0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Проблем с календара
« -: Февруари 16, 2007, 13:47:39 pm »
В постинга на msaint от 18.04.2006 г,тя е поставила линк уж към нейната графика,а всъщност излиза моята.Аз със сигурност не съм задавала опция графиката ми да се вижда от всички. :(
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Проблем с календара
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2007, 16:30:14 pm »
Линкът на msaint е погрешен, но останалите потребители не виждат твоята графика, само ти си я виждаш.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Проблем с календара
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2007, 09:21:36 am »
Благодаря ти за отговора,сега се сещам че всъщност аз влизам направо със запомнена от компютъра ми парола.
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2007, 00:31:22 am »
Здравеите,от няколко дни се опитвам да си записвам информация в календара, а тои не го запаметява.От около два месеца си записвам в него и не съм имала такъв проблем.От компютъра в работата става,а от моя-не.Моля ,ако някои има представа защо е така да ми каже.Ще съм страшно благодарна.  :help:
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2007, 09:51:22 am »
Довечера ще погледна дали ма някакви проблеми, прати ми на лични емаила или потребителското име с които си регистрирана в календара.

Поздрави
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2007, 00:05:24 am »
beast,благодария ти за отзива.Незнам какъв е бил проблема,но вече го няма и всичко е наред.
Re: Проблем с календара
« Отговор #6 -: Април 10, 2007, 11:49:05 am »
Имам проблем с моя календар. С началото на новия цикъл не зареди автоматично фертилните дни.  :?




*
Re: Проблем с календара
« Отговор #7 -: Април 10, 2007, 12:09:07 pm »
Имам проблем с моя календар. С началото на новия цикъл не зареди автоматично фертилните дни.  :?
Няма проблеми - всичко е наред при данните ти.

Не ти ги показва, защото на 8-ми си въвела кървене и положителен тест за бременност. Като отбележиш положителен тест календара спира да прави прогнози докато ти сама не вкараш следващия цикъл, а деня в който е отбелязан теста не го брои - при теб началото на цикъла и положителния тест са в един ден и за това той приема че теста е с по голяма тежест.
Ако това е неменструално кървене - може така да го отбележиш за тези дни (от 8-ми до 10-ти) и тогава фертилните дни ще ти се покажат.
Ако пък наистина ти е дошло, или при началото на следващия цикъл ще ти се покажат фертилните дни, или просто махни положителния тест (запиши си го като бележка) и ще видиш фертилните дни и прогнозите за следващия цикъл.

Поздрави
Re: Проблем с календара
« Отговор #8 -: Април 10, 2007, 22:14:44 pm »
Имам проблем с моя календар. С началото на новия цикъл не зареди автоматично фертилните дни.  :?
Няма проблеми - всичко е наред при данните ти.

Не ти ги показва, защото на 8-ми си въвела кървене и положителен тест за бременност. Като отбележиш положителен тест календара спира да прави прогнози докато ти сама не вкараш следващия цикъл, а деня в който е отбелязан теста не го брои - при теб началото на цикъла и положителния тест са в един ден и за това той приема че теста е с по голяма тежест.
Ако това е неменструално кървене - може така да го отбележиш за тези дни (от 8-ми до 10-ти) и тогава фертилните дни ще ти се покажат.
Ако пък наистина ти е дошло, или при началото на следващия цикъл ще ти се покажат фертилните дни, или просто махни положителния тест (запиши си го като бележка) и ще видиш фертилните дни и прогнозите за следващия цикъл.

Поздрави
Благодаря.  :)




*
Re: Проблем с календара
« Отговор #9 -: Април 11, 2007, 11:43:47 am »
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Beast какво може да бъде това :) :P
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #10 -: Април 11, 2007, 11:49:35 am »
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Beast какво може да бъде това :) :P
Претоварване, вече се оправи.
Поздрави
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #11 -: Юли 04, 2007, 16:55:43 pm »
Незнам дали е проблем с календара, но прескача  един цикъл при положение, че има нанесена информация за съответния месец.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #12 -: Юли 04, 2007, 17:19:16 pm »
Незнам дали е проблем с календара, но прескача  един цикъл при положение, че има нанесена информация за съответния месец.
Би ли погледнала сега?
Мисля че вече всичко е наред.

