0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #80 -: Октомври 21, 2007, 14:24:23 pm »
Мерси , Стефи
страхотни неЩа има в данет
това за което говоря е подобно на този пъзел но съставено от куб4ета.
Дано съм се изразила по правилно сега :wink:така и не открих, но има други интересни.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #81 -: Октомври 21, 2007, 17:48:45 pm »
Бихте ли ми казали, дали в България се продават и къде, една игра с куб4ета, на който има картинки и като се сглобят се полу4ава неЩо като пъзел :oops:

Поне във Варна ги има тия кубчета, в книжарниците съм ги виждала - АБВ, Пингвините.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #82 -: Октомври 23, 2007, 15:06:21 pm »
бОРОВИНКА,благодаря ти много.
АБВ  и Пингвините, са имена на книжарници _нали ?:oops:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #83 -: Октомври 28, 2007, 19:02:03 pm »
Ето една много подходяща играчка за деца на 5-6 месеца, които само чоплят етикетите
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #84 -: Октомври 28, 2007, 20:03:55 pm »
Ето една много подходяща играчка за деца на 5-6 месеца, които само чоплят етикетите

Ние направихме годинка, ама етикет не подминаваме. Винаги им се отдава нужното внимание  :lol:.
*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #85 -: Ноември 14, 2007, 16:07:07 pm »
Цветенце, беше пуснала тази снимка на Симона в бейби центъра, та от тогава се каня да те питамз а него. Пишеш, че се трансформира и на активна гимнастика, а пък аз в момента търся нещо подобно. От къде мога да си купя таково нещо, изглежда ми многофункционално и доста интересно?
*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #86 -: Ноември 14, 2007, 16:35:58 pm »
Сия, не съм виждала тук. И бейби центъра, и бънджито до него, са купени от чужбина. Ето тук има снимки на трите положения на бейби центъра:
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2585699

Обаче на Чико май имаше нещо подобно - активна гимнастика, дето после става на маса за игра за по-голямо детенце. Мисля, че СтифиЗ имаха такова, та тя по може да разясни дали е хубаво :wink:
*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #87 -: Ноември 14, 2007, 16:37:47 pm »
Активната гимнастика на Чико е доста различна от тази играчка, тя си за лежащо, седящо и правостоящо бебе, няма я тази опция с бънджи гащите :)
*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #88 -: Ноември 14, 2007, 16:38:24 pm »
А аз искам да питам някой купувал ли е играччки на TOLO и хубави ли са?
*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #89 -: Ноември 14, 2007, 16:39:54 pm »
Активната гимнастика на Чико е доста различна от тази играчка, тя си за лежащо, седящо и правостоящо бебе, няма я тази опция с бънджи гащите :)

Стефи, а като изключим бънджи функцията, щото аз мисля Сия нея не я има предвид, не се ли доближават казто предназначение?
*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #90 -: Ноември 14, 2007, 16:44:30 pm »
Да, по предназначение се доближават, защото може би развиват едни и същи умения, но на чико е по-скоро като масичка следващото ниво :)
Ние имаме няколко неща на толо, не са лоши, имат голямо разнообразие в Малечко.
*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #91 -: Ноември 14, 2007, 16:52:09 pm »
Аха, разбрах те. Всъщност във второто положение на бейби центъра на Ивънфло - това, което се вижда от нашата снимка, бънджи функцията е силно преувеличена от маркетинговия им отдел :wink: По-скоро детето стои изправено, като седалката го придържа, а самата тя се върти на 360градуса и така то стига до заобикалчщите го играчки.

