0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #160 -: Януари 22, 2007, 23:45:12 pm »
Надин, нещата при теб вървят добре. Браво за фоликулчетата, лигавицата изобщо не е голяма, супер си е за този ден. Стискам ти палци за четвъртък, не се страхувай, тревогите са излишни. Дано не се разболееш, пий навреме лекарства, защото този вирус е ужасно тежък и дълъг.
Защо няма да дойдеш в събота на срещата  :(, няма от какво да се предпазваш преди трансфера, важно е да си здрава, миличка и в добро настроение.  :D Но като знам аз как бях, като за първи път, макар че кръстосвах пици, кина и по-малко по магазините след първата седмица. Нали знаеш, всичко е до късмет!Успееееееееех!  :bighug:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #161 -: Януари 23, 2007, 07:55:17 am »
Успех, Надин! Чудесно звучи всичко! Стискаме ти палци! Всички сме с теб!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #162 -: Януари 23, 2007, 12:20:43 pm »
 Хей Надин, до тук всичко е прекрасно, няма да си мислиш лоши неща. За хремата взимай мерки, бързо. Успех ще ти стискам палци. Ще успееш.  :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #163 -: Януари 23, 2007, 13:52:35 pm »
Успех на всички момичета!!!

Мацки, внимавайте с този грип, много е продължителен, с много висока температура, която почти не се повлиява от никакви антипиретици! Много се пазете!
*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #164 -: Януари 23, 2007, 14:42:29 pm »
Момичета включвам се и аз в това тримесечие. Започвам да пия примултнора на 5 февруари и сигурно след 10 дни ще стартирам. Това ще ми е 5-тото инвитро /надявам се и да е последно  :crossfingers:/, но това не пречи да се вълнувам ужасно много.
Желая успешна процедура на всички!
Здравейте и от мен и аз започвам 5-то инвитро и се надявам да е успешно .
Минах лапаро да улесним нещата дано имаме късмет всички АРТ. на 26.01 слагаме Дифелирин депо. И после напред.
Много късмет.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #165 -: Януари 23, 2007, 18:04:11 pm »
Надин, нещата при теб вървят добре. Браво за фоликулчетата, лигавицата изобщо не е голяма, супер си е за този ден. Стискам ти палци за четвъртък, не се страхувай, тревогите са излишни. Дано не се разболееш, пий навреме лекарства, защото този вирус е ужасно тежък и дълъг.
Защо няма да дойдеш в събота на срещата  :(, няма от какво да се предпазваш преди трансфера, важно е да си здрава, миличка и в добро настроение.  :D Но като знам аз как бях, като за първи път, макар че кръстосвах пици, кина и по-малко по магазините след първата седмица. Нали знаеш, всичко е до късмет!Успееееееееех!  :bighug:

Касси, няма да дойда защото ще ме приемат в събота следобяд, и аз не знам защо. А вируса вече ме събори за съжаление, взимам мерки пък ще видим!