Поздрави
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #13 -: Юли 04, 2007, 20:19:46 pm »
Вече всичко е както трябва. Мерси.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: Проблем с календара
« Отговор #14 -: Август 09, 2007, 10:39:39 am »
Здравейте,
Имам проблем с календара. Имах много стари графики още от началото на миналата година, реших да ги махна и след, като се опитах да изтрия няколко месеца сега не иска да ми отваря другите графики отваря ми се само календара, мога да нанасям корекции, но ако искам да видя някоя графика ми показва, че има грешка < a hr
 :(


*
Re: Проблем с календара
« Отговор #15 -: Август 09, 2007, 11:52:59 am »
Здравейте,
Имам проблем с календара. Имах много стари графики още от началото на миналата година, реших да ги махна и след, като се опитах да изтрия няколко месеца сега не иска да ми отваря другите графики отваря ми се само календара, мога да нанасям корекции, но ако искам да видя някоя графика ми показва, че има грешка < a hr
 :(
Готово :-)
Re: Проблем с календара
« Отговор #16 -: Август 09, 2007, 12:09:51 pm »
Благодаря много  :a_cat_01:


Re: Проблем с календара
« Отговор #17 -: Август 10, 2007, 09:09:10 am »
Здравейте,
Дне и аз има проблем с овулационния календар. Като се опитам да вляза (а веднъж успях да вляза, но при опит за записване на информацията ставаше същото) ми излиза следното съобщение:
HTTP Status 500 -
type Exception report
message
description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.
exception
javax.servlet.ServletException: Servlet execution threw an exception
root cause
java.lang.OutOfMemoryError: PermGen space
note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/5.5.9 logs.
Apache Tomcat/5.5.9
Надявам се да можете да ми помогнете.
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #18 -: Август 10, 2007, 09:50:09 am »
Здравейте,
Дне и аз има проблем с овулационния календар. Като се опитам да вляза (а веднъж успях да вляза, но при опит за записване на информацията ставаше същото) ми излиза следното съобщение:
HTTP Status 500 -
type Exception report
message
description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.
exception
javax.servlet.ServletException: Servlet execution threw an exception
root cause
java.lang.OutOfMemoryError: PermGen space
note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/5.5.9 logs.
Apache Tomcat/5.5.9
Надявам се да можете да ми помогнете.
Ще прегледам какво става - проблема се репродуцира лесно и така като гледам пречи на употребата на календара.


PS:
Интересно е това явление. Въпреки проблема за някои хора той не се репродуцира, защото виждам че се записват данни и в момента?
Продължавам търсенето...
« Последна редакция: Август 10, 2007, 10:15:12 am от beast »
Re: Проблем с календара
« Отговор #19 -: Август 10, 2007, 10:36:45 am »
здравейте!Днес имам проблем с календара,влизам трудно в сайта,а и да вляза ми се запецва на някоя страница и дотам...не мога да записвам данни и не мога да си видя графиките.На какво се далжи проблема...мой ли е или ва6?
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #20 -: Август 10, 2007, 10:37:47 am »
Запаметява данни, но приерно запис/следващ ден в календара, излиза това съобщение, после проверявам запаметено е.
Като искам да си проверя личните графики също ми излиза това съобщение.

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #21 -: Август 10, 2007, 11:17:42 am »
здравейте!Днес имам проблем с календара,влизам трудно в сайта,а и да вляза ми се запецва на някоя страница и дотам...не мога да записвам данни и не мога да си видя графиките.На какво се далжи проблема...мой ли е или ва6?
Наш е, наш е - сега го гледам.
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #22 -: Август 10, 2007, 11:47:55 am »
Временно проблема е решен, но ще трябва да вземем още 2 ГБ РАМ за сървъра - около 120$ с ДДС. В момента в който имаме възможност ще го направим.

