0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #380 -: Юни 29, 2009, 13:19:03 pm »
zusita   изчкай още 2 дни и ако не ти е дошло направи пак тест с първа сутрешна урина! Стискам палци да има втора чертичка  :crossfingers: А ако няма пак може да отидеш на доки да видите какво става, но е възможно този месец и да ти е просто по-дълъг цикъла !
deska_8181 обикновено втора бледа чертичка означава бременност. Направи си днес още един тест, чертичката трябва да е по-ярка  :D
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #381 -: Юни 30, 2009, 10:55:09 am »
и аз имам съмнения че съм бреманна,защото мам втора чертичка на теста,но е много по-бледа от първата.Вчера ходих на лекар,имам  9-дневно закъснение ва М. и три тста с по-бледа втора черта.Той ми каза че според него не съм бреманна защото на видеозона нио не се вижда,а име накара при нго да направя тест за бр. и той излезе отр.Обаче аз днеска сутринта си направих дрг тест и на него също имаше втора,много бледа чертичка.Наистина е много бледа ,но си се вижда!Чакането ще ме побърка.-Знам че времето ще си покаже,но се чудя,има ли вариант при който да се появява много бледа втора черта,и да няма бременност.Та нали при отр.тестове,няма никаква втора черта,т.е. има само една,а в моя случай има втора,но е по-бледа?
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #382 -: Юни 30, 2009, 11:27:02 am »
Според мен щом има втора, макар и много бледа черта, теста е +.
Честито и лека бременност. Пожелавам на всички бебеправещи през този месец само   :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Една звезда - светлинна и далечна ...
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #383 -: Юни 30, 2009, 11:43:43 am »
и аз имам съмнения че съм бреманна,защото мам втора чертичка на теста,но е много по-бледа от първата.Вчера ходих на лекар,имам  9-дневно закъснение ва М. и три тста с по-бледа втора черта.Той ми каза че според него не съм бреманна защото на видеозона нио не се вижда,а име накара при нго да направя тест за бр. и той излезе отр.Обаче аз днеска сутринта си направих дрг тест и на него също имаше втора,много бледа чертичка.Наистина е много бледа ,но си се вижда!Чакането ще ме побърка.-Знам че времето ще си покаже,но се чудя,има ли вариант при който да се появява много бледа втора черта,и да няма бременност.Та нали при отр.тестове,няма никаква втора черта,т.е. има само една,а в моя случай има втора,но е по-бледа?


защо не си направиш кръвен тест? той поне със сигурност може да потвърди бременност.


Re: Дали съм бременна?
« Отговор #384 -: Юни 30, 2009, 11:46:46 am »
в4ера сутринта ми проте4е по кафяво което до обяд запо4на да си променя цвета на 4ервен    :?
днес си ми те4е стабилно и обилно  ве4е ( не мога да повяравм ,а уж бяха симптоми като на бременна и на 5ти ден закъснение- текнах), доки ме гледа на видеозона -спкойни яй4ници и нормална лигавица , просто ми каза да се успокоя и ми изписа хап4ета и вагинални днес ще ходя да си ги взема
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #385 -: Юни 30, 2009, 11:51:21 am »
в4ера сутринта ми проте4е по кафяво което до обяд запо4на да си променя цвета на 4ервен    :?
днес си ми те4е стабилно и обилно  ве4е ( не мога да повяравм ,а уж бяха симптоми като на бременна и на 5ти ден закъснение- текнах), доки ме гледа на видеозона -спкойни яй4ници и нормална лигавица , просто ми каза да се успокоя и ми изписа хап4ета и вагинални днес ще ходя да си ги взема

съжалявам, миличка. следващия път когато отидеш при твоя лекар дано да е за да научиш радостната вест. а какви хапчета ти изписаха?


