0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #900 -: Декември 20, 2012, 15:08:35 pm »
Ами аз по принцип пия папаверин нонстоп, но днес забравих и в момента и аз съм с една режеща болка... 
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #901 -: Декември 20, 2012, 15:50:09 pm »
Аз също пия папаверин 3*2, даже и инжекция имам през ден, заради първоначалното кървене, яко съм се шашнала! :(
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #902 -: Декември 20, 2012, 17:58:10 pm »
Перличка  е вече мама!
Може да я поздравите тук http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=49016.new#new
Да  е жива и здрава д-р Персенска, че донесе тази радост!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #903 -: Декември 20, 2012, 23:41:50 pm »
Здравейте момичета,
Бих искала малко повече инфо за целия процес на ин витро при др. Стаменов, живея в чужбина и се интересувам от какъв протокол прилага др. Стаменов, какви са цените на процедурите, медикаментите (някаква ориентировъчна цена), цената на лапароскопия също.  Искам да се подготва с пари и колко дни престой ще ми трябва за цялата процедура. Благодаря ви предварително момичета, желая Ви късмет
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #904 -: Декември 21, 2012, 09:56:33 am »
Здравейте момичета,
Бих искала малко повече инфо за целия процес на ин витро при др. Стаменов, живея в чужбина и се интересувам от какъв протокол прилага др. Стаменов, какви са цените на процедурите, медикаментите (някаква ориентировъчна цена), цената на лапароскопия също.  Искам да се подготва с пари и колко дни престой ще ми трябва за цялата процедура. Благодаря ви предварително момичета, желая Ви късмет

Здравей magi1-много е трудно да се каже колко време ще ти е необходимо за престоя ти в Бг.Самото ин-витро е е около 7-14 дни според протокола  къс или дълг,и това ти самата как ще реагираш на стимулацията.Аз съм правила две процедури по къс протокол по фонда първия ми излезе 3700лв (лекарства,пункция,трансфер)и отделно за допълнителни лекарства (естроферм,утрогрстан и кликсан)за 15 дни околко 250лв.Сега при втория опит бях пак по къс протокол но с нова инжекция от първи ден на цикъла и ме викнаха на 7 за преглед и още 3 дни инжекции и пункция и след 5 дни трансфер.Общо 12 дни от първата  инжекция до пункцията+5 дни до трансфер.Опита ми излезе 4450лв със замразен ембрион.+ лекарствата(естроферм,утрогестан,фраксипарин,папаверин,преднизолон)около 200лв за 15 дни.Аз продължавам с лекарствата след + тест.Но преди самата процедура правих 3 месеца подред биопсии с лекарство за подобряване на имплантацията една биопсия е 200лв и лекарството е 250лв.Аз също бях извън България и ми беше много трудно да преценя колко дни отпуска да си взема,но когато се наложи да правя биопсиите се наложи да напусна.Май стана доста дълго дано съм ти помогнала ако искаш още онфо пиши ми на лични.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #905 -: Декември 21, 2012, 13:16:39 pm »
Е да си кажа,днес 9 ден след ЗЕТ -ЧХГ 0,10.Много ми се искаше вече да успея,че ми е шести трансфер но уви.Добре поне ,че имам надежда за нов опит,печеливша съм от Коледно желание. Дано то ми е късмета.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #906 -: Декември 21, 2012, 13:48:04 pm »
jo-joo -Много съжалявам за резултата!Но се радвам че си спечелила от Коледно желание,дано то да ти е на късмет! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #907 -: Декември 21, 2012, 13:49:21 pm »
jo-joo жалко, че не е станало сега, но сигурно наистина коледното желание е твоят късмет и нека ти донесе така чаканото бебче!  :crossfingers:
 :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #908 -: Декември 21, 2012, 14:04:32 pm »
Здравейте момичета,
Бих искала малко повече инфо за целия процес на ин витро при др. Стаменов, живея в чужбина и се интересувам от какъв протокол прилага др. Стаменов, какви са цените на процедурите, медикаментите (някаква ориентировъчна цена), цената на лапароскопия също.  Искам да се подготва с пари и колко дни престой ще ми трябва за цялата процедура. Благодаря ви предварително момичета, желая Ви късмет
Поста ти ме навежда на мисълта, че до сега не си се срещала с др. Стаменов. Ако наистина е така няма как да стане без предварително записване, както и започване на каквато и да е процедура без той да те е прегледал и да се е запознал със случая ти. При него имам 7 опита, от които 2 откакто съм в друга страна. Договаряме се по телефона какъв да е протокола и съответно аз си планирам идването в Бг.Ако има изисквания за изследвания си ги подготвям предварително или предвиждам време и за тях в Бг. Това става, защото за 7 опита той знае горе-долу как и на какво реагирам при стимулациите. Няма невъзможни неща.
За дълъг протокол отделям месец и половина, като изчислявам да си дойда на 20-21-22 ден за поставяне на блокажа. За къс протокол, ЕЦ или ЗЕТ поне месец,  като трябва да си дойдеш 1-2 ден на цикъла. Това е ориентировъчно, разбира се.
Успех
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #909 -: Декември 21, 2012, 14:10:45 pm »
jo-joo,  :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #910 -: Декември 21, 2012, 17:09:55 pm »
Много Ви благодаря момичета!
mozi_krasi - отговора ти ми даве някаква представа за пари и време. Много ти благодаря.
теди – да, никога не съм се срещала с доктора, от форумите разбрах за него. Планирам прибиране до БГ около Май за лапароскопия при др. Стаменов и тогава се надявам да обсъдим евентуално ин витро. Исках да се подготвя с времето което ще ми трябва и финансите които трябва да заделя.
M
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #911 -: Декември 21, 2012, 17:16:12 pm »
magi1, записала ли си си час за първичен преглед?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #912 -: Декември 21, 2012, 17:38:10 pm »
Мецани - открих една агенция в София която се занимава с организацията на прегледи и документи в болницата. Отдавна съм извън страната и просто нямам хора на които мога да възложа тази задача. Те казаха че ще запишат часовете.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #913 -: Декември 21, 2012, 17:39:28 pm »
Благодаря ви момичета.Нека новата година ни донесе най желаното  :bori_004: :bori_007:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #914 -: Декември 21, 2012, 18:07:04 pm »
 Маги, не знаех, че има такава агенция.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #915 -: Декември 21, 2012, 18:18:15 pm »
и аз не знаех, но с търсене в нета намираш доста информация - мед спа се казва :)
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #916 -: Декември 23, 2012, 10:21:32 am »
а тази агенция с цел бързо записване на час ли ще я ползваш?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #917 -: Декември 24, 2012, 12:35:35 pm »
До момичетата, които са на преглед на 27 и 28 - в старата или новата клиника ви викат?
Благодаря предварително :wink:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #918 -: Декември 24, 2012, 15:43:34 pm »
На мен нищо не ми казаха за нова клиника, та мисля в старата да ходя... Ако някой има друго инфо - да споделя овреме :)
Весели празници на всички!!! Нека донесат много сбъднати мечти!
 :balk_7:
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 15
« Отговор #919 -: Декември 25, 2012, 07:35:20 am »
В старата клиника има дежурни кабинети за преглед. Новата още не работи, ще започне през януари.