0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ще ми погледнете ли графиката...!!!
« -: Март 09, 2009, 15:26:59 pm »
здравейте момичета.....цикалът ми дойде на 25.о2...и аз реших за първи път да си меря БТ.искам да ви попитам какво да очаквам след днешното повишение на Т..от 37 градуса.........дали наближава овулациата.аз тестове не ползвам.....и да ми кажете върви ли за сега нормално....благодаря ви.от 5 години се опитвам да имам дете.. :)
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #1 -: Март 09, 2009, 23:21:55 pm »
защо никой не иска да ми отговори......имам нужда от малко компетентни отговори :grouphug2:
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #2 -: Март 10, 2009, 13:08:51 pm »
Здравей,jdesika!Моето мнение не е от компитентните,но според мен е хубаво да правиш и тестове за ову,за да се ориентираш по-добре.Иначе самото повишение на температура може да означава,че ову вече е минала,но най- ясно ще е след няколко дни ако БТ се задържи висока.С каква продължителност ти е цикъла?
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #3 -: Март 10, 2009, 23:09:41 pm »
Здравей,jdesika!Моето мнение не е от компитентните,но според мен е хубаво да правиш и тестове за ову,за да се ориентираш по-добре.Иначе самото повишение на температура може да означава,че ову вече е минала,но най- ясно ще е след няколко дни ако БТ се задържи висока.С каква продължителност ти е цикъла?
цикалът ми е почти жинаги редовен от 28 дни..така беше и последният пат...а колкото до тестовете..и аз бих желала да ги ползвам,НО живея в чужбина...и тук са малко скъпи,пък и в момента не работя и е малко трудно,,,с всичките разходи да си го позволя...но днес бях при една докторка,която се занимава с натуралните методи по забремениаването/а именно измерване на БТ и цервикална слуз/и ми каза че след като и днес е 37 значи овъто е минало...и ми препоръча да взимам МАГНЕЗИЙ......много важен...една тема която гледам тук е спряна да се обсажда........
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #4 -: Март 11, 2009, 08:21:34 am »
Може и да е имало О. на 11/12 ден от МЦ- ако е така Бт трябва да се задържи висока и да не пада.
Може да е нещо инцидентно - да се разболяваш и т.н.
Ако О. е по-рано - Предстояща М трябва да е на 24-25 ден от МЦ - т.е МЦ да е по-къс
Трябва време за да се разбере какво става  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #5 -: Март 11, 2009, 14:27:01 pm »
благодаря ти  ДЕНИС..... виж,днес вече е 37.05.... дано да остане такава,,и ако се покачи малко майче ще е добре ааа... :youwoman: :ask:...и дано после доиде :bfp:..може ли да ми кажеш.какво имаш  впредвид като казваш..трябва да се види какво става.... :balk_149: :balk_160:благодаря ти
*
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #6 -: Март 12, 2009, 13:36:59 pm »
Дано БТ се задържи висока. 6те е добре,ако се пови6и о6те малко :D. Ако това стане, Ов. вероятно е била на 11/12 ден. Ако не е до6ла лелката до 25/26 ден от МЦ, прави тест за бременност  :wink:.
 :crossfingers: :bfp:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #7 -: Март 12, 2009, 16:54:56 pm »
Дано БТ се задържи висока. 6те е добре,ако се пови6и о6те малко :D. Ако това стане, Ов. вероятно е била на 11/12 ден. Ако не е до6ла лелката до 25/26 ден от МЦ, прави тест за бременност  :wink:.