Re: Дали съм бременна?
« Отговор #386 -: Юни 30, 2009, 12:58:48 pm »
Съжалявам миличка, че не се оказа това за което се молехме  :? А за положителните тестове с бледа черта- и на други момичета се е случвало да покаже втора чертичка, а бременност да няма за съжаление  :? Затова най-сигурно в такива случаи е кръвен тест ако М не идва !
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #387 -: Юни 30, 2009, 20:56:26 pm »
Момичета досега само бях наблюдаател,но и аз исках да споделя с вас моите притеснения: Цикъла ми е по принцип е редовен 25 дена, последният ден от менструцията ми бе 9ти май, овуто си го засяках с тестове на 16ти..трябваше да ми дойде в неделя(28 май),но не дойде тогава,както и вчера. Направих си тест вчера ,но бе отрицателен(направих го по обед). По принцип преди менструацията си имам силноизрзени симптоми на ПМС,но сега нямам никакви, с изключеие на това,че корема ми е ужасно подут,а днес ми започна някакво зацапване (ръвдиво) ту има ту няма. Днес след работа пустото му любопитство пак ме подтикна да направч тестче,но уви пак отрицателен... От толкова време искам да видя 2та чертичка,но явно имам някакъв проблем. Генеколога ми е в отпуск,а заместничката му нямала часове тази седмица!  :? Дано ми дойде ,ако ще ми идва... :( (въпреки,че никак не го чакам)-знам,че е дори смешно да ви питам,но смятате ли,че има някакъв минимален шанс този месец да е моя месец въпреки отрицателните тестчета?
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #388 -: Юни 30, 2009, 21:04:26 pm »
Изчакай още ден-два и пак направи тест или си пусни кръвен той е най-сигурен.Успех
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #389 -: Юни 30, 2009, 21:42:18 pm »
деси мерси,че както винаги досега отговаряш толкова бързичко!  :a_cat_01: Но това чакане е ужасно-вие го знаете...  :?
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 21:49:57 pm от Anjelika81 »
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #390 -: Юли 01, 2009, 12:58:32 pm »
Знам, че чакането е ужасно, но към момента няма какво друго да направиш мила  :? Както те е посъветвала deniska изчакай още няколко дни- това зацапване може да премине в М, а може и да изчезне, но само времето ще покаже! А после ако не ти е дошло направи пак тест- или пусни кръвен той е най-сигурен  :)
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #391 -: Юли 01, 2009, 17:55:41 pm »
Здравейте на всички дами тук!Дано не се натреса в темата ви неправилно.Понеже гледах гледах и не моах да намеря нещо подходящо.Искам просто едни мнение.Значи последният ми цикъл беше от 28.05. до 1.06.Овулацията се предполага да е около 13,14,15 приблизително.Имахме неспирни опити с мъжа ми тогава.След това на 19ти юни имах лека болка при полов акт,ходих при гинеколог оказа се,че имам нарушение на миклофлората ,предписа ми разни промивки това онова и така.Лечението ми свърши на 26ти.Закъснява ми с около 3-4 дни (около защото все пак 1-2 дни не ги броя за фатални) но на мен никога не ми закъснява толкова.Най-много ден,два.Та... чудя се...дали е възможно да съм забременяла при всички тези условия?Имам предменструални болки,но много леки,почти като леки срязвания от време на време около яйчниците.Гърдите са с болките както обикновенно...Взех си тест,но се страхувам да го направя...Затова и пиша тук..някак си ми трябва силичка  :oops:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #392 -: Юли 01, 2009, 17:59:01 pm »
Това, което ние можем да ти кажем е - направи тест. И дано да е положителен!  :)
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #393 -: Юли 01, 2009, 18:06:41 pm »
А чували ли сте следното? На мен ми го каза една приятелка днес,а на нея това го е казала гинеколога й.Че приема на каквито и да е лекарства до 3-тата седмица,докато започне органогенезата не влияе на бременност? или убива ембриончето или не.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #394 -: Юли 01, 2009, 18:15:02 pm »
А чували ли сте следното? На мен ми го каза една приятелка днес,а на нея това го е казала гинеколога й.Че приема на каквито и да е лекарства до 3-тата седмица,докато започне органогенезата не влияе на бременност? или убива ембриончето или не.

възможно е. ето и какво пише тук: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=747&Itemid=61

"От 18-ия до 60-ия ден след зачеването бебето е най-чувствително към въздействието на вредните фактори. Пазете се!"


*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #395 -: Юли 01, 2009, 18:26:27 pm »
Мда прочетох го.Благодаря за отговорите...очаквах че някой е имал сходин проблем но уви...Все пак ще действам с тест и от там при лекар ако има нещо.
 :)
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #396 -: Юли 02, 2009, 10:13:07 am »
Пак съм тук..  :oops: Взех си тестче,ама не можах да изчакам до тази сутрини го направих вчера към полунощ,излезе отрицателен.Още нямам цикъл,наболява ме на моменти и гърдите ми са едни.Мисля да си направя и днес един.Възможно ли е да отчете отрицателен а всъщност  да съм бременна?
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #397 -: Юли 02, 2009, 10:23:42 am »
Здравей,Mieli възможно е теста да е отрицателен,а всъщност да има бременност, но за по-сигурно и за да си по-спокойна пусни си кръвен тест.
Успех  :crossfingers:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #398 -: Юли 02, 2009, 13:49:03 pm »
в4ера сутринта ми проте4е по кафяво което до обяд запо4на да си променя цвета на 4ервен    :?
днес си ми те4е стабилно и обилно  ве4е ( не мога да повяравм ,а уж бяха симптоми като на бременна и на 5ти ден закъснение- текнах), доки ме гледа на видеозона -спкойни яй4ници и нормална лигавица , просто ми каза да се успокоя и ми изписа хап4ета и вагинални днес ще ходя да си ги взема

съжалявам, миличка. следващия път когато отидеш при твоя лекар дано да е за да научиш радостната вест. а какви хапчета ти изписаха?


хап4етата които ми изписаха са - клиндамицин-MIP , клостилбегит(за 5 дена) и и някакви свещи4ки които немога да раз4ета от рецептата (защото още не съм ги купила 4е са ми от 15 юли да ги слагам)като ги взема тези дни ще пиша пак
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #399 -: Юли 03, 2009, 13:15:56 pm »
А цветна снимка имаш ли, че ще пиеш Клостилбегит?
Клиндамицина за какво ти го изписа? Това е антибиотик за лекуване на инфекции. Как от преглед с видеозон разбра, че имаш такава? Консултирай се и с друг лекар!
« Последна редакция: Юли 03, 2009, 13:19:29 pm от mimi26 »