0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #980 -: Октомври 06, 2010, 15:19:08 pm »
Викс , честити ти бременни дрешки  :D. Ти кои номера взе? Аз се чудех дали да  си поръчам М номер , ама се чудя още :D
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #981 -: Октомври 06, 2010, 15:38:46 pm »
Росинка, то там не си поръчваш ти номера, ами си пишеш размерите в сантиметри и там пише нещо от сорта на "вие си попълнете правилно сантиметрите, а ние ви обещаваме, че дрехите които получите - ще ви станат"  :lol: точно за това посъветвах да се пишат повечко сантиметри, за да ви дойдат свободни а не впити дрешки. Моите и двата панталона са L размер, но е можели и XL да са, честно казано, ако бях завишила тук там с по 3-4 см.  :wink:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #982 -: Октомври 06, 2010, 15:39:53 pm »
Еее Жбрули Бравос  :D Най-важното е да си доволна, а щом и за Бейби мол си готова...така като те чета, май само количка остава да вземеш  :lol: Това ако не е бързи, смели , сръчни - не знам !

На мен този сироп изобщо не ми помогна, при все че съм имала подобни проблеми 1-2 пъти за целия период.
 Много странно...сега ми се преобърнаха нещата наопаки - преди много ми падаше косата, сега - изобщо! Чак не мога да повярвам...как мога да запазя тази радост ?  :? И за "00", преди бях от нормално до запечено положение - сега никакви проблеми! ( а очаквах някакъв ад...). Кожата на лицето ми беше малко пубертетска, сега се изчисти. Ех да може тези положителни екстри да останат...ама шанс!

Маймунке, аз категорично отказвам. Тази тема я пуснах, че чак и за последна си я преписах, а то гледай какво стана!  :lol:
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните №67
« Отговор #983 -: Октомври 06, 2010, 16:06:41 pm »
Заповядайте в новата темичка. :D
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=43689.0
<br />[/url][img]http://ticker