 :crossfingers: :bfp:
благодаря ти lucrecia....така искрено се надявам да стане..жече 5 години чакам...но не искам да се навивам много,че след неуспешната инсеминациа....го изкарах много трудно,депресирана....но аз живея в чужбина..и тук е по трудно като няма с кои да споделиш,,и поплачеш...а когато плачеш сам...е още по гадно...така че сте следя БТ....И СЕ НАДЯВАМ ДА УСПЕЯ.С ДОКТОРИТЕ /И аз съм мед.лице/...може да полудееш понякога.............единствено сила ми дава моят мъж........и заради него ще бада силна.благодаря ти....и късмет и повече вяра на всички :bighug:
*
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #8 -: Март 13, 2009, 13:04:11 pm »
Здравей  :D,
Малко се е пови6ила БТ, а? Дано, дано.....Но трябва да з4ака6 о6те 9/10 дена, за да прави6 тест4е.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #9 -: Март 13, 2009, 15:12:41 pm »
Здравей  :D,
Малко се е пови6ила БТ, а? Дано, дано.....Но трябва да з4ака6 о6те 9/10 дена, за да прави6 тест4е.
:hello2:  да покачи се малко днес...дано се покачи още малко или остане такава..благодаря ти и сте  :crossfingers: за всички като мен.... :D
ГРАФИКАТА НА JDESIKA.....моля за коментар
« Отговор #10 -: Март 17, 2009, 15:25:26 pm »
здравейте момичета......всичко вървеше добре..и вижте днес какво стана osi_12 osi_15 osi_14...май този месец няма да има :bfp:...вие как мислете......защо стана така :bighug:...за всички ......и добре дошли отново че 4 дена беше гадно без ЗАчАТИЕ.......
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #11 -: Март 19, 2009, 23:00:56 pm »
моля ви момичета,кажете нещо.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #12 -: Март 20, 2009, 01:30:09 am »
Джеси,миличка,докато я няма лелката - има надежда
но искрено да ти кажа,не бих се надявала излишно :(
най-вероятно ще ти дойде дао ден -два :?
Но ти,мила,не се ядосвай и тръшкай,а вдигни глава и
с нетърпение очаквай новия си цикъл :wink:
  Пет години са ужасно дълго време и болката е ужасна,но
понякога всичко е въпрос на спокойствие :D
Ние жените,особено по-целенасочените,имаме склонността
да се вглъбяваме в една цел,особено когато е трудно
достижима,понякога дори губим собствената си идентичност
и забравяме,че бебчо е плод на любов и нежност,а не
на графики и стриктен режим :wink:
  Дано,БТ да ти помогне скоро,да уловите рибчето :D
или поне да ти даде ясна представа за това което
става в тялото ти :wink:

гушки,сигурна съм,че мн мн скоро ще се похвалиш :wink:
пп от поста ти ми се струва,че сте с мъжки фактор?
   пиши ми на Лични ако ти се споделя,за да не спамим темата :wink:
« Последна редакция: Март 20, 2009, 01:48:03 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #13 -: Март 20, 2009, 16:35:13 pm »
 Пет години са ужасно дълго време и болката е ужасна,но
понякога всичко е въпрос на спокойствие
Ние жените,особено по-целенасочените,имаме склонността
да се вглъбяваме в една цел,особено когато е трудно
достижима,понякога дори губим собствената си идентичност
и забравяме,че бебчо е плод на любов и нежност,а не
на графики и стриктен режимБЛАГОДАРЯ ТИ FIBO...
Тъй като днес ми дойде цлкъла,твоите думи,точно тези ми дойдоха много добре.
В крайна сметка,си казах че бебчо ще дойде,когато то реши.Излишни тревоги,могат да ни докарат само до депресии....така че смятам от днес да гледам по друг начин на нещата
На 30 години...живота е пред нас.
И със сигурност,от този месец  :bed: сте си е правим,по желание,а не защото трябва.Пък когато стане,обещавам си че моето бебе няма да бъде фикс идея.....а плод на една голяма любов. :blowingdust2: :blowingdust2: :balk_104: :balk_102:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ще ми погледнете ли графиката...!!!
« Отговор #14 -: Март 20, 2009, 16:45:04 pm »
 :D
Джес,чудесни разсъждения,браво мила,само така те искаме :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!