ти е наближило вече срещата ти с малкото човече, пожелавам всичко да е наред до края и един прекрасен ревящ финал!Много се радвам за теб! :D
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #74 -: Януари 16, 2013, 11:01:27 am »
Здравейте, аз от няколко месеца съм пациент на д-р Стаменов и реших да се включа в темата. Снощи бях на преглед и решихме този месец да направим ин витро на ЕЦ. Имам две неуспешни инсеминации и сега ще ми е първи опит. Много се вълнувам  :D
За новата клиника мисля, че е страхотна. Наистина човек няма усещането, че е в болница. Докторът каза, че това е била целта и да вдъхва спокойствие. Определено са го постигнали :) За паркирането има подземен паркинг, но ние снощи паркирахме пред входа, защото имаше места.
Много успех пожелавам на всички и ви мисля, и стискам палци!  :D
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #75 -: Януари 16, 2013, 12:24:57 pm »
момичета,
имам един въпрос - колко предварително си записахте часа в клиниката?

(аз ще си подам док за фонда този петък. предполагам че от Януари - все до ноември ще са минали ... и мисля другата седмица да се обадя и да си запазя час ... )

благодаря предварително
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #76 -: Януари 16, 2013, 12:36:25 pm »
Скоро прочетох че, дават часове за ноември, не знам за кой доктор - Шефкетова или Персенска.
А за д-р Стаменов се чака около година и половина за първичен преглед.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #77 -: Януари 16, 2013, 13:00:18 pm »
оле мале ... няма как :(
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #78 -: Януари 16, 2013, 13:06:13 pm »
Здравейте момичета, имам положителен тест след естествено забременяване, но тъй като съм с няколко спонтанни аборта сме се разбрали, при положителен резултат да се обадя в клиниката, и разбира се да ги посетя. На кой телефон мога да се обадя в този случай?
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 16
« Отговор #79 -: Януари 16, 2013, 14:12:06 pm »
оле мале ... няма как :(
звънкай отсега за час, не се бави.
Здравейте момичета, имам положителен тест след естествено забременяване, но тъй като съм с няколко спонтанни аборта сме се разбрали, при положителен резултат да се обадя в клиниката, и разбира се да ги посетя. На кой телефон мога да се обадя в този случай?
на тел. за записване на часове- 0882193 970 или 02 4417970