Поздрави
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #23 -: Август 10, 2007, 13:37:57 pm »
Нито сутринта, нито сега мога да влезна в календара!Изобщо не зарежда!
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #24 -: Август 10, 2007, 13:52:24 pm »
Нито сутринта, нито сега мога да влезна в календара!Изобщо не зарежда!
Е сега вече проблема някъде при теб.
Re: Проблем с календара
« Отговор #25 -: Август 11, 2007, 01:23:16 am »
Включвам се само за да благодаря за бързата реакция. Вече няма проблем.   :balk_602:
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #26 -: Август 12, 2007, 11:19:17 am »
Здравейте,
предполагам не само аз имам проблем с календара? съвсем пресен проблем, отпреди минути само... :( error page и още не знам си какво излиза ...
Re: Проблем с календара
« Отговор #27 -: Август 12, 2007, 11:30:02 am »
Днес отново има проблем с календара...изписва се 4е страницата е недостъпна.Предполагам 4е проблема е отново теxни4ески и 6те бъде бързо отстранен, както в4ера.Благодаря на модераторите за бързото им съдействие!
Re: Проблем с календара
« Отговор #28 -: Август 12, 2007, 12:23:15 pm »
И при мене е съ6тото.До в4ера нямах проблем.
Re: Проблем с календара
« Отговор #29 -: Август 12, 2007, 12:56:21 pm »
И при мен излиза някаква грешка и не зарежда календара :(
Дано бързо се оправи! :)
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #30 -: Август 12, 2007, 14:11:11 pm »
Готово, оправено е.
Re: Проблем с календара
« Отговор #31 -: Август 15, 2007, 19:13:45 pm »
Благодарим!!! :D
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Проблем с календара
« Отговор #32 -: Август 30, 2007, 11:18:55 am »
Защо непрекъснато ми излиза, че няма връзка със сървара на базата данни?
« Последна редакция: Август 30, 2007, 11:21:04 am от nataly_kirova »
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #33 -: Август 30, 2007, 12:00:04 pm »
Защо непрекъснато ми излиза, че няма връзка със сървара на базата данни?
Не е непрекъснато, но се случва.
Дължи се на претоварване на сървъра. Тази седмица идва допълнителната памет която сме поръчали и това би трябвало доста да подобри работата и тези съобщения да поизчезнат :-)
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Проблем с календара
« Отговор #34 -: Август 30, 2007, 21:40:31 pm »
Защо непрекъснато ми излиза, че няма връзка със сървара на базата данни?
Не е непрекъснато, но се случва.
Дължи се на претоварване на сървъра. Тази седмица идва допълнителната памет която сме поръчали и това би трябвало доста да подобри работата и тези съобщения да поизчезнат :-)
Ох, дано защото при мен е през 15-20 мин.
Re: Проблем с календара
« Отговор #35 -: Август 31, 2007, 08:34:45 am »
Здравейте на всички !

На мен за пръв път ми се случва да не мога да влезна в календара си. Изписва ми тази грешка:

com.mysql.jdbc.exceptions.MySQLSyntaxErrorException: Table 'calendar_ovcalendar.Users12' doesn't exist

Може ли някой да ми каже какво става  :(
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #36 -: Август 31, 2007, 08:46:37 am »
И при мен има същия проблем:
Възникна грешка:

Съобщение:
 
com.mysql.jdbc.exceptions.MySQLSyntaxErrorException: Table 'calendar_ovcalendar.Users00' doesn't exist
 
 
обратно

Не мога да отворя нито една графика, нито да си вляза в календара :(
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #37 -: Август 31, 2007, 09:05:01 am »
И при мен има същия проблем:
Възникна грешка:

Съобщение:
 
com.mysql.jdbc.exceptions.MySQLSyntaxErrorException: Table 'calendar_ovcalendar.Users00' doesn't exist
 
 
обратно

Не мога да отворя нито една графика, нито да си вляза в календара :(


И при мен е същото.
Добре че видях постингите ви, защото мислех, че проблема е при мен.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Проблем с календара
« Отговор #38 -: Август 31, 2007, 09:49:56 am »
 :wink: Ох,повредата не е само в моя телевизор! :D И аз имам проблем със влизането в календара и на мен ми изписва същото съобщение!

beast,къде си?Помагай,моля! :D
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #39 -: Август 31, 2007, 10:21:19 am »
Здравейте,
аз съм счупил календара по невнимание. Объркал съм сорсовете на работещия календар с тези по които се правят промени и се работи по тях.

Вече всичко трябва да е наред.

Извинявам се за причиненото неудобство - за в бъдеще ще внимавам повече.

Поздрави
Re: Проблем с календара
« Отговор #40 -: Август 31, 2007, 10:57:24 am »
Благодаря за бързото съдействие
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #41 -: Август 31, 2007, 14:35:01 pm »
Здравейте,
аз съм счупил календара по невнимание. Объркал съм сорсовете на работещия календар с тези по които се правят промени и се работи по тях.

Вече всичко трябва да е наред.

Извинявам се за причиненото неудобство - за в бъдеще ще внимавам повече.

Поздрави

Благодарим много за бързата намеса :)
Приятен уикенд  newsm41
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Проблем с календара
« Отговор #42 -: Ноември 17, 2007, 13:50:55 pm »
Цял ден имам проблем с календара. Не мога да го отворя.
Re: Проблем с календара
« Отговор #43 -: Ноември 18, 2007, 18:43:08 pm »
здравейте!има една потребителка-pepito sladkata,като клипна на нейната графика излиза моята 8O и това ми се случва за първи път!!!освен това,не се получава  с графиката на никое друго момиче..тъй че незнам къде е проблема,но не би трябвало да е в моята графика нали?!а и видях,че и на други момичета(така пишат в една от темите..и lan ги е посъвтвала да пишат на beast) като клипнат на графиката на PEPITA SLADURKATA им излиза тяхната графика 8O 8O!КАКВО ДА ПРАВИМ????
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Проблем с календара
« Отговор #44 -: Декември 06, 2007, 07:09:42 am »
Не мога да отворя календара!При мен ли да търся причината,или?
Ще опитам още няколко пъти,а след това на работа скришно ще се пробвам!!! :wink:
Благодаря предварително!!
Re: Проблем с календара
« Отговор #45 -: Декември 06, 2007, 09:15:10 am »
и при мен не става.. :( :( :(!пробвах вече доста пъти..,затварях прозореца изцяло и пак ..,но НЕ,немога да вляза и това е!!!!
трябва да си нанеса данните,да не ги забравя...МОЛЯ ВИ помагайте!!! :help1:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #46 -: Декември 06, 2007, 09:38:46 am »
Не мога да отворя календара!При мен ли да търся причината,или?
Ще опитам още няколко пъти,а след това на работа скришно ще се пробвам!!! :wink:
Благодаря предварително!!
и при мен не става.. :( :( :(!пробвах вече доста пъти..,затварях прозореца изцяло и пак ..,но НЕ,немога да вляза и това е!!!!
трябва да си нанеса данните,да не ги забравя...МОЛЯ ВИ помагайте!!! :help1:
Готово,
имаше проблем на сървъра. Оправен е.

Поздрави
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Проблем с календара
« Отговор #47 -: Декември 06, 2007, 17:33:03 pm »
 :lol: :lol:
Re: Проблем с календара
« Отговор #48 -: Декември 06, 2007, 20:24:50 pm »
много мерси beast :D!аз чак сега виждам ,че си ни отговорил .. но иначе по-рано видях,че календара си е ок!!за което благодаря :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Проблем с календара
« Отговор #49 -: Януари 13, 2009, 07:38:51 am »
Здравейте  всички отново има проблем с календара от вчера?!Някой знае  ли какво става!!??
Re: Проблем с календара
« Отговор #50 -: Януари 13, 2009, 08:19:12 am »
Аз също от вчера имам проблем с календара :(
*
Re: Проблем с календара
« Отговор #51 -: Януари 13, 2009, 09:27:28 am »
Профилактика на сайта! 
12 януари 2009 
Започна преинсталирането на сървъра (част от процедурата по преместването).
Овулационният календар ще се появи отново към края на седмицата. Надяваме се да е видим още на 14-ти следобяд.
Форума е временно поставен на заместващ сървър за да не се спира. Проблеми със зареждането на сайта или овулационният календар може да има от 10-16 януари!!! Всички данни в календара, материали в сайта и форума ще бъдат запазени.
 
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!