0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ето къде е решението на нашият проблем
« -: Септември 25, 2008, 10:02:30 am »
Вижте на какво попаднах днес:

http://wwww.dnes.bg/article.php?id=57821

 :lol:
*
Re: Ето къде е решението на нашият проблем
« Отговор #1 -: Септември 25, 2008, 10:22:57 am »
Хайде дружно да идем да плуваме във водите на водопадите  :lol: ще си направим малък сървайвъро-биг брадър-денсинг старс-че по зачатски  :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Ето къде е решението на нашият проблем
« Отговор #2 -: Септември 25, 2008, 10:25:00 am »
 :lol: :lol: :lol:
Много далече тоз водопад! :lol: Да приемем, че стигна дотам и се престраша да се изкъпя, ми то докато се върна ще се изпари ефекта! :lol: :lol: :lol: Освен и половинката да вземам. Но пък като чета, излиза, че само на жените помагало за либидото. Хахахаха! Моя ще седи до водопада и ще ме чака с хавлията, къпя се и го нападам, после пак се къпя и...така, дорде не забременея! :lol: :lol: :lol: :lol:
Само, че ако бебетата ставаха само с повишаване на фертилността, ехее... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Ето къде е решението на нашият проблем
« Отговор #3 -: Септември 25, 2008, 12:30:26 pm »
Ето къде бил ключа от палатката :lol:малко далечко ще ние ,но пък заради каузата си струва :D
Re: Ето къде е решението на нашият проблем
« Отговор #4 -: Септември 25, 2008, 12:54:51 pm »
Хм... интересно.
Момичета, хайде едно организирано пътуване!
Да се обърнем се към някоя туристическа агенция и да направим резервация на името на Зачатие. Вземете и мъжете.

И най-вече, вземете сапуна на Мимето и съквартирантите и от другата тема. :lol: Важно е да го ползвате всички този сапун. :lol:

Слънчице, а помниш ли темата за ютията от преди една година? :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Ето къде е решението на нашият проблем
« Отговор #5 -: Септември 25, 2008, 13:06:01 pm »
 :jump12: :jump12: :jump12:

Помня, как да не помня! Само, че аз май гладя с грешната ютия - нЕма ефект от толкоз гладене! :lol: :lol: :lol:
А сега и до Австралия да ходя за един водопад! :lol: :lol: :lol:
Ще си седя у наше село на г..o и до мъжo, па да става к'вото ще! Нямаме водопад, ма имаме море! :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Септември 25, 2008, 13:07:51 pm от слънчице »