Благодаря на всички за топлите думи и куража! :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #166 -: Януари 23, 2007, 20:23:50 pm »
Успех на всички момичета!!!! :D :D :D
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #167 -: Януари 23, 2007, 21:40:31 pm »
Привет, момичета! Ще правя икси през февруари. Вчера на 6-ти ден от цикъла отидох на преглед и сондаж на матката. Лекарката каза, че яйчниците са добре и изненадващо за мен предложи да направим икси-то сега, защото другия месец се били натрупали много пациенти. Аз отказах, а сега си блъскам главата със следния въпрос: възможно ли е да се почне стимулация за икси да кажем на 7 ден от цикъла. Много странно и подозрително ми се вижда това предложение. Има и други странни неща, като това,че чак на 23 ден ще ми кажат какви лекарства да купя и откъде точно и тогава ще ми бият първата инжекция. Не трябва ли да е към 21 ден. Освен това сондажа беше болезнен и леко кървя и ме боли шийката. Нормално ли е?
Аз ли съм прекалено мнителна, права ли съм да се съмнявам?
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #168 -: Януари 24, 2007, 11:48:48 am »
Здравей Лилит.Ако не е проблем били казала при кой екип ще правиш ин витрото.Наистина е малко объркано това което са ти казали за моменталното започване,но те може и да са нямали впредвид,че веднага ще започнат да ти поставчт инжекциите най-вероятно както са ти казали че за 23 ден ще ти кажат за лекарствата и тогава да се започне,а тогава е напълно нормално ,защото декапептила се започва малко по-рано,а самата стимулация от 1вия ден на цикъла(дано не те подвеждам),но поне при мен така беше,а за аптеката не се притеснявай ,че те пращат на определено място защото после ако ти останат някои от инжекциите ще можеш срещу касовото бонче ,с което си закупила лекарствата да ги върнеш там.Така беше при мен не казвам че навсякъде е така.Дано съм помогнала
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #169 -: Януари 24, 2007, 11:56:21 am »
Лилит, стимулацията е различна почти при всеки пациент. Ако нямаш доверие в лекаря-лошо! Стимулацията след цикъл при някои започва веднага, при други на 10 ден чак. Сондажа също очевидно е по различно време. 6-и ден за мен е много рано, но Док си знае. Така че, ти сама реши, избора е твой дали ще се довериш на лекаря си. Каквото и да решиш-желая ти успех!!!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #170 -: Януари 24, 2007, 12:25:28 pm »
Здравей Лилит.Ако не е проблем били казала при кой екип ще правиш ин витрото.Наистина е малко объркано това което са ти казали за моменталното започване,но те може и да са нямали впредвид,че веднага ще започнат да ти поставчт инжекциите най-вероятно както са ти казали че за 23 ден ще ти кажат за лекарствата и тогава да се започне,а тогава е напълно нормално ,защото декапептила се започва малко по-рано,а самата стимулация от 1вия ден на цикъла(дано не те подвеждам),но поне при мен така беше,а за аптеката не се притеснявай ,че те пращат на определено място защото после ако ти останат някои от инжекциите ще можеш срещу касовото бонче ,с което си закупила лекарствата да ги върнеш там.Така беше при мен не казвам че навсякъде е така.Дано съм помогнала
Ще правя икси при Чернева във Варна. Избрах екипа заради Александров и Козовски. Но Чернева много грубо и болезнено направи сондажа и сега продължавам да кървя и ме боли. Имах доверие, но сега изтръпвам от ужас да не се окаже, че трансфера ще го прави пак тя.
За начало на стимулацията ми предложи на 6 ден , а аз лекарства не бях купила още, да не говорим, че предния месец не съм слагала инжекция. А за 23 ден заговори след като отказах да започна още този месец. Наистина стимулацията е индивидуална, но как тогава определя кой протокол е по-подходящ. Щом този месец беше готова да почваме по къс и то толкова късно, а за другия ще съм по дълъг и инжекции от първи ден. Не мога да си го обясня. Съмненията ме нападнаха жестоко, а е късно да се отказвам. Искам да направя процедурата до няколко месеца, откажа ли се от тук, почвам да се лутам отначало.
Благодаря за отговорите, момичета. Желая успех на всички!
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #171 -: Януари 24, 2007, 12:40:13 pm »
Lilit, venig79,
и на мен ми предстои сондаж.
Тази д-р Чернева, хора, почва да ме притеснява..
И какво представлява сондажа, например сравнено с цветна снимка (при мен беше болезнена)..

И аз съм при д-р Чернева, заради д-р Александров естествено!

