0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Трябва ми майстор за гипскартон
« -: Октомври 15, 2007, 08:56:02 am »
Мацки, относително спешно ми трябва майстор за гипскартон (така ли се пише?) - да ни направи една щендерна стена, в която да се вградят и укрепят две вградени казанчета на този етап, а за малко по-нататък и за още два елемента от гипскартон. Моля ако имате някой предвид, да ми пишете, например на лични.

Благодаря :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Трябва ми майстор за гипскартон
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2007, 08:59:21 am »
У нас мъжа ми сам си го слагаше
Ама май сме далечко за да ти го изпратя :) :)
*
Re: Трябва ми майстор за гипскартон
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2007, 11:06:39 am »
У нас мъжа ми сам си го слагаше
Ама май сме далечко за да ти го изпратя :) :)


И у дома ние двамцата си правиме всичко, за 8 години никой майстор не е влязъл у дома.Изолация с фибран, плоскости по тавана, ламинат, всичко.
Да взема да пратя себе си, че съм по-свободна, а? :wink:


Сега сериозно-пусни търсачаката в Интернет, те почти всички майстори вече си пускат обяви така.
Re: Трябва ми майстор за гипскартон
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2007, 11:09:14 am »
Цитат
Да взема да пратя себе си, че съм по-свободна, а?
Оооо,с голямо удоволствие те каня и у дома-но без Тедка-НЕ :balk_21:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Трябва ми майстор за гипскартон
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2007, 15:54:33 pm »
Ей Фреш а във вашия град нямате ли такива фирми за строителство,така ще ти е по удобно ,или както те е посъветвала Мимка пусни търсачката и дано излезе нещо.
Re: Трябва ми майстор за гипскартон
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2007, 19:31:09 pm »
Забравих да кажа, че става дума за София.

Rouzi-Anna, идеята за цяла бригада не е лоша, но за повечето неща имаме някакви майстори предвид, а сега ето изникна този проблем.

Надявах се все някой да има някой познат/проверен майстор, ама ако не се появи такъв, ще се търси по обяви, явно :?
Трябва да се направи като хората, щото на тази конструкция ще висят 2 казанчета за вграджане, две тоалетни чинии, евентуално мивка и преградно стъкло. Та трябва да се направи като хората, че иначе можем да се изпопребием :lol:
Благодаря ти, Бени!