Мисълта ми беше, че ако Сия иска нещо, което да следва растежа и развитието на детето, Чико също  вариант.
*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #92 -: Ноември 14, 2007, 17:46:56 pm »
Мерси много за бързите отговори. Не знам защо, ама хич не ми харесват гимнастиките на Чико. В Кикиморско царство харесах 2 на друга фирма, които качиха тия дни, но се оказа, че ги нямат налични, а и нямат подробна информация за тях. Това което ми се ще да намеря е с няколко опции, за дългократна употреба, да има музичка някаква, всякакви видове играчки по нея. Явно ще търся някакъв компромисен вариант и ще се огледам още малко. Може би ще трябва да се поразровя в чужбинските онлайн магазини.
Ние на Толо имаме едно плюшено розово прасенце, подарък от White, и Алекс много си го харесва.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #93 -: Ноември 15, 2007, 09:47:13 am »
Цитат
А аз искам да питам някой купувал ли е играччки на TOLO и хубави ли са?
На Толо имам едно тигърче - добре ушито в ярко оранжаво. Хубаво е. Отделно на това имам един динозавър с висулки /пак мека играчка/ - обаче висулките не са добре ушити и излиза от ватата. 
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #94 -: Ноември 15, 2007, 09:58:11 am »
на TOLO имаме няколко играчки - едната е една кравичка, която отдолу се дърпа и свири музика, бях я закачила на количката й и малката много й се радваше, също така имаме от тези въртележките за над легло - музиката е приятна и не дразни, а играчките са с много силни цветове и като се хванат дрънкат и издават един звук като от станиол и третата играчка която имаме е един пласмасов палячо, който се върти. В Малечко имат най-разнообразни играчки и смятам че са много хубави.


*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #95 -: Ноември 15, 2007, 11:26:15 am »
tzvetenze, в този сайт който си пуснала има много хубави неща. Дали в България някой я предлага тази марка? Аз например харесах ето този стол за хранене .


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #96 -: Ноември 15, 2007, 12:32:47 pm »
Момичета, имам няколко въпроса относно шезлонзите и активната гимнастика.
Една моя приятелка с близначки на годинка ми подарява ето тези шезлонзи.




Та въпросът ми е съчетава ли той столче за хранене и гимнастика, или трябва да купувам допълнително активна гимнастика? От колко месеца мога да ги слагам в тях и в такъв случай ще са ми необходими ли големите столчета за хранене с табличка и на колелца? Според близнашката майка не е необходима отделна активна гимнастика,но искам да се допитам и до вас.
Благодаря ви!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #97 -: Ноември 15, 2007, 13:42:46 pm »
kassi, ние сме с подобен шезлонг и синът ми много го харесва. Слагам го от съвсем малък. Активна гимнастика не съм купувала, но при нея бебето лежи по гръб и се стимулира протягането на крачетата и ръчичките към играчките, докато при шезлонга детето е леко свито, стимулира се по-скоро координацията, отколкото подвижността. Трябва да прецениш сама. Но имай предвид, че ако имаш времето можеш да оставиш детето да лежи по гръб и да държиш играчки над него, има почти същият ефект като при акт. г-ка, макар и да не е същата шарения. А столче за хранене определено си трябва. Няма как да храниш бебетата в шезлонги. Изобщо няма да ти е удобно, а и трябва да са изправени. Да не говорим и че всичко ще става в храна, та ще се чудиш как да почистиш шезлонга :wink:
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #98 -: Ноември 15, 2007, 15:01:05 pm »
Аз да кажа за активната гимнастика - незнам дали е от марката, вида и т.н., но с такъв мерак купих на дъщеря си това чудо, а тя така и не му обърна внимание. През четвъртия месец гледаше лампата на тавана. През петия месец започна за 2 мин да се заглежда в една от играчките и й омръзваше. Следващия месец се заиграваше със свалените вече играчки и последно й беше интересно да я рита докато е легнала, така играчките се клатеха и чат пат се захлупваше килимчето върху нея - играта продължаваше 10 мин. Мисълта ми е, ако имате познат да ви ослужи с това чудо, толкова полезно и занимаващо децата за да видите ще има ли точно вашето интерес. Особено пък майките на близнаци. Вече друг е въпросът може би с тези 3в1 от рода на чиковските.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Играчки и игри за бебето и детето
« Отговор #99 -: Ноември 15, 2007, 15:17:18 pm »
Каси, имахме шезлонг на същия принцип, много се харесваше! Симона обичаше да стои в него, положението  на гръбчето можеше да се застопори във всяко от напълно лехнало до напълно седнало, заглеждаше се много в играчките, после се протягаше към тях. За нас беше много удачна покупка. Не замества столчето за хранене обаче. В началото на захранването може би, но после - не.