venig79, наистина ли е възможно да върнеш лекарства в аптеката, от където ди ги купила. Това е някакво облекчение все пак.
« Последна редакция: Януари 24, 2007, 12:42:36 pm от Dindin »
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #172 -: Януари 24, 2007, 12:45:31 pm »
 Първо пъха нещо във влагалището и много го разтяга, дори на снимката не ме болеше така, а после в матката вкара гумена тръбичка, но беше такова бодене, натискане и дърпане, че изпищях накрая. Аз на цветната снимка издържах, макар че ме болеше, но тук не успях. Да не ви плаша момичета, аз съм си карък, може да не прави така при всички.
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #173 -: Януари 24, 2007, 14:32:32 pm »
Здравейте момичета.Явно сондирането минава при всеки  поразличен начин (имам впредвид болката),защото и на мен като ми предстоеше и разбрах,че ще бъде без упойка ми идваше да избягам ,но ви казвам честно аз болка не усетих и не мога да го сравня с цветната ми снимка понеже при нея доста си ме боля,а за лекарствата и аптеката си е точно така
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #174 -: Януари 24, 2007, 15:26:56 pm »
Lilit  и при мен сондажа мина както при теб, но не се притеснявай. Трансфера го прави д-р Алексанров и е безболезнен. За жалост хубаво е този сондаж да се прави, за да няма изненади на трансфера. Не се отказвай  :balk_103:
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #175 -: Януари 24, 2007, 16:17:27 pm »
Първо пъха нещо във влагалището и много го разтяга, дори на снимката не ме болеше така, а после в матката вкара гумена тръбичка, но беше такова бодене, натискане и дърпане, че изпищях накрая. Аз на цветната снимка издържах, макар че ме болеше, но тук не успях. Да не ви плаша момичета, аз съм си карък, може да не прави така при всички.
Това описание ама хич не ми харесва.. честно ви казвам.. на снимката се държах прилично, но на това упражнение може някой ритник да раздам.. :aerobik: :presi:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #176 -: Януари 24, 2007, 19:55:53 pm »
Моят сондаж мина толкова набързо и неочаквано, че не можах да разбера какво става. 8O Но не мисля, че е толкова страшно, е, все пак при всеки е индивидуално. Боли доста, но не чак нетърпимо. При трансфера аз не усетих нищо.. :)
     Лилит, бъди спокойна, миличка!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #177 -: Януари 24, 2007, 21:06:46 pm »
здравейте момичета,на мен ми слойиха инжекцията за блокиране на хипофизата.на 1.02 ме викат за естрадиол,и ако всичко е наред започвам стимулацията.аз минах преглед,но не ми правиха сондаж.задължително ли е,имам 4 инсеминации при този доктор.самия трансфер мисля че е нещо подобно,при мен нямаше болка.успех ма всички
*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #178 -: Януари 24, 2007, 21:14:50 pm »
Аз като ви разправям за тая Чернева....... вие ми викате "ами то винаги има недоволни и доволни",. Бягайте от тая жена далече. Лилит, ако искаш да си при Александров пробвай с доц. Маркова, тя също работи с него. Аз от бягане, че чак до София стигнах не мие е лесно ама....шубето голям страх
« Последна редакция: Януари 24, 2007, 21:16:47 pm от zinaz »


*
Re: ИНВИТРО/ИКСИ-януари-март 2007
« Отговор #179 -: Януари 24, 2007, 21:42:32 pm »
Здравейте момичета и от мен.Аз започвам скоро Икси при доц Маркова.Значи беше ни казала като ми дойде този месец така към края на цикъла да и се обадя в АГ- то да ми каже какво следва - обаждам се аз днес(малко по-рано - 3ти ден ми е едва),тя набързо ми "изстреля" инструкциите: да си купя Примолут нор и да започна да го пия на 9ти в продължение на 10 дни,на 14ти да отидем(с мъжо,да носим всички изследвания и парите за лекарствата),да ми направи сондаж,и нещо ми спомена от рода на - на 21-22 като ти дойде ще бием инжекцията и стимулацията ще бъде март...Имаше пациентка при нея в момента явно,а и акушерка доколкото разбрах защото говореше и на нея в същото време,и накрая набързо набързо приключи разговора защото "имала работа в момента" и аз останах така объркана.. :?Ами за първи път правим икси и сега се чудя..на 9ти февруари доколкото разбрах да почна примолута...ами ако е имала предвид 9ти ден от цикъла??Възможно ли е?А тази пък инжекция (като ми дойде) каква ще е?аз мислех че стимулациите започват началото на цикъла а тя ми говори че ще бъдат март??... :roll:ох не знам ще и звънна май пак утре...Извинявам се ако задавам глупави въпроси :oops: :oops:,и за това че стана много дълго .И от все сърце желая успех на всички вас! :goodluck: :goodluck:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!