0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля ви споделете какви капки ползвате за колики , особено тези които действат добре . Ние пробвахме еспумизан и инфакол , еспумизана е по-добре , но пак плаче от колики .
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Моля ви споделете какви капки ползвате за колики , особено тези които действат добре . Ние пробвахме еспумизан и инфакол , еспумизана е по-добре , но пак плаче от колики .

За БГ не знам мила..Аз съм в Испания и ползваме АЕРО–РЕД.Имат вкус на ягоди..Мисля че е нещо като Инфакол в БГ(дали не е и същото).Имат ефект но аз спазвам и някакъв хранителен режим за всеки случай,че си патих от храните които не са за кърмачки...
Ама организъм различен..
Здравейте!
Майка ми е детски учител и е в контакт с болни от варицела деца. Тя е карала варицела. Възможно ли е да предаде варицелата на бебето ми, което е на 3 месеца. До колкото знам се предава по въздушно-капков път от болен, но все пак ми се ще да чуя повече мнения по въпроса.
Моля ви споделете какви капки ползвате за колики , особено тези които действат добре . Ние пробвахме еспумизан и инфакол , еспумизана е по-добре , но пак плаче от колики .

  Аз съм давала на моя син и Еспумизан, и Инфакол. От вторите сякаш имаше по-голяма полза. Доктор Бърди препоръчва Саб симплекс. Прочетох за тях по-късно и не можахме да ги опитаме. Ако искаш, пробвай. Успех!
« Последна редакция: Март 22, 2011, 18:37:57 pm от shokolad_7 »
*
Аз ползвах Саб симплекс. Доволна съм, но и моите нямаха силни колики (може би защото и аз се ограничавах с храните докато кърмех).
*
Аз давам инфакол и определено имат ефект,бях ги спряла за известно време и резултата беше ревящо бебе
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Д-р Бърди,няма обрив.Няма повече Т.Явно било е отит.Ясно е,че диагнозата е комплексна.Далеч съм от мисълта,че съм в състояние да поставя диагноза.Просто така и не разбрах,беше ли основателен този АБ или не.При отит винаги ли АБ?Без без значение дали е вирален или бактериален?
« Последна редакция: Март 22, 2011, 20:32:39 pm от Birdie »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Моля ви споделете какви капки ползвате за колики , особено тези които действат добре . Ние пробвахме еспумизан и инфакол , еспумизана е по-добре , но пак плаче от колики .
Давах на дъщеря ми инфакол, колийф, био гайа. От капките нямаше кой знае колко ефект, беше с много силни колики, независимо, че много внимавах какво ям.
Коликите ги израстна, сега на ред са зъбите  :)...
Глори а кога спряха коликите ви ?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Много моля за малко помощ, на дъщеря ми и излязоха някакви пъпчици в гънката на дупенцето и горе в гънките на крачетата, пъпчиците са като много малки мехурчета, за подсичане ползвах Судокрем, а сега минах на Павловича мас, ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарна.


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Давах Лефакс (инфакол не му действаше). Опитах 2-3 пъти да ги спра, но коликите се връщаха. Окончателно отшумяха към 5-ти месец. Нищо друго не му помагаше (топло на коремчето, масажи, лежане по корем).
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Много моля за малко помощ, на дъщеря ми и излязоха някакви пъпчици в гънката на дупенцето и горе в гънките на крачетата, пъпчиците са като много малки мехурчета, за подсичане ползвах Судокрем, а сега минах на Павловича мас, ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарна.
Йоанна, доколкото помня си от Варна?
Ако е подсичане това, ти препоръчвам да си купуваш крем против подсичане от аптека Попова. Те си го правят и като казвам, че е вълшебен не преувеличавам. От самото раждане на децата го ползваме по съвет на педиатъра ни и с 2 намазвания всичко отшумява.
*
Много моля за малко помощ, на дъщеря ми и излязоха някакви пъпчици в гънката на дупенцето и горе в гънките на крачетата, пъпчиците са като много малки мехурчета, за подсичане ползвах Судокрем, а сега минах на Павловича мас, ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарна.
Йоанна, доколкото помня си от Варна?
Ако е подсичане това, ти препоръчвам да си купуваш крем против подсичане от аптека Попова. Те си го правят и като казвам, че е вълшебен не преувеличавам. От самото раждане на децата го ползваме по съвет на педиатъра ни и с 2 намазвания всичко отшумява.
Подкрепям.По съвет на Лиско преди около 2 месеца ми го доставиха и крема наистина е уникален :).

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Много моля за малко помощ, на дъщеря ми и излязоха някакви пъпчици в гънката на дупенцето и горе в гънките на крачетата, пъпчиците са като много малки мехурчета, за подсичане ползвах Судокрем, а сега минах на Павловича мас, ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарна.
Йоанна, доколкото помня си от Варна?
Ако е подсичане това, ти препоръчвам да си купуваш крем против подсичане от аптека Попова. Те си го правят и като казвам, че е вълшебен не преувеличавам. От самото раждане на децата го ползваме по съвет на педиатъра ни и с 2 намазвания всичко отшумява.
Подкрепям.По съвет на Лиско преди около 2 месеца ми го доставиха и крема наистина е уникален :).
Парси, беше ми неудобно да те питам и много се радвам, че ви е бил полезен:)
И аз ползвам на попова,страхотен крем е  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Йоанна, доколкото помня си от Варна?
Ако е подсичане това, ти препоръчвам да си купуваш крем против подсичане от аптека Попова. Те си го правят и като казвам, че е вълшебен не преувеличавам. От самото раждане на децата го ползваме по съвет на педиатъра ни и с 2 намазвания всичко отшумява.

Лиско, от София съм, но не мисля, че е подсичане, няма зачервено, а сме били подсечени, сега е друго много мънички мехурчета които се виждат само при вглеждане, а ги има само при свивките, кожата на допир е грапава.
Благодаря за отговора


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
*
Глори а кога спряха коликите ви ?
В четвъртия месец. До тогава беше едно разнасяне, друсане, песни, сешоари...

Тук виждам само две опции: 1. Водиш на лекар/дерматолог; 2. Молиш Доктора за коментар, като му пуснеш снимки на обрива.
Колкото по-бързо го направиш, по-добре, за да се предотврати евентуално разпространение. Мазането наслуки с разни неща по съвет на съфорумки може да усложни положението.
Иначе веднага мога да ти изброя антибактериално, противогъбично и хидратиращо кремче или бебешка пудра.
« Последна редакция: Март 23, 2011, 13:23:52 pm от Тик-так »
*
Йоана това което обясняваш го имаше и малката преди седмица. Предположих, че е от памперса. Мазах го със судокрема и стелатопия на дебел слой. Ами изчеза за 3-4дни. Мн трудно забележимо е аз го усетих на допир като мазах дупето и чак тогава се загледах. Това естествено не значи, че и при вас е същото.
Къде се намира тази аптека с вълшебното кремче?  :D
Когато Ники ми се подсече оставям възможно най-дълго по голо дупе и бързо минава. Ако имате възможност, оставяйте на въздух кожата.
[/url][/url]