0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Проблем с календара
« -: Февруари 16, 2007, 13:47:39 pm »
В постинга на msaint от 18.04.2006 г,тя е поставила линк уж към нейната графика,а всъщност излиза моята.Аз със сигурност не съм задавала опция графиката ми да се вижда от всички. :(
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Проблем с календара
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2007, 16:30:14 pm »
Линкът на msaint е погрешен, но останалите потребители не виждат твоята графика, само ти си я виждаш.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Проблем с календара
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2007, 09:21:36 am »
Благодаря ти за отговора,сега се сещам че всъщност аз влизам направо със запомнена от компютъра ми парола.
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2007, 00:31:22 am »
Здравеите,от няколко дни се опитвам да си записвам информация в календара, а тои не го запаметява.От около два месеца си записвам в него и не съм имала такъв проблем.От компютъра в работата става,а от моя-не.Моля ,ако някои има представа защо е така да ми каже.Ще съм страшно благодарна.  :help:
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2007, 09:51:22 am »
Довечера ще погледна дали ма някакви проблеми, прати ми на лични емаила или потребителското име с които си регистрирана в календара.

Поздрави
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2007, 00:05:24 am »
beast,благодария ти за отзива.Незнам какъв е бил проблема,но вече го няма и всичко е наред.
Re: Проблем с календара
« Отговор #6 -: Април 10, 2007, 11:49:05 am »
Имам проблем с моя календар. С началото на новия цикъл не зареди автоматично фертилните дни.  :?




*
Re: Проблем с календара
« Отговор #7 -: Април 10, 2007, 12:09:07 pm »
Имам проблем с моя календар. С началото на новия цикъл не зареди автоматично фертилните дни.  :?
Няма проблеми - всичко е наред при данните ти.

Не ти ги показва, защото на 8-ми си въвела кървене и положителен тест за бременност. Като отбележиш положителен тест календара спира да прави прогнози докато ти сама не вкараш следващия цикъл, а деня в който е отбелязан теста не го брои - при теб началото на цикъла и положителния тест са в един ден и за това той приема че теста е с по голяма тежест.
Ако това е неменструално кървене - може така да го отбележиш за тези дни (от 8-ми до 10-ти) и тогава фертилните дни ще ти се покажат.
Ако пък наистина ти е дошло, или при началото на следващия цикъл ще ти се покажат фертилните дни, или просто махни положителния тест (запиши си го като бележка) и ще видиш фертилните дни и прогнозите за следващия цикъл.

Поздрави
Re: Проблем с календара
« Отговор #8 -: Април 10, 2007, 22:14:44 pm »
Имам проблем с моя календар. С началото на новия цикъл не зареди автоматично фертилните дни.  :?
Няма проблеми - всичко е наред при данните ти.

Не ти ги показва, защото на 8-ми си въвела кървене и положителен тест за бременност. Като отбележиш положителен тест календара спира да прави прогнози докато ти сама не вкараш следващия цикъл, а деня в който е отбелязан теста не го брои - при теб началото на цикъла и положителния тест са в един ден и за това той приема че теста е с по голяма тежест.
Ако това е неменструално кървене - може така да го отбележиш за тези дни (от 8-ми до 10-ти) и тогава фертилните дни ще ти се покажат.
Ако пък наистина ти е дошло, или при началото на следващия цикъл ще ти се покажат фертилните дни, или просто махни положителния тест (запиши си го като бележка) и ще видиш фертилните дни и прогнозите за следващия цикъл.

Поздрави
Благодаря.  :)




*
Re: Проблем с календара
« Отговор #9 -: Април 11, 2007, 11:43:47 am »
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Beast какво може да бъде това :) :P
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #10 -: Април 11, 2007, 11:49:35 am »
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Beast какво може да бъде това :) :P
Претоварване, вече се оправи.
Поздрави
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #11 -: Юли 04, 2007, 16:55:43 pm »
Незнам дали е проблем с календара, но прескача  един цикъл при положение, че има нанесена информация за съответния месец.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #12 -: Юли 04, 2007, 17:19:16 pm »
Незнам дали е проблем с календара, но прескача  един цикъл при положение, че има нанесена информация за съответния месец.
Би ли погледнала сега?
Мисля че вече всичко е наред.

Поздрави
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #13 -: Юли 04, 2007, 20:19:46 pm »
Вече всичко е както трябва. Мерси.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: Проблем с календара
« Отговор #14 -: Август 09, 2007, 10:39:39 am »
Здравейте,
Имам проблем с календара. Имах много стари графики още от началото на миналата година, реших да ги махна и след, като се опитах да изтрия няколко месеца сега не иска да ми отваря другите графики отваря ми се само календара, мога да нанасям корекции, но ако искам да видя някоя графика ми показва, че има грешка < a hr
 :(


*
Re: Проблем с календара
« Отговор #15 -: Август 09, 2007, 11:52:59 am »
Здравейте,
Имам проблем с календара. Имах много стари графики още от началото на миналата година, реших да ги махна и след, като се опитах да изтрия няколко месеца сега не иска да ми отваря другите графики отваря ми се само календара, мога да нанасям корекции, но ако искам да видя някоя графика ми показва, че има грешка < a hr
 :(
Готово :-)
Re: Проблем с календара
« Отговор #16 -: Август 09, 2007, 12:09:51 pm »
Благодаря много  :a_cat_01:


Re: Проблем с календара
« Отговор #17 -: Август 10, 2007, 09:09:10 am »
Здравейте,
Дне и аз има проблем с овулационния календар. Като се опитам да вляза (а веднъж успях да вляза, но при опит за записване на информацията ставаше същото) ми излиза следното съобщение:
HTTP Status 500 -
type Exception report
message
description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.
exception
javax.servlet.ServletException: Servlet execution threw an exception
root cause
java.lang.OutOfMemoryError: PermGen space
note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/5.5.9 logs.
Apache Tomcat/5.5.9
Надявам се да можете да ми помогнете.
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #18 -: Август 10, 2007, 09:50:09 am »
Здравейте,
Дне и аз има проблем с овулационния календар. Като се опитам да вляза (а веднъж успях да вляза, но при опит за записване на информацията ставаше същото) ми излиза следното съобщение:
HTTP Status 500 -
type Exception report
message
description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.
exception
javax.servlet.ServletException: Servlet execution threw an exception
root cause
java.lang.OutOfMemoryError: PermGen space
note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/5.5.9 logs.
Apache Tomcat/5.5.9
Надявам се да можете да ми помогнете.
Ще прегледам какво става - проблема се репродуцира лесно и така като гледам пречи на употребата на календара.


PS:
Интересно е това явление. Въпреки проблема за някои хора той не се репродуцира, защото виждам че се записват данни и в момента?
Продължавам търсенето...
« Последна редакция: Август 10, 2007, 10:15:12 am от beast »
Re: Проблем с календара
« Отговор #19 -: Август 10, 2007, 10:36:45 am »
здравейте!Днес имам проблем с календара,влизам трудно в сайта,а и да вляза ми се запецва на някоя страница и дотам...не мога да записвам данни и не мога да си видя графиките.На какво се далжи проблема...мой ли е или ва6?