0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В момента по, Нова ТВ върви предаване по инициативата на сдружение "Зачатие"- "Как да говорим с партньора..."
Интересно е. :D
*
Гледамее :) интересно е наистина
П.С. споделих и в темата за инвитро при д-р Владимиров
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
На края на гостуването, Гала обяви, че клиниката на д-р Владимиров предоставя една безплатна процедура. За целта трябва да се изпратят на адреса на предаването следните неща:
1. Имена на партньорите.
2. Телефонен номер за връзка.
3. Кратка история за безплодието.
4. Спермограма, епикризи и други изследвания (тук има и за допълване, не успях да запомня всичко, още не го намирам никъде публикувано).
Срока за изпращане на документите мисля че беше 20.10.2011. Печелившият ще бъде изтеглен на лотариен принцип в предаването.
Ако има нещо за поправяне, моля модератор да  го направи :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Искаха и цветна снимка на жената,но не казаха колко актуална трябва да бъде :oops:
*
не мисля, че ще има проблем относно актуалността на снимката, важното е да има :)
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Искат също и хормонални изследвания.
*
Абе,пускаме някакви изследвания там,цветна снимка,то колко да е актуална ако не е от тая година и предполагам,най-важното-актуална експертиза или лекарско заключение от клиника.Изследванията май са за пред хората! :lol: :lol: Айде ,действайте,че аз вече съм ги подкотвил!! Сега като спечелим процедурата,да не кажете ,че има нещо нагласено-от Коледното парти -на нас,от "на кафе" и"Как  да говорим с партньора за "-пак ние!!! :wink: :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Ех този ra40  :lol: твоите постове са много позитивни :))
Ето линк към предаването
http://play.novatv.bg/play/254825/?autostart=true
Ето това е и списъка:
1. Имена на двамата партньори.
2. Телефон за обратна връзка.
3. Кратка история на проблема безплодие.
4. Изследвания - спермограма, хормонални изследвания при жената, епикриза от оперативно лечение, снимка на маточните тръби.
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Днес темата отново е стерилитета. Този път "Репродуктивните проблеми при мъжа", като част от кампанията "Как да говорим с партньора за безплодие". Не обявиха само кой ще е гост по тази тема...

П.П. Ама те гостите наши хора :D Д-р Даскалова, Д-р Кацаров и Мини с двете сладурани и съпруга й.
« Последна редакция: Октомври 04, 2011, 09:49:49 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Мели, Кацаров и Мини с фамилия.
*
Мели, Кацаров и Мини с фамилия.

Супер са  :D
Гледах. Чудесни са  :D
*
Еееее,аз пък не гледах!!! :x :x ами няма ли как прдварително да ги обявяват!! :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Рачо, може да го гледаш в сайта на НОВА ТВ. Аз го гледах току що.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
В момента за трети път гледаме "какиии", макар че едната "кака" ни е набор  :lol:. Много ми хареса предаването, според мен се изговориха важни неща.
*
Сега го гледах и аз. Страхотно предаване!
А най-много ми хареса за плановете за мъжко  :lol:
Аз много се надявам Гала и екип, наистина да направят едно предаване на тема "Бъди в час по репродуктивно здраве", като заснемат всичко което ще се случи в едно училище :)

Иначе предаването беше хубаво, смислено и добре подредено. Поздравления на участниците :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

http://play.novatv.bg/play/255435/?autostart=true
Страхотно предаване!
Мели - отново си супер!
Мини и Ники, изглеждате много спокойни на екрана. Възхищавам ви се! Много ми харесахте!
*
Чудесно се представиха :))
Казаха се много неща на достъпен език.
Аз гледам предаването на Гала от години и съм убедена, че покрай участията на специалистите по темата стерилитет много хора ще се информират и ще бъдат в час, защото колкото информация да има в интернет и в Зачатие все още има двойки, които не знаят от къде да тръгнат и все още има лекари, които злоупотребяват с техния страх и мечта.
Явно ще има такива предавания всеки вторник :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Явно ще има такива предавания всеки вторник :)
Да, но доколкото разбрах ще е само за месец. През това време ще трае кампанията им и най-вероятно с жребия за безплатната инвитро процедура ще приключат.

Дано поне и за в бъдеще екипа им лесно се съгласява да ни помага медийно за инициативите ни